The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 13-07-2011
Янков Янков не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 9
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз се шегувах за това, че ще подпиша договор за 2 год. с НЕТ 1 и ще им искам и отстъпка, ама наскоро видях, че са пуснали промоция за 18 месечен договор за Нет иТВ дават 3 месеца безплатни за ползване, когато си поискаш.. Тези от НЕТ 1 да не са прочели какво възнамерявам по-горе, та да са направили тази пормоция за такива като мен..? хахаххахахахаха
Отговори с цитат
  #42  
Стар 13-07-2011
Аватара на Илия Иванов
Илия Иванов Илия Иванов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Местоположение: София
Мнения: 562
Благодари: 69
Получил благодарност:
173 пъти в 88 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Може и да са прочели, де да знаеш.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 29-07-2011
Янков Янков не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 9
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А, бе, не знам дали са прочели, ама от НЕТ 1 излезнаха с много яка промоция - 25 лева за пакет ТВ и интернет и безплатна застраховка имущество в Булстрад! Яко! Това си заслужава от всякъде! http://www.net1.bg/promotions
Отговори с цитат
  #44  
Стар 08-02-2012
лимон лимон не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2011
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране



Ето и от мен!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 25-04-2012
галина82 галина82 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Услугите на Нет1 са добри, но ако сте на квартира и не сте сигурни докога ще живеете там НЕ СЕ ВКЛЮЧВАЙТЕ. Имам вече опит. Преместихме сме инцидентно на друг адрес и пуснах молба за смяна на адреса. Казаха ми, че не могат да предоставят услугата и да дам адрес на приятел / приятелка. Предоставих още два адреса, но и там не могат да предоставят услугата. Подчертавам, че адресите са в райони с изградена мрежа. Временно се изключих за 6 месеца с молба и целенасочено не се включих на друг доставчик с надежда, че ще го включат. Минаха 6 месеца, резултата е все още същият. Подадох молба за прекратяване на договора, резултата е, че не е удовлетворена. Сега трябва да плащам за оставащите месеци, за услуга която не ползвам - неустойка. Ще я платя, но никога повече няма да се включа.
Съвета ми е внимавайте към какво и кого се включвате и мислете с перспектива.... ако може и 10 години напред, че в нашата страна коректният потребител не се толерира.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 02-08-2012
просто луд просто луд не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2012
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Angry Мошеници : Net 1

Добър вечер искам да предупредя за услугите на НЕТ 1.Имах сключен договор с тях за година и половина, но с условието ако се наложи да се преместя ще ми предоставят услугата на новия адрес ако се преместя.След една година аз се преместих на нов адрес и отидох до офис на НЕТ 1 в квартал Дианабад и ги уведомих че се местя.Най-любезно помолих служителката им в офиса да провери дали на новият ми адрес има покритие на тяхната компания, тя ми каза че няма и аз пожелах да се откажа от техните услуги.Въпросната служителка ми отговори че немога да се откажа от техните услуги и да си подам молба в писмен вид до ръководството на НЕТ 1.На следващия ден ми позвъниха по телефона от НЕТ 1 и ми казаха че молбата ми относно прекратяването на договора е отхвърлена аз ги помолих да ми връчат молбата писмено.Така че приятели не се обвързвайте с договор към НЕТ 1.ТЕ СА НАЙ-НЕЛОЯЛНАТА КОМПАНИЯ
Отговори с цитат
  #47  
Стар 06-08-2012
галина82 галина82 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Angry

За огромно съжаление, този проблем имат и други хора. Трябва да подадем молба към Агенцията за защита на потребителите. Не може така, да се изнудват клиентите. Вместо да направят всичко възможно да си задържат клиентите, те се възползват от тях. Супер нелоялно от страна на НЕТ1. Не може да искат пари, за това че не могат ТЕ да предоставят услугата на дадения адрес.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 06-08-2012
Аватара на Илия Иванов
Илия Иванов Илия Иванов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Местоположение: София
Мнения: 562
Благодари: 69
Получил благодарност:
173 пъти в 88 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А не е ли идиотско да плюеш по някоя компания, защото си сключил договор с определен срок, и в него ясно е написано, че абонатът не се освобождава от такса за услугата, ако поиска прехвърляне в район, където операторът няма покритие?! Те договорите за това са написани, ама рядко се четат.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
net1, Въпрос, за


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
IP BOX 910 въпрос digipro IPBOX 78 29-01-2012 13:03
въпрос за 36Е митко12345 HDTV нови канали и новини 19 26-11-2010 16:50
Въпрос мирокостов Въпроси и отговори 8 19-11-2010 22:35
Въпрос petar_1997 КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 4 18-08-2010 13:12
Въпрос за 1W alex78 САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 1 18-06-2010 00:01


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:50.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.