The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > МУЗИКА

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 25-02-2009
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране Наживо по БНТ1 дебат-скандал по повод кандидата за Евровизия

[flash=640,384:3eecohqo]http://www.youtube.com/v/AuW3WuXz-74&hl=en&fs=1[/flash:3eecohqo]

Утре, четвъртък 26 февруари от 20:55 часа по Канал 1 ще бъде излъчен наживо дебат от зала 2 на НДК по повод избора на тазгодишния представител на България за Евровизия. Неговите музикални качества ще коментират досегашните участници (не ги е срам с изключение на Елица и Стунджи) и зрители, които могат да кажат мнението си в ефир.

Моето лично мнение е, че на конкурса нямаше нито една достойна песен, само тази на Краси Аврамов се различаваше от останалите и има шанс да бъде забелязана на Евровизия 2009, със своето нестандартно звучене, енергия и заряд, но от друга страна имаше и фалшиви нотки в изпълнението наживо. Може да ги отдадем на вълнение, има време да репетира до самия финал и да изглади всичко около представянето наживо. Все едно останалите изпълнители могат да пеят наживо... Особено Елица и Йоанка. Да не коментирам онази никаквица Марияна Попова, която вече ни заби на последното място преди няколко години.

Аз съм за песента на Красимир Аврамов, въпреки че не ме изпълва, но за мен е най-доброто от всичките представени парчета, част от които са до болка елементарни и никой няма да им обърне внимание, други са взаимствани (като песента на Поли Генова).

Не съм фен на човека глас, но нямаше изпълнител, чието изпълнение да е по забелязващо се от неговото (лично мнение). Надявам се на самия конкурс да не звучи като виещ вълк (с който някои вече го сравниха).
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25-02-2009
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,737
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,653 пъти в 2,339 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране Re: Наживо по БНТ1 дебат-скандал по повод кандидата за Евровизия

Тази песен е едно голямо недоразумение! Чудя се колко наглост и самовлюбеност трябва да има в човек, който дори пее фалшиво, за да се самопровъзгласи за човека-глас :shock: Напълно съм на страната на Стунджи и казвам, че и мен ще ме е срам, когато този малоумник излезе на сцената в Москва с тази ризница и завие (със сигурност фалшиво, помнете ми думата) като неоплодак! И ако не друго, то започваме да показваме, че се приближаваме към малоумщината на този конкурс и пращаме "достойна" песен да защити тази теза!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25-02-2009
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране Re: Наживо по БНТ1 дебат-скандал по повод кандидата за Евровизия

Да не забравяме, че и за песента на Стунджи и Елица имаше много против, а тя стигна до 5-то място. С песнички в стил Марияна попова или Поли Генова (тая не пееше ли в шоуто на Азис?) няма да впечатлим никого. А с тази няма как да не останем незабелязани (за добро или лошо). Времето ще покаже.
Утре цирка по БНТ1 обаче ще е голям.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25-02-2009
Аватара на plmko
plmko plmko не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2007
Местоположение: София
Мнения: 403
Благодари: 368
Получил благодарност:
116 пъти в 65 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Наживо по БНТ1 дебат-скандал по повод кандидата за Евровизия

На мен всичко свързано с Евровизия ми е толкова безинтересно че направо се чудя какъв шум се вдигна,както се казва тия и на двора да ми пеят няма да ги гледам.Лично мнение но за мен дали гледам Златния Орфей или Евровизия няма голяма разлика.Според Критиците предишните песни бяха много стойностни обаче кво направихме на конкурса....А като се сетя че преди няколко години някакви финдланци спечелиха конкурса които бяха пълна скръб.А иначе слагам си ръката на сърцето песента та този Аврамов не съм я слушал въобще
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25-02-2009
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,737
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,653 пъти в 2,339 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране Re: Наживо по БНТ1 дебат-скандал по повод кандидата за Евровизия

Цитирай:
Първоначално написано от plmko
....А като се сетя че преди няколко години някакви финдланци спечелиха конкурса които бяха пълна скръб.
Как да са били пълна скръб бе, човек? Пичовете си направиха такова шоу, песента си беше толкова мелодична и приятна! Не се излагай!
А за Стунджи и Елица какви против мнения е имало? Или визираш завистника Трифонов, който постоянно се подиграваше с рефрена Митре ле и накрая му го набиха яко! Специално в Хелзинки Вода беше най-музикантското парче и ако гласуването беше реално, а не дай да гласуваме за комшията те трябваше да размажат всички!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25-02-2009
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране Re: Наживо по БНТ1 дебат-скандал по повод кандидата за Евровизия

