The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > ДРУГИ

ДРУГИ Други приемници

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 12-08-2012
nasko_russe nasko_russe не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 43
Благодари: 20
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 20
Ъплоуди: 0
По подразбиране Linbox avira 300 hd

До сега не съм търсил помощ все съм се мъчил сам да се оправям с моите играчки,но тоя пат стигнах до кривата круша,така че мисълта ми е ако някои познава тая марка и може да удари едно рамо. До преди седмица си работеше но реших малко да го разчовъркам и маи умря слагах му какво ли не,и се дърпа,живея в Испания тук много се харчат марки като Doombox 900 hd Dreamsky 8080 hd Azbox amerika Cristor Atlas така и аз реших да се включа в мрежата и се спрях на Linbox понеже отваря Astra 23 имам в предвид нашите БГ канали всичко при мен в момента е с краката нагоре жената реве децата още повече ако някои си има хабер да ПОМОГНЕ че ща ми изпушат клапаните, чакам някои да драсне нещо за да знам да го удрям ли в земята и да вземам друг....
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12-08-2012
chenev chenev не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 112
Благодари: 1
Получил благодарност:
10 пъти в 10 поста
Сваляния: 40
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не е за хвърляне как?
Намери фърмуер изтегли го и чрез RS232 си го флашни само ще ти трябва кабел - кръстосан и компютър с RS232.

П.П. а какво гледаш от кой сателит с карта или шеринг ?
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на chenev за този полезен пост :
nasko_russe (13-08-2012)
  #3  
Стар 12-08-2012
nasko_russe nasko_russe не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 43
Благодари: 20
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 20
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chenev Вижте мненията
Не е за хвърляне как?
Намери фърмуер изтегли го и чрез RS232 си го флашни само ще ти трябва кабел - кръстосан и компютър с RS232.

П.П. а какво гледаш от кой сателит с карта или шеринг ?
Нямам и на представа гледам Astra 19,23,Hot Bart, почти всичко на астрите без текилите и някои други на 23 гледам бг маи всичките знам, че са зададени карти, и че работи една година и после кофата но нещто го фтасах през Лодер искам да го флашна но немога никаде да намеря така мисля че ще подъде маи това се сещам имам кабел имам сичко помагате братлета ........
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12-08-2012
woooow woooow е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 540
Благодари: 32
Получил благодарност:
206 пъти в 149 поста
Сваляния: 68
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Опиши какво точно се случва с приемника. Не иска да запали въобще ли?
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на woooow за този полезен пост :
nasko_russe (13-08-2012)
  #5  
Стар 12-08-2012
nasko_russe nasko_russe не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 43
Благодари: 20
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 20
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от woooow Вижте мненията
Опиши какво точно се случва с приемника. Не иска да запали въобще ли?
Реших да му сложа новата фирма, от там на сетне нищо не помня,сега казват ми да задам фабрична настроика и след това да сложа новата фирма слагам сканирам Astra Hot Bart ми отваря само канали на EMU, нямам C+ес,C+фр,Sky-И с две думи нещо оплесках (yootube Ok) сървъри няколко с филми ок само телевизията не мога да пусна ако помагаш казваи с какво да го мъча.......
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13-08-2012
nasko_russe nasko_russe не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 43
Благодари: 20
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 20
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Малко се замислих и след малко ще го пробвам през 7W на Twin-Protocol,имам един Cristor Atlas и ще му направя един Дънгал да видя дали работи на SDS
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13-08-2012
woooow woooow е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 540
Благодари: 32
Получил благодарност:
206 пъти в 149 поста
Сваляния: 68
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Ами намери си версията, с която си бил преди да омажеш нещата. Щом си теглил софтуер, значи знаеш от къде. Аз бих пробвал с предпоследната: linbox_avira_v1.87_20120210. С последната версия има оплаквания: IKS (G-Share) off -предполагам точно от там си отварял изброените провайдери.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на woooow за този полезен пост :
nasko_russe (13-08-2012)
  #8  
Стар 13-08-2012
nasko_russe nasko_russe не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 43
Благодари: 20
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 20
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nasko_russe Вижте мненията
Малко се замислих и след малко ще го пробвам през 7W на Twin-Protocol,имам един Cristor Atlas и ще му направя един Дънгал да видя дали работи на SDS
двата заедно ми дадоха зелена светлина в тунела Linbox avira 300 hd rs323 Twin portocol Cristor Atlas dongle D.21 v.2 Eutelsat W7E Отваря почти всичко от Астара Хотбърт +HD каналите но мен това не ме оправя искам да е в нета има някоя комбинация която не мога да налучкам ако на някои са му познати тия комбинации за активиране на IKS да свирка чакам F1-000 patc,с него влизам в EMU-то,F-1123,on\of ??? F1-Twin portocol направен през W7E с кристора и работи,F-222 Home Shering? не ми е ясно F1-234 USB cashing,също не ми е наясно,F1-345 Oscam plug.още ми е по неясно,хахахааа,F1-456 Oscam special,съща история и последна комбинация F1-888 CW как да активирам през интрернета помагаи ако можиш
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13-08-2012
nasko_russe nasko_russe не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 43
Благодари: 20
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 20
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от woooow Вижте мненията
Ами намери си версията, с която си бил преди да омажеш нещата. Щом си теглил софтуер, значи знаеш от къде. Аз бих пробвал с предпоследната: linbox_avira_v1.87_20120210. С последната версия има оплаквания: IKS (G-Share) off -предполагам точно от там си отварял изброените провайдери.
Мерси сега ще пробвам да я дръпна и да видим ко ща стани но малко не ми е ясна процедурата да направяли фабрични настроики от рода сканиране или направо я слагам и си тръгва----ибати тъпия въпрос исцепих хахахах
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13-08-2012
nasko_russe nasko_russe не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 43
Благодари: 20
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 20
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nasko_russe Вижте мненията
Мерси сега ще пробвам да я дръпна и да видим ко ща стани но малко не ми е ясна процедурата да направяли фабрични настроики от рода сканиране или направо я слагам и си тръгва----ибати тъпия въпрос исцепих хахахах
а през USB или rs323 че нямам Loader
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
300, avira, hd, linbox


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:11.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.