The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България

Кабелни [DVB-C] оператори в България Оператори на кабелна цифрова телевизия в България

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #161  
Стар 04-07-2013
TV1000 TV1000 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 75
Благодари: 4
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

https://www.facebook.com/pages/TV-NE...265183?fref=ts

А те я те и фейсбук-страницата на ТВНЕТ. Не че има смисъл да пишеш на нея напоследък, ма понеже питахте за линк - е те ви го те на....

ЧОВЕК ИСКА ЛИ НЕЩО, НАМИРА НАЧИН, НЕ ИСКА ЛИ НЕЩО, НАМИРА ОПРАВДАНИЯ!!!
Отговори с цитат
  #162  
Стар 04-07-2013
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,033
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,755 пъти в 982 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране TV NET - Честоти на цифровата ТВ

Ако си прочетеш мнението ще разбереш ме се караш на човек за това че е звънял на оператор и са му мерили и сигнала и решение няма. Да пишеш в сателитен форум че имаш личен живот и не разбираш от таблици и да обясняваш кой е пич и как трябва да мрънка на сони българия за това че оператора му е бъгав е меко казано странно. За модела на човека грешката е моя понеже преди него друг колега е писал този модел. Колкото до твоя самсуниг даже и в Асеновград знаем че модел на сони от преди 6-7 години е по качествен от който и да е самсунг И ако телевизора ти е много смарт ще е хубаво да му ползваш смарт функциите а не да си гледаш ХБо и да се кефиш на това че ти е много "смарт". И запомни че не всеки е толкова навътре че да пише на съпорти и тем подобни. В момента в който си занесеш телевизора на сервиз и им кажеш че чезват канали директно те отсвирват с оператора.
Сициалната мрежа пък едва ли е най добрия начин за комуникация колкото и да висиш в него
Отговори с цитат
  #163  
Стар 04-07-2013
TV1000 TV1000 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 75
Благодари: 4
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Ако си прочетеш мнението ще разбереш ме се караш на човек за това че е звънял на оператор и са му мерили и сигнала и решение няма. Да пишеш в сателитен форум че имаш личен живот и не разбираш от таблици и да обясняваш кой е пич и как трябва да мрънка на сони българия за това че оператора му е бъгав е меко казано странно. За модела на човека грешката е моя понеже преди него друг колега е писал този модел. Колкото до твоя самсуниг даже и в Асеновград знаем че модел на сони от преди 6-7 години е по качествен от който и да е самсунг И ако телевизора ти е много смарт ще е хубаво да му ползваш смарт функциите а не да си гледаш ХБо и да се кефиш на това че ти е много "смарт". И запомни че не всеки е толкова навътре че да пише на съпорти и тем подобни. В момента в който си занесеш телевизора на сервиз и им кажеш че чезват канали директно те отсвирват с оператора.
Сициалната мрежа пък едва ли е най добрия начин за комуникация колкото и да висиш в него
Въобще не се карам на човека (съжалявам, ако така е прозвучало) - казвам само , че има и по-добро решение от това да пишеш с месеци във форума. Ако някой можеше да помогне тук щеше да помогне на страница 2 от тази тема. Иначе - ако ти е странно нещо, винаги може да спреш да го четеш или коментираш. Аз понеже не те намирам за странен ти задавам разни конкретни въпроси, но ти така и ги избягваш - например - аз като имам един супер качествен (според думите ти) Сони 2007 г. и един Самсунг СМАРТ 2013 г. в коя категория попадам - опитваш се да противопоставаш несъпоставими неща и с това да защитаваш съвсем друга теза, ма аз като имам и от двата телевизора някакси ти бягам по тъч-линията на тезата ти. И много ме кефи логиката ти, че ако телевизора ми е смарт, трябва да ползвам смарт фукнциите му, а не да гледам НВО и да се кефя, че телевизора ми е смарт. Те това ще е някоя асеновградска логика, тип "защо да си купувам хладилник като не пуша". Какво общо има това, че искам оператора ми да предлага НВО (или пък може би е ХБо) с това колко смарт функции има един модел телевизор от 2013 година? И не, въобще не е вярно, че като си занесеш телевизора в сервиз и кажеш какъв е проблема те отсвирват - напротив - хората подходиха много професионално, направиха ъпдейтите, от които така и така имаше нужда един тв от 2007 година, а останалото пратиха по каналния ред и по проблема се работи. Ако има резултат има, ако не - има алтернативи. Това, което обаче не мога да приема е да ми казваш, че не всеки " е толкова навътре, че да пише на съпорти и т.н." - ВЪОБЩЕ НЕ Е НЕОБХОДИМО ДА СИ НАВЪТРЕ В ДАДЕНА ТЕМА, ЗА ДА СИ ТЪРСИШ ПРАВАТА ПО ПРАВИЛНИЯ НАЧИН ИЛИ ДА ТЪРСИШ РЕШЕНИЕ НА ДАДЕН ПРОБЛЕМ ОТ КОЙТО ТРЯБВА И ПО ПРАВИЛНИЯ НАЧИН. Това се нарича да си човек, който ползва сивото си вещество по предназначение (и тук вече не говоря за конкретния случай, а по принцип - иначе приличаме на хора, които се оптиват с глава да разбият желязна врата - историята отдавна е доказала, че не е удачен вариант за начин на живот такъв подход). Инак - "не знам колко сИциалната мрежа е най--------добрияТТТ начин за комуникация,,,,, колкото и да висиш в нея(мрежата)", ма добре, че я има, иначе как щях да комуникирам със стожер на мисълта като теб? И понеже виждам, че ти си навътре в нещата ми се ще да кажеш как така се получава, че когато си в мрежата на твнет със сонито канала Super7 тръгва ЕДИНСТВЕНО И САМО като го стартираш след ТВ7. Ако превключиш на Super 7 след който и да било друг канал картина няма, само звук, обаче стъпиш ли първо на ТВ7, и после на Super 7, последния тръгва без проблем - това от коя "таблица" е и коя държава да си сложа в началните настройки, че да ми каже каква е мистерията тук?