Не оспорвам, че беше хубаво парчето, аз самия му бях фен и ми се наложи да поспоря с доста хора, които го наричаха музикален кич, ужасно думкане на тъпани, подиграваха се с текста и подиграваха Елица че няма глас (а тя действително пресипна по време на изпълнението). Отбелязвам само, че и тогава имаше хора на които иновативното изпълнение на Елица и Стунджи им се стори неподходящо, но както сам каза после им го набиха отзад.
Според мен именно поради тази причина която спомена - емигранското гласуване - ние трябва да участваме с нестандартни и оригинални изпълнения, способни да измъкнат някоя точка от колкото се може повече държави и да ни изпратят в първата 5-ца или 10-ка, а не със стандартни песнички с каквито се представиха на тазгодишната бг евровизия останалите изпълнители.
Не всичко ми допада в песента на Краси Аврамов, но на фона на останалите сиви песни тя се забелязва. Точно така песен ни трябва, която се откроява. Иначе на предните финали на Евровизия Кафе си изпяха Лорийн - предпоследно място. Марияна Попова си изпя песента (не й помня името) - последно място. Някой друг участваше ли? Графа май? Кой е па тоя - сина на Влади Ампов, който го нарочи за певец... Онази миналогодишна кокетка с червените жартиери Йоана, която не мина предварителния кръг... Единствено Елица и Дтунджи успяха, защото песента им бе енергична, иновативна, пълна с енергия (макар и Елица да прегракваше). Няма друга подобна песен на тазгодишния кастинг, освен тази на Красимир Аврамов. Това е моето мнение. Пък хубава, лоша - предпочитам на Евровизия в Москва да се разбере, отколкото да ми го казват някакви нарочили се за критици и провалили се вече на конкурса в предните финали на Евровизия изпълнители.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25-02-2009
Аватара на ROCCO
ROCCO ROCCO е на линия
сат-тв-колегата
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Мнения: 867
Благодари: 240
Получил благодарност:
518 пъти в 236 поста
Сваляния: 122
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Наживо по БНТ1 дебат-скандал по повод кандидата за Евровизия

Кучетата си лаят, керванът си върви..., найстина в Москва ще се разбере ,кон боб ,ще ли да яде...!!!
__________________
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26-02-2009
Аватара на Ники
Ники Ники не е на линия
Купонджия
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,383
Благодари: 3,350
Получил благодарност:
559 пъти в 241 поста
Сваляния: 26
Ъплоуди: 3
По подразбиране Re: Наживо по БНТ1 дебат-скандал по повод кандидата за Евровизия

Не съм гледал конкурса, но прослушах двата записаот форума.
Този тук е добре, но онзи, на живо дето пее - създава противоречиви чувства.
Не съм слушал другите песни.
Но ако бъде изпълнена таз както трябва /както е на тоз запис/ ще пожъне някакъв успех.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26-02-2009
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,737
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,653 пъти в 2,339 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране Re: Наживо по БНТ1 дебат-скандал по повод кандидата за Евровизия

Цитирай:
Първоначално написано от Nicky
Но ако бъде изпълнена таз както трябва /както е на тоз запис/ ще пожъне някакъв успех.
Проблема е, че просто той на живо няма как да я изпълни както трябва. Защото в студийни условия е лесно.... "Гласът" ще грачи фалшиво и ще се орезели. Чуйте ми думата!Пък и темата е тук, след полуфинала в Москва пак ще си говорим
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26-02-2009
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране Re: Наживо по БНТ1 дебат-скандал по повод кандидата за Евровизия

Не забравяйте сеира тази вечер наживо по БНТ1 от 20:55 ч.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
БНТ1, дебатскандал, ЕВРОВИЗИЯ, За, кандидата, Наживо, ПО, Повод


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Булсатком + сем +Vivacom+конкуренция =скандал dido sat 2010 ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 96 27-10-2010 21:48
СКАНДАЛ В АНГЛИЯ С ITV HD dsc Дъра-Бъра 16 13-06-2010 22:58
Тази вечер МИРО пее за ЕВРОВИЗИЯ по БНТ1 Джак МУЗИКА 16 08-02-2010 19:27
Жребия за Мондиал 2010 - наживо по БНТ1 от 19:00 ч Джак СПОРТ 1 04-12-2009 19:06
Миро ни представя на “Евровизия” ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 5 22-10-2009 16:07


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:36.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.