The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 03-06-2015
Аватара на AGT
AGT AGT е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,886
Благодари: 1,004
Получил благодарност:
695 пъти в 453 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Повече от година само ъпдейтвам .
__________________
Всеки ден се ражда по един будала ...... важното е да го намериш !
Отговори с цитат
  #32  
Стар 03-06-2015
ДТВБО ДТВБО не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2015
Мнения: 71
Благодари: 11
Получил благодарност:
16 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AGT Вижте мненията
При мен на Yosemite 10.10.3 работи прекрасно вайбъра ! Ползвам го постоянно . Проблема е при теб . На iOS също работи без проблем.
Аз също от февруари месец насам, след 5.0.0, не мога да ползвам приложението на 10.10.3 Yosemite.
Инсталирам го, въвеждам телефон, праща ми кода и при влизането веднага крашва. След това още при пускане крашва.
Преди 5-та версия проблем не съм имал. Точно преди 5 мин. ми пратиха на мобилния вайбър съобщение, да сваля последния вайбър за декстоп, ако съм имал проблеми до сега, което ме навежда на мисълта, че прекрасно знаят за проблема, но не могат да го решат.
Свалих последната версия 5.1.1 декстоп за Мак, но същата история.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 03-06-2015
Аватара на AGT
AGT AGT е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,886
Благодари: 1,004
Получил благодарност:
695 пъти в 453 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Значи има някъде проблем по веригата . Търсете по чужди форуми има ли информация по въпроса .
__________________
Всеки ден се ражда по един будала ...... важното е да го намериш !
Отговори с цитат
  #34  
Стар 03-06-2015
Аватара на slimi
slimi slimi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 347
Благодари: 49
Получил благодарност:
309 пъти в 126 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ДТВБО Вижте мненията
...Инсталирам го, въвеждам телефон, праща ми кода и при влизането веднага крашва. След това още при пускане крашва...
Точно същият проблем... Бях успял да подкарам v4, като пусках директно executable-а от Terminal, но е досадна работа...
__________________
"Ihr, in dem Weisheitstempel eingeweihten Diener der grossen Göttin Osiris und Isis! - Mit reiner Seele erklär ich euch, dass unsre heutige Versammlung eine der wichtigsten unsrer Zeit ist."
Отговори с цитат
  #35  
Стар 03-06-2015
ДТВБО ДТВБО не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2015
Мнения: 71
Благодари: 11
Получил благодарност:
16 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AGT Вижте мненията
Значи има някъде проблем по веригата . Търсете по чужди форуми има ли информация по въпроса .
Информация бол, включително в Twitter @Viber и @ViberHelp.
Изпратени са им десетки билети, накрая хванаха някакъв дето им пратил билет от Hakintosh, та тези велики Вайбър девелъпъри се хванаха за тази въдичка и казаха, че не поддържали Hakintosh.... нищо, че им се пращат същите билети от Мак Про и Мак Еър.
Мани другото ами те не могат да се усетят, че Hakintosh вече върви нативно на 99% от интел машините и тяхното е единственото приложение, което прави проблем.
Цитирай:
Първоначално написано от slimi Вижте мненията
Точно същият проблем... Бях успял да подкарам v4, като пусках директно executable-а от Terminal, но е досадна работа...
Пробвах да се върна към последната четворка, но приложението автоматично ми се обновява и след това обичайния краш.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 03-06-2015
Аватара на 111111
111111 111111 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 2,384
Благодари: 1,026
Получил благодарност:
1,031 пъти в 675 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Толкова го разбирате тоя Мак /бсд мод/ значи,
било се ъпдейтвало ми смени правата не бинарито
да видиме как ще стане обновяването

