The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 18-12-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране виваком тв и останалите Български сателитни оператори както и чужди SD и HD канали

пускам тази тема надявам се да е първа тук.

имам няколко питания . блокирва ли приемникът на виваком честоти на други конкуренти и кои ?

примерно намирам астра3Б 23.5е илизат ми доста канали но до 32 броя .
излиза ми един нова спорт но дали е нашият не знам , dance trippin, novinka HD , и други не помня всички , колкото и пъти да въвеждам честотите на сателайт БГ все тези канали ми излизат , но би следвало да са повече антената съм я настроил добре .

друг проблем излизат ми почити всички канали от астра 19.2е около 300 с тв и радио .

но защо примерно на канали anixe HD и други фта хд канали няма звук иначе картината е добре ...


от хелас сат 2 39е ми излиза почти всички канали дори и ХД нищо че са кодирани даже и БГ каналите ми излизат , но скат тв все си стои кодиран , с сд приемника поне се чуваше звука но с хдто и това го няма

от хотбърд 13е излизът всиички канали както и от тюрксат 42 е


излизат канали от този спътник евробърд на 9 е където е канала tracer tropicana HD който е музикален и мисля от 7е

но пак трябва да пробвам

най вече искам да знам има ли начин да отблокирам това на 39е скат тв и защо на 19.2е някой фта хд канали нямат звук а картината е перфектна


__________________
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18-12-2011
Дато Дато не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 2,049
Благодари: 345
Получил благодарност:
474 пъти в 252 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uscxeu Вижте мненията
най вече искам да знам има ли начин да отблокирам това на 39е скат тв и защо на 19.2е някой фта хд канали нямат звук а картината е перфектна


The Voice от 39е може ли да се приема със антена от Виваком?И може ли малко повече инфо кои точно канали се ловят от другите сателити,и има ли български?Благодаря!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19-12-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дато Вижте мненията
The Voice от 39е може ли да се приема със антена от Виваком?И може ли малко повече инфо кои точно канали се ловят от другите сателити,и има ли български?Благодаря!

какво значение има какъв е надписа на една антена ако сложа , примерно надпис sexcom , според теб ще е пречка а се хване ли ?

искаш да кажеш с размерът на тази антена 60/65 см дали може , да хваща се поне при мен излиза с 60 см офсетна защото съм с две такива антени едната е за 45е и отделно имам 85см антена към където и да я настроя .
__________________
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25-01-2012
perso78 perso78 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 94
Благодари: 2
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uscxeu Вижте мненията
пускам тази тема надявам се да е първа тук.

имам няколко питания . блокирва ли приемникът на виваком честоти на други конкуренти и кои ?

примерно намирам астра3Б 23.5е илизат ми доста канали но до 32 броя .
излиза ми един нова спорт но дали е нашият не знам , dance trippin, novinka HD , и други не помня всички , колкото и пъти да въвеждам честотите на сателайт БГ все тези канали ми излизат , но би следвало да са повече антената съм я настроил добре .

друг проблем излизат ми почити всички канали от астра 19.2е около 300 с тв и радио .

но защо примерно на канали anixe HD и други фта хд канали няма звук иначе картината е добре ...


от хелас сат 2 39е ми излиза почти всички канали дори и ХД нищо че са кодирани даже и БГ каналите ми излизат , но скат тв все си стои кодиран , с сд приемника поне се чуваше звука но с хдто и това го няма

от хотбърд 13е излизът всиички канали както и от тюрксат 42 е


излизат канали от този спътник евробърд на 9 е където е канала tracer tropicana HD който е музикален и мисля от 7е

но пак трябва да пробвам

най вече искам да знам има ли начин да отблокирам това на 39е скат тв и защо на 19.2е някой фта хд канали нямат звук а картината е перфектна


скат тв е кодирана излизат само каналите ббт фен тв балканика планета фолк фолклор тв да войс тараф
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25-01-2012
freestyler freestyler не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 88
Благодари: 33
Получил благодарност:
11 пъти в 8 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от perso78 Вижте мненията
скат тв е кодирана излизат само каналите ббт фен тв балканика планета фолк фолклор тв да войс тараф
Скат не е кодирана ! Бъркаш се нещо !!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25-01-2012
д.е.м.т д.е.м.т не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 1,803
Благодари: 224
Получил благодарност:
214 пъти в 158 поста
Сваляния: 50
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Си взе една арива на старо за 100 лева а се мъчиш с това дърво !
1.За нова спорт се иска приемник с лан карта.
2.Аниксе хд има долби звук,а дървото не го чете.
3.Скат е фта,но машинката го приема за кодиран
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25-01-2012
butch_bs butch_bs не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 73
Благодари: 10
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

ами много ясно, че скат няма да излиза, като има флаг за кодиран (платен) канал. дори с приемника на булсат като превключиш на скат долу на EPG показва катинар (поне на приемника на баща ми)
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25-01-2012
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Скат ТВ при мен излиза на две места - на едното е "кодиран" и не тръгва изобщо, на другото си е FTA и пали на секундата. Ако не забравя ще погледна точните параметри и ще ти ги постна тук, ако някой не ме изпревари.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29-01-2012
perso78 perso78 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 94
Благодари: 2
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от freestyler Вижте мненията
Скат не е кодирана ! Бъркаш се нещо !!
сканирах с приемника на виваком скат тв исписва кодирана програма абонат съм на булсатком и виваком и реших да пробвам
Отговори с цитат
  #10  
Стар 01-02-2012
perso78 perso78 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 94
Благодари: 2
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дато Вижте мненията
The Voice от 39е може ли да се приема със антена от Виваком?И може ли малко повече инфо кои точно канали се ловят от другите сателити,и има ли български?Благодаря!
да може да се гледа въвеждаш 12524 н 30000 сканираш игледаш
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
hd, sd, български, виваком, както, Канали, оператори, останалите, сателитни, Тв, чужди


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
сателитни приемници на виваком тв и универсално дистанционно uscxeu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 3 01-11-2011 22:52
Виваком ТВ канали lubo781 Въпроси и отговори 15 10-11-2010 23:27
Мога ли да гледам сателитни канали на компютъра без Антена? kostianev Въпроси и отговори 7 23-03-2010 15:32
Класация на най-големите в света сателитни оператори berks Новини 0 09-07-2009 16:23
Немските кабелни оператори са готови за HD канали ТИНТИН КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 0 22-06-2009 14:14


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:14.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.