The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Вижте резултатите от анкетата: За кой сте в спора?
Подкрепям Булсатком 338 71.91%
Телевизиите са в правото си 43 9.15%
Дреме ми 89 18.94%
Гласували: 470. Вие може да не гласувате в тази анкета

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #541  
Стар 08-01-2013
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Сигурно е така. В конкретната ситуация, както е анкетата, от трите средни най-късият е да подкрепя оператора.

Едит: Освен всичко друго, да не забравяме и да се похилим http://nenovinite.com/news.php?action=view&ID=2335

Последно редактирано от Пламен Тачев : 08-01-2013 на 12:53
  #542  
Стар 08-01-2013
Аватара на PayNera
PayNera PayNera не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 712
Благодари: 102
Получил благодарност:
193 пъти в 130 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bgaart Вижте мненията
Булсата 100% ще се учудят колко клиенти са успели да им отмъкнат от конкуренциите.....Направо съм изумен ! Чакайте да дойде началото на следващия месец...
Вчера слетобеда отидох до офиса за новия ми интернет (оптика) да дам заявка за пускане (разделям се с БТК-вече) и станах неволен свидетел - как 1 клиент влезе за да заяви пакет интернет и телевизия и му бе отговорено , че за телевизията - трябва да изчака 2 седмици - поради многото заявки и недостатъчност от приемници.Бум за записвания за телевизия - от сегашни клиенти на Булсатком.Стотици заявки на ден.Като се има предвид , че фирмата не е от големите доставчици - НАПРАВЕТЕ СИ СМЕТКА
__________________
60% от българите живеят в стрес. Останалите 40% живеят в Англия, Германия, Щатите, Испания, Франция....
  #543  
Стар 08-01-2013
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Случайно подочуто в офис на известна фирма:

- Колежке днес колко адреса имаме?
- Два
- Ами дай да ги сложим и трите приемника, че после до вторник сме рахат!
__________________
  #544  
Стар 08-01-2013
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чобан Вижте мненията
Това го отчитам, но някак си простата ми мисъл тръгна да се лее неконтролируемо и не се стърпях да я споделя.

И все пак... 4-ти разряд зидаро-кофражист е доста по-високо ниво от моето


бТВ няма как да изчезне от ефира по този начин. Ако някой си мисли, че 10-20 000 лева на месец, неполучени приходи от отказалите се 4-5-10 000 абоната ще я съборят финансово...
Ако тя разчита само на тези приходи, и сериали от Сомалия няма да могат да купят.
Ами... някои твои изказвания са като за трети разряд. Далеч съм от мисълта,че 5000 абоната ще я съборят. Обаче цялостната им политика в последно време прецаква хора и клиенти,и партньори. Остават все по-малко от гореспоменатите,които да виждат играч на пазара. Започваме да се доближаваме повече до мръсник,с все по-малко привърженици и в един момент обстоятелствата просто ще смачкат мислещите се за най-големи тарикати.
П.С.Не си прост човек,но имам странното усещане,че си пристрастен

Последно редактирано от Зелен : 08-01-2013 на 13:27
  #545  
Стар 08-01-2013
мискинин мискинин не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 122
Благодари: 64
Получил благодарност:
54 пъти в 25 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране от https://www.facebook.com/btvout

Намерих това в https://www.facebook.com/btvout. Не знам дали е истинско или е платена публикация, ама ме накара да погледна нещата от малко по-друг ъгъл:

"Коментар от сайта на ьТВ, който много ми хареса и се замислих доколко сме българи и доколко сме патриоти само на приказки.Поздравявам Нурай за това мнение:

==================================

nuray82
06.01.2013 / 00:50
Казвам се Нурай и съм от едно малко градче в България определям се за българин с турско самосъзнание. Милея за България тук съм се родил, тук живея, служил съм за тази държава и си плащам данъците на тази държава, никога не съм я напускал поне за ден и въпреки това някои тъпанари ме наричат турчин, а тези тъпанари си прекарват целя живот по чужбина и използват чужди стоки които не допринасят нищо за родната икономика и се наричат най големите патриоти. И сега, какво наблюдаваме чужди сили които посредством българи се опитват да унищожат българското. Сега ще ви изброя няколко компании и искам да се запитате, колко от тях са български: MTEL, GLOBUL, VIVACOM, BTV, NOVA TV ,TV7 , CEZ, EON, EVN, БУЛСАТКОМ, BLIZOO, SATELLITE BG. Отговорът ви естествено е само един и това е „Булсатком” единствената телекомуникационна компания, която изцяло е българска работи за България, иска да изстреля първия български спътник в космоса и иска да изгради първата българска мобилна мрежа на тази страна. Но това, което ви споменах може да си остани в историята, защото телевизии като „бтв” и „тв7” започват с удари под кръста за да превърнат единствената българска компания да клекне пред тях с цел или да приеме техните условия без да си вдига таксите за крайните абонати /тоест за нас клиентите/ и да фалира за да бъде купена пак от някоя чужда компания и да започнат парите на българския народ да текат в нечия чужда държава или пък да приеме условията на тези лешояди и съответно да си вдигне таксите което не е правено поне от 5-6 години и да стане не конкурентно способна и да фалира или да стане част от някоя друга чужда компания. Както виждате и двата хода водят до един и същи изход и той е да се ликвидира българското и да господства чуждото. С което лично аз не съм съгласен! И за това решавам да си остана на „Булсатком” и да ги подкрепям и финансово и морално повярвайте ми, че „бтв” изобщо няма да ми липсва, за вас не знам? И ако вие се чувствате поне капка българи подкрепете и изберете българското не се предавайте на чуждия вандализъм. А що се отнася за българите работещи в тази уж българска телевизия „бтв” нямам думи те за мен са едни подкупени предатели на нашата малка родина, не знам как заспиват нощес не ги ли бори съвестта, за това което правят за пари и как въпреки всичко се наричат българи. С една дума срамота! От мен толкова приятели призовавам ви да подкрепите българското и бъдете сигурни, че няма да сгрешите!"
Следните потребители (12) благодарят на мискинин за този полезен пост
ceco2000 (08-01-2013), imperia (08-01-2013), Rabin (08-01-2013), rbonchev (08-01-2013), stilo72 (08-01-2013), tsvete76 (08-01-2013), Върбанелка (08-01-2013), Галин Тодоров (08-01-2013), Джапи (09-01-2013), Динозавър (09-01-2013), ивни25 (08-01-2013), Крал Артур (08-01-2013)
  #546  
Стар 08-01-2013
Аватара на stilo72
stilo72 stilo72 не е на линия
Българин
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 553
Благодари: 159
Получил благодарност:
218 пъти в 117 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пламен Тачев Вижте мненията
@ stilo72
Че в момента кой ти разрешава да си купуваш това, което искаш?
Eто това е основния проблем!
Ако нещата бяха поставени от самото начало, така че всеки да може да си купува каквото иска сега нямаше да има 10 теми за тъпаците от БТВ!
Но в началото Булсат голям го вадеха и продават пакети, сега като решиха на тях да им набутат същия к*р ги заболя!
БТВ не тръгна отначало с пет тъпи програми а тръгна с една, защо тогава булсат не ни продаваше всичко отделно, тогава пък всеки сезон вървяха проблеми с диемите и се чудехме и мятахме боб тая година ще се разберат ли ил не и къде ще гледаме мачове!
Абе всички са един дол дренки и затова не заставам на ничия страна!
Трябва законодателна инициатива да им седнат на лицата и да се каже така не става и потребителя трябва да може да си купи само това което той иска!
Тогава ще се види, кой колко струва!
А не сега да се чудят хората кабеларка ли да включват при вивашит ли да ходиме ама ги знаеме, че и те са същите тъпаци, при салата ТВ ли ама те са много дебело и още куп тъпизми!
Просто не е нормално техните бизнес отношения да създават проблем на нас като потребители, защото ние сме си платили таксите!
Това е!
Не сме нормална държава!
__________________

DМ500HD; PARABOLIC 1.50; INVERTO 0.3dB; 42e<<>>7w; ZHD200; Fusion TV; TRIAX-TD88; INVERTO BLACK Ultra Twin 0.2dB-39e

Последно редактирано от stilo72 : 08-01-2013 на 13:32
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на stilo72 за този полезен пост :
painkillerbg (08-01-2013)
  #547  
Стар 08-01-2013
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

А колко беше лесно, когато бяхме нормална държава. Държавата диктуваше цените на фсичко и държавата плащаше за цели две телевизии
__________________
  #548  
Стар 08-01-2013
Аватара на stilo72
stilo72 stilo72 не е на линия
Българин
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 553
Благодари: 159
Получил благодарност:
218 пъти в 117 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А това е твое мнение.
__________________

DМ500HD; PARABOLIC 1.50; INVERTO 0.3dB; 42e<<>>7w; ZHD200; Fusion TV; TRIAX-TD88; INVERTO BLACK Ultra Twin 0.2dB-39e
  #549  
Стар 08-01-2013
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Разбирам те. Така е. Само че отделянето на пакети (или още повече, плащането канал по канал) пак ще доведе до по-високи цени. В момента на всеки пакет са сложени по едни, да речем, 3-4 лв. за разходи - офиси, служители, техника, бла-бла. И няма да излезе сметката, ако си вземеш 15 канала по 20 ст. и платиш 3 лева. Освен ако не се въведе специална такса (както ел.енергията я разбиват на високоволтов и нисковолтов пренос, зелена енергия и т.н.) При двама оператора и половина... никой няма интерес да го прави.
  #550  
Стар 08-01-2013
мискинин мискинин не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 122
Благодари: 64
Получил благодарност:
54 пъти в 25 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d3v1c3nv11 Вижте мненията
А колко беше лесно, когато бяхме нормална държава. Държавата диктуваше цените на фсичко и държавата плащаше за цели две телевизии
Аз още не мога да си обясня как продадоха електрификацията ....
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ili, Булсатком, войната, Във, граматика, им, ЛИ, ПО, Подкрепяте, срещу, тв7, урок, ьтв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 14 (0 членове и 14 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Superbowl 45 - неделя срещу пон-ник, 1:30 ч. Стоян СПОРТ 39 03-02-2020 22:44
Войната срещу ЦСКА Antonio СПОРТ 5 02-04-2012 12:50
Amazon срещу Google ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 1 10-10-2011 13:32
Войната между Apple и Adobe приключва Музикантът GSM мобилни комуникации 1 07-06-2011 07:28
Колко често ни подкрепяте за БГТОП ? Джак ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 8 05-03-2010 14:08


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:39.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.