The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 16 360, Спътник Bulgaria Sat (1.9E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на NEOSAT

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #2281  
Стар 24-09-2020
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,934
Благодари: 3,692
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А коса на хората виждаш ли ? Щото сичко чиляк дето е на екрана и не е в близък кадър е с каска
Отговори с цитат
  #2282  
Стар 24-09-2020
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bu12tras Вижте мненията
Щом не виждаш найлон виж час за очен лекар....
Стига ги защитава и оная група сте я осрали с оня тони каров .... Все едно от тотото някой печели като му инстлират антената, баси.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

А ти какво правиш там? Като не те кефи Неосат или групата знаеш какво се прави. Аз не виждам найлон, виждам 10тина плювачи, аз също съм ги критикувал, но като има за какво ги и хваля.
Отговори с цитат
  #2283  
Стар 24-09-2020
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,960
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Казах ти бегай на очен ако не виждаш найлон с операторското дърво....
Няма плювачи има хора които критикуват и казват плюсовете и минусите, а не само да се кланят на великия неосат.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Отговори с цитат
  #2284  
Стар 24-09-2020
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
А коса на хората виждаш ли ? Щото сичко чиляк дето е на екрана и не е в близък кадър е с каска
Ами не виждам да е по-зле от Булстат, мога да кажа че А1 иптв е доста по-добре, фюжъна също е зле.

Все пак не оставяйте с впечатлението че гледам само неосат, имам Булстат Фюжън 2бр, зхд210, а1иптв и 2 андроид бокса с портали, в смисъл имам с какво да сравнявам...
Отговори с цитат
  #2285  
Стар 24-09-2020
гларус_ гларус_ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2015
Мнения: 317
Благодари: 26
Получил благодарност:
60 пъти в 41 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bu12tras Вижте мненията
Казах ти бегай на очен ако не виждаш найлон с операторското дърво....
Няма плювачи има хора които критикуват и казват плюсовете и минусите, а не само да се кланят на великия неосат.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Е пак найлон ,хайде малко по леко
Отговори с цитат
  #2286  
Стар 24-09-2020
Силкис Силкис не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2018
Мнения: 9
Благодари: 1
Получил благодарност:
9 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Smile

Така да напиша и аз нещо полезно. Живея в Германия около Франкфурт. Поръчах уборудването във Варна и майка ми го изпрати по пощата(само приемниците).Досега бях абонат на вива а преди това на Булстат.Използвам антената още от Була но се оказа че не е достатъчна.Изскарах максимум 7-8 децибела.Разбрах че трябва да е поне 80см.Купих веднага една от ebay втора употреба.Пишеше че е с 80 диаметър а се оказа 90. Монтирах я, изкарах само на един транспортер над 16 децибела останалите са между 13 -15 db. Не ми се играеше повече. За картината - отлично,очаквах найлони и тем подобни глупости но се изненадах приятно.Не забравяйте че това е сателитен оператор.Не сравнявайте с фюжън и тем подобни интернет телевизии.Ако сравнявате само с останалите сателитни оператори като качество и многообразие са несравними Неосат.При смяна на каналите не виждам разлика с вивакомския.Приемника да дръвце е и аз чакам с нетърпение CI-карти но ако направят фаворити други малки екстри ще става за сега.Заключение повече от доволен съм не слушайте хейтарите те винаги са недоволни дори и безплатно като гледат.
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на Силкис за този полезен пост
d.ivanov (24-09-2020), milenjs (25-09-2020), йо-йо-йо (26-09-2020), Лозев (26-09-2020)
  #2287  
Стар 24-09-2020
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Забога братя не купувайте!
__________________
На похлупака му намерих глупака!
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на фокус за този полезен пост
Neo64 (25-09-2020), Иван1958 (24-09-2020)
  #2288  
Стар 24-09-2020
гларус_ гларус_ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2015
Мнения: 317
Благодари: 26
Получил благодарност:
60 пъти в 41 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Силкис Вижте мненията
Така да напиша и аз нещо полезно. Живея в Германия около Франкфурт. Поръчах уборудването във Варна и майка ми го изпрати по пощата(само приемниците).Досега бях абонат на вива а преди това на Булстат.Използвам антената още от Була но се оказа че не е достатъчна.Изскарах максимум 7-8 децибела.Разбрах че трябва да е поне 80см.Купих веднага една от ebay втора употреба.Пишеше че е с 80 диаметър а се оказа 90. Монтирах я, изкарах само на един транспортер над 16 децибела останалите са между 13 -15 db. Не ми се играеше повече. За картината - отлично,очаквах найлони и тем подобни глупости но се изненадах приятно.Не забравяйте че това е сателитен оператор.Не сравнявайте с фюжън и тем подобни интернет телевизии.Ако сравнявате само с останалите сателитни оператори като качество и многообразие са несравними Неосат.При смяна на каналите не виждам разлика с вивакомския.Приемника да дръвце е и аз чакам с нетърпение CI-карти но ако направят фаворити други малки екстри ще става за сега.Заключение повече от доволен съм не слушайте хейтарите те винаги са недоволни дори и безплатно като гледат.
Цитирай:
Първоначално написано от bu12tras Вижте мненията
Казах ти бегай на очен ако не виждаш найлон с операторското дърво....
Няма плювачи има хора които критикуват и казват плюсовете и минусите, а не само да се кланят на великия неосат.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Бултрасе ка3аха ти го !
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на гларус_ за този полезен пост :
d.ivanov (24-09-2020)
  #2289  
Стар 24-09-2020
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,960
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Какво ми казаха ?!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Отговори с цитат
  #2290  
Стар 24-09-2020
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Силкис Вижте мненията
Така да напиша и аз нещо полезно. Живея в Германия около Франкфурт. Поръчах уборудването във Варна и майка ми го изпрати по пощата(само приемниците).Досега бях абонат на вива а преди това на Булстат.Използвам антената още от Була но се оказа че не е достатъчна.Изскарах максимум 7-8 децибела.Разбрах че трябва да е поне 80см.Купих веднага една от ebay втора употреба.Пишеше че е с 80 диаметър а се оказа 90. Монтирах я, изкарах само на един транспортер над 16 децибела останалите са между 13 -15 db. Не ми се играеше повече. За картината - отлично,очаквах найлони и тем подобни глупости но се изненадах приятно.Не забравяйте че това е сателитен оператор.Не сравнявайте с фюжън и тем подобни интернет телевизии.Ако сравнявате само с останалите сателитни оператори като качество и многообразие са несравними Неосат.При смяна на каналите не виждам разлика с вивакомския.Приемника да дръвце е и аз чакам с нетърпение CI-карти но ако направят фаворити други малки екстри ще става за сега.Заключение повече от доволен съм не слушайте хейтарите те винаги са недоволни дори и безплатно като гледат.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
neosat, БЪЛГАРИЯ, Да, Може, Нов, Оператор, появи, се, скоро


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 10 (0 членове и 10 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Оператор за IPTV user235 Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 17 17-02-2022 19:47
Кой оператор ползвате? d.ivanov Дъра-Бъра 13 09-06-2012 00:01
кой оператор е biser Въпроси и отговори 7 28-12-2010 22:56
Нов-GSM-Оператор radich_58 GSM мобилни комуникации 3 16-10-2009 12:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:42.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.