Последно редактирано от TV1000 : 04-07-2013 на 20:31
Отговори с цитат
  #164  
Стар 05-07-2013
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,033
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,755 пъти в 982 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Мистерията ще ти я бистрят от тв нет. Жокерите ,които дадох на тв нет са достатъчни за да ти решат проблемите. Относно пидовете на супер 7 за това ще питаш пак сони българия Хубаво е че ми коригираш мненията, че с тоя айпад ми е сложно да си чистя грешките Колкото до логиките свързани с Асеновград аз се гордея , че съм от този град и живея в него.
Идеята за годината и функциите на телевиора ми е,че за да гледаш каналите на някой оператор не ти трябва "умен" телевизор , а телевизор с цифров тунер, какъвто е и сонито и самсунга. Качеството на двата телевизора няма повече да коментирам, явно е че за теб годината и "акъла" са най-важни. В една нормална държава с един нормален оператор би следвало след "еднократно обаждане на съпорт" комуникацията с тях да продължи до отстраняване на проблема, а не да се търсят начини за алтернативен контакт с някой който да ти помогне понеже техниците са замерили сигнала и вдигат рамене. Това че са ти ъпдейтнали фърмуера не означава, че са оправили проблемите на тв нет ... Надявам се поне това са остане след заяждането ни един с друг - някой от тв нет да схване какъв им е проблема.
Малко пояснение от моя страна : за мен самсунг винаги са били и винаги ще бъдат производител , който НЕ залага на качество , а на функции и никога няма да излязат на челна позиция по отношение на качество. Преките им конкуренти в който и да е бранш винаги ще бъдат над тях в това отношение.
Когато се обърнеш към някого с текст с ГЛАВНИ БУКВИ отношението ти към него коренно се променя. Когато комбинираш това с назидателен тон и започнеш с "пич" промененото ти отношение става доста явно и за останалите. Когато го комбинираш и с текста , че той не е свършил това което си свършил ти , направо си става.гадно...

Последно редактирано от TUISTERa : 05-07-2013 на 22:11
Отговори с цитат
  #165  
Стар 07-07-2013
TV1000 TV1000 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 75
Благодари: 4
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Когато се обърнеш към някого с текст с ГЛАВНИ БУКВИ отношението ти към него коренно се променя. Когато комбинираш това с назидателен тон и започнеш с "пич" промененото ти отношение става доста явно и за останалите. Когато го комбинираш и с текста , че той не е свършил това което си свършил ти , направо си става.гадно...
Аз така да попитам, за теб, "пич", много ли е важно какво мислят останалите в спора ни? По-голяма тежест ли дава това на думите ти и на тезата, която защитаваш? По-сигурен ли се чувстваш, че си прав така? Защо за теб е важно какво става ясно и какво не "на останалите" - това не си ли е тяхна работа, а не твоя или моя? Подкрепа ли търсиш?