четете си логовете
вижте какво прави QT
__________________
Подпис от долоподписания
Благодари натискайки "Thanks" бутона,
ако сметнеш поста за полезен.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 03-06-2015
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от slimi Вижте мненията
И този проблем е все при теб - значи причината може да е друга? Нямам идея каква му е системата на Hitman, за да дам някакво мнение - ако иска, може да сподели и да се измисли нещо. Факт е, че няма нищо филтрирано като портове - от мрежата на Виваком има достъп до всички портове на отсрещната страна. Обратното няма как да стане, защото както вече стана дума - клиентите са с частни адреси и няма как на 10 000 устройства, излизащи от 1 публичен адрес, да им се виждат портовете.
Не, не е само при мен, опита ти да ме обвиниш в некадърност не стана и ако не си разбрал при мен стана дума и за корпоративна услуга!
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на дрим за този полезен пост :
bu12tras (03-06-2015)
  #38  
Стар 03-06-2015
Аватара на slimi
slimi slimi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 347
Благодари: 49
Получил благодарност:
309 пъти в 126 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Не, не е само при мен, опита ти да ме обвиниш в некадърност не стана и ако не си разбрал при мен стана дума и за корпоративна услуга!
Идеята ми беше, че щом се случва само при теб, вероятно в конфигурацията на устройствата при теб има нещо, което може би пречи на работата. Ако се чувстваш обвинен - това е твоя интерпретация. Не обвинявам хора, които не познавам, въпреки че от тази тема вече имам някаква обща представа. Когато съм в движение и реша да проверя някоя от камерите, нали и от телефона, и от лаптопа пак закачам VPN, за да имам видимост до другите тунели. Защо за толкова време никога не съм имал и един проблем? А съм пробвал и l2tp, и openvpn, и ipsec - всичко работи, при това на най-ниската тарифа, дори и когато мине на 8K/s.

Това, дали е корпоративна или частна услуга, няма особено значение за конкретния случай - единствено съпортът е по-бърз (уж), времето за отстраняване на проблеми е по-кратко и параметрите по отношение на резервираност (би трябвало да) са по-добри.
__________________
"Ihr, in dem Weisheitstempel eingeweihten Diener der grossen Göttin Osiris und Isis! - Mit reiner Seele erklär ich euch, dass unsre heutige Versammlung eine der wichtigsten unsrer Zeit ist."
Отговори с цитат
  #39  
Стар 03-06-2015
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Това за съпорта, по-добре да не отварям уста, че съвсем ще изместя фокуса на темата.
Както и да е не искам никого да убеждавам, казвам каквото е било, радвам се, че при теб няма ядове, но само поради този факт, друг път не обвинявай хората в говорене на глупости
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #40  
Стар 03-06-2015
Аватара на slimi
slimi slimi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 347
Благодари: 49
Получил благодарност:
309 пъти в 126 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Това за съпорта, по-добре да не отварям уста, че съвсем ще изместя фокуса на темата.
Както и да е не искам никого да убеждавам, казвам каквото е било, радвам се, че при теб няма ядове, но само поради този факт, друг път не обвинявай хората в говорене на глупости
Еми явно някой от Виваком ме следи какви устройства ползвам и изрично ми пуска я публичен адрес, я dmz/1:1 на частния, за да нямам проблеми. Дали звучи убедително това? Казах глупости, защото при филтриране на портове и аз щях да се ядосвам, защото и при мен нямаше да работи, нали така? Не го приемай лично, но фактите говорят, че е вероятно да има някакъв проблем с конфигурацията. Между другото, pptp не е никак добър избор за корпоративно ползване, защото mschap е отдавна разбит, а имплементацията на PKI с EAP създава други главоболия, при голям брой клиенти за преконфигуриране. Аз спирам тук, защото стана много офтопик.
__________________
"Ihr, in dem Weisheitstempel eingeweihten Diener der grossen Göttin Osiris und Isis! - Mit reiner Seele erklär ich euch, dass unsre heutige Versammlung eine der wichtigsten unsrer Zeit ist."
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
viber, Друго, предложете, приложение, проблеми


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Viber с версия за ПС с Уиндоус :) Veskop КОМПЮТРИ и периферия 0 08-05-2013 13:31
Предложете вътрешен хард 3.5'' emskia КОМПЮТРИ и периферия 6 23-10-2011 14:09
Предложете приемник!! emskia Кошче 20 16-03-2011 00:01
Предложете ми H-H мотор gogyto МОТОРИ И ПОЗИЦИОНЕРИ 54 17-02-2011 17:02
Проблеми на индийския спътник доведоха до проблеми в излъчването на телевизионни прог spacebeam Новини 0 12-07-2010 05:50


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:22.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.