Инак - аз пак не разбрах какво от това, което аз написах не съвпада с теорията ти, че е редно един оператор с едно обждане да разреши проблема, и че НЕ Е РЕДНО (специално за теб е CapLock-a) да плащаш за нещо, което не получаваш и т.н. и т.н. Ха се върни на първия си пост и виж какво точно си написал и къде аз съм казал това, което ти казваш, че съм казал - то само първото изречение стига - КАК, ЗА БОГА, ОТ МОЯ ПОСТИНГ РЕШИ, ЧЕ СЪМ ОТ "ОПЕРАТОРА ТВНЕТ" ? Има, МА ОГРОМНА РАЗЛИКА между това, което аз казвам и това, което ти казваш, че съм казал... не знам колко "става.гадно", обаче е олигофренично. Ма понеже явно има нужда, ще ти поясна ПАК - а ега вденеш :
1 не е нормално да плащаш за нещо, което не получаваш - ненормално поведение от страна на ТВНЕТ
2 не е нормално да дойдат, да ти замерят сигнала, да кажат, че е ок и да вдигат рамене и с това да приключи съпорта - ненормално поведение от страна на ТВНЕТ
3 не е нормално програмите, които не се хващат с този телевизор да са тези, които ти искаш да гледаш или просто държиш да ги имаш и половин година да не предприемеш нещо по темата - хората са го казали -"като планината не идва при Мохамед......" - ненормално поведение от страна на клиента (то и затова от ТВНЕТ си барат мандолините, щото никой не предприема нещо по-конкретно по темата)
4 не е нормално при условие, че в София има десетки алтернативи за други доставчици да продължиш да плащаш за нещо, което не получаваш, да е важно за теб това, което не получаваш и да не предприемаш нещо кокретно за решение на въпроса - или тормозиш ТВНЕТ до откат, или просто сменяш оператора и спираш да се кахъриш по темата - ненормално (или май мазохистично е по-точната дума) поведение от страна на клиента
5 не е нормално когато си мъж и пред теб има проблем , вместо да търсиш решение да се държиш като обидено момче, на което са му скрили любимата детска играчка и да се цупиш, мрънкаш и тръшкаш, ма да не знаеш какво да направиш, че да ти върнат играчката - е те тук вече опираме до топки, "пич" (за теб специалено кавичките тук не са случайно сложени )...

Пак нещо неясно? Само кажи - ще ти поясня пак

Последно редактирано от TV1000 : 07-07-2013 на 15:28
Отговори с цитат
  #166  
Стар 09-07-2013
Наблюдател Наблюдател не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2011
Мнения: 4
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря и на TUISTERa за пространственото разяснение & подкрепата, но съжалявам за посоката на дискусията. Дано да сте "изпуснали парата", защото в крайна сметка идеята е да споделяме опит & знание - за да намираме решения? В тази връзка - не ползвам Fb и нямам намерение да си правя акаунт само заради... липсата на e-email за връзка (не търсете на сайта им ; ). Няколко пъти ми се налага да се МОЛЯ да ми дадат адрес, на който да пратя платежното за предплатените месеци, тъй като пропуски на счетоводителките ме оставят без интернет за по няколко дни...

Цитирай:
Първоначално написано от TV1000 Вижте мненията
Я дай модел на твоя "нов супер-качествен телевизор", защото всички, които се оплакват от проблема Сони са с телевизори модел 2007-2008 ма година, не по-късна от тази.
Моделът е от 2011-та: xx-CX520.

PS: Ще пробвам да осъществя контакт в офис до края на месеца - to be continued...
Отговори с цитат
  #167  
Стар 09-07-2013
TV1000 TV1000 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 75
Благодари: 4
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Наблюдател Вижте мненията
...... липсата на e-email за връзка (не търсете на сайта им ; )
Не че нещо, ма от сайта им има това :

тел: 0800 16 166
E-mail: info@tvnet.bg

ма ако кажеш, няма да търсим на сайта им
Отговори с цитат
  #168  
Стар 16-07-2013
TV1000 TV1000 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 75
Благодари: 4
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

от фейсбука на TV NET Ltd


Уважаеми абонати,
Обмисляме пускането на два нови пакета с цифрови програми, като в единият пакет ще бъдат дублирани проблемните за телевизорите SONY програми.

Очаквайте и нови програми в цифровата ни ТВ.

Поздрави,
Екипа на ТВ НЕТ
Отговори с цитат
  #169  
Стар 16-07-2013
ДЖЕРОНИМО ДЖЕРОНИМО не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 25
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не,че искам да го правя на проблем, но като сте почнали да пускате специални пакети, защо не пуснете един за каналите от честота 859, които не могат да се хващат от телевизори PHILIPS. Тунерът сканира само до 858. Този "Филипс Проблем" знаете ли го ?
Отговори с цитат
  #170  
Стар 16-07-2013
Деян Деян не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 498
Благодари: 53
Получил благодарност:
83 пъти в 60 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Какви са тези нестандартните честоти? 859... пфф
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
net, tv, на, Тв, Цифровата, Честоти


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 4 (0 членове и 4 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Честоти и параметри на цифровата телевизия на СКК полплам Кабелни [DVB-C] оператори в България 437 10-10-2012 16:35
Проблем с цифровата телевизия-засича яската ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 50 15-04-2012 19:50
Проблем с цифровата на BBC Cable Казанлък soulbound ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - 2 09-02-2012 08:48
Проблем с цифровата на Евроком! Kofraja Кабелни [DVB-C] оператори в България 3 20-11-2009 17:56
Честоти и параметри на цифровата телевизия на СКК AphexTwin Кабелни [DVB-C] оператори в България 2 07-07-2009 11:35


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:21.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.