The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #91  
Стар 20-02-2023
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,805
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bojko84 Вижте мненията
И все пак си е занимавка това за хора с повечко свободно време..и памет за запълване на компютъра. Отделно от това при торентите нямаш алгоритъма за top picks for you, който е съществен момент при стрийминга. Та в крайна сметка удобството наклонява везните в полза на стрийминга.
Защо пък е необходимо да ги сваляш на компютъра и после да ги прехвърляш за гледане, когато може директно линка да се пусне за гледане
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavor1 за този полезен пост :
турбо (22-02-2023)
  #92  
Стар 20-02-2023
директ директ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Мнения: 22
Благодари: 3
Получил благодарност:
4 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Защо пък е необходимо да ги сваляш на компютъра и после да ги прехвърляш за гледане, когато може директно линка да се пусне за гледане
Аз правя нещо, което съм сигурен доста хора тук също използват. Торентите се свалят с един клик на 5ТБ драйв (и 500ГБ е предостатъчно, просто трябва да се чистят от време на време гледаните неща), където има инсталиран PLEX сървър. Съдържанието е достъпно навсякъде по света от всяко едно устройство и само се подрежда в библиотека, по-добра от която и да е библиотека на стрийминг услуга с многобройни екстри, които стриймингите не предлагат. Така че като разправия почти не съществува, просто си е дива пиратщина.
Отговори с цитат
  #93  
Стар 20-02-2023
bojko84 bojko84 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2015
Мнения: 165
Благодари: 9
Получил благодарност:
59 пъти в 35 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Зависи какво гледаш, но и това е добра опция. Аз ползвам Plex сървъра в добавка към Нетфликс, защото от време на време се появява и нещо яко извън него, а няма как да се абонираш за всичкия стрийминг. PLEX върши добра работа за целта, но стига да си намериш това дето искаш да го гледаш в задоволително качество, а от Замунда или Арена този шанс е малък. Там 4К съдържание не знам колко има.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 21-02-2023
Аватара на Jovanoty
Jovanoty Jovanoty не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 513
Благодари: 26
Получил благодарност:
67 пъти в 53 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колеги, а има ли опция да се предплати за няколко месеца или за 1 години?
Между другото забелязах (гледах) един филм и част от действието се развиваше в Москва и руските реплики не бяха преведени само Eng.
Отговори с цитат
  #95  
Стар 22-02-2023
Underworld Underworld е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 640
Благодари: 126
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от директ Вижте мненията
Аз правя нещо, което съм сигурен доста хора тук също използват. Торентите се свалят с един клик на 5ТБ драйв (и 500ГБ е предостатъчно, просто трябва да се чистят от време на време гледаните неща), където има инсталиран PLEX сървър. Съдържанието е достъпно навсякъде по света от всяко едно устройство и само се подрежда в библиотека, по-добра от която и да е библиотека на стрийминг услуга с многобройни екстри, които стриймингите не предлагат. Така че като разправия почти не съществува, просто си е дива пиратщина.
Не съм сигурен, че много хора тук го правят това. И това е вариант, но чрез Коди не ти се налага да сваляш 20 + гигабайта на твой диск.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Отговори с цитат
  #96  
Стар 22-02-2023
Аватара на Mediadigital
Mediadigital Mediadigital не е на линия
Знаещ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: SOFIA
Мнения: 1,133
Благодари: 2
Получил благодарност:
440 пъти в 280 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jovanoty Вижте мненията
Колеги, а има ли опция да се предплати за няколко месеца или за 1 години?
Между другото забелязах (гледах) един филм и част от действието се развиваше в Москва и руските реплики не бяха преведени само Eng.
то да е само това ... има цели филми които са без бг субтитри .. никаква логистика DD чат пат на някой филм се появява ...иначе звука е ужасен по зле и от смачкана мп3ка
Отговори с цитат
  #97  
Стар 22-02-2023
bojko84 bojko84 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2015
Мнения: 165
Благодари: 9
Получил благодарност:
59 пъти в 35 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Underworld Вижте мненията
Не съм сигурен, че много хора тук го правят това. И това е вариант, но чрез Коди не ти се налага да сваляш 20 + гигабайта на твой диск.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Говорехме за качество в 4К. Не да гледаш мацаница.
Отговори с цитат
  #98  
Стар 22-02-2023
Малкия Мук Малкия Мук е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Мнения: 140
Благодари: 11
Получил благодарност:
43 пъти в 32 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bojko84 Вижте мненията
Говорехме за качество в 4К. Не да гледаш мацаница.
Някога гледал ли си филми през Коди
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Малкия Мук за този полезен пост :
Дедал (22-02-2023)
  #99  
Стар 22-02-2023
ANONIMNIQ ANONIMNIQ не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 120
Благодари: 1
Получил благодарност:
18 пъти в 16 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колеги, и аз да се включа по темата с качеството. Аз също ползвам Plex и имам доста голяма колекция от филми (сериали много рядко свалям). В момента имам около 570 филма от които 180 в 4K (повечето и в HDR). И да, по-добре е от най-добрата стрийминг платформа, защото имам само филми, които ми харесват и в отлично качество на картина и звук. И няма да спра до тук, ще продължа да увеличавам колекцията си, защото съм киноман. Гледам и на телевизора и на проектора филми. Но за такова нещо е нужно да имате много място за съхранение ако държите да не правите прекалено голям компромис с качеството. Също така за файлове с много висок битрейт си е нужна мощна машина и телевизор с мощен процесор ако ще гледате на него. И не на последно място - бърз интернет. Това не ми пречи да имам и HBO Max и Netflix - там гледам предимно сериали, но и някои нови филми, които ако ми харесат след това добавям и в колекцията си. Бях си пуснал и 3 месеца безплатно Apple TV+ - ако някой се интересува да ги тества се поразровете - на доста места предлагат безплатен тест. Каталога е доста по-беден разбира се, но качеството е супер, всичко с превод на бг и интерфейса на приложението е най-добрия който съм ползвал. За SkyShowtime съм леко разочарован - не лош каталог, но от към качество са на последно място.
Отговори с цитат
  #100  
Стар 11-04-2023
ники2 ники2 е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2019
Мнения: 89
Благодари: 161
Получил благодарност:
9 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Регистрирах се снощи и гледах филм през хромкаст1. Субтитрите са бяли, но е хубаво, че са на черен фон и се виждат, но са малки. Има ли как да ги увелича, че не откривам как?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
skyshowtime, БЪЛГАРИЯ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
SkyShowtime 2o22 Start Bulgaria ikdam IPTV (Internet Protocol Television) 0 11-03-2022 01:26
България 24 HD sonaki Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 3 09-09-2019 18:35
H2 в България Цветелин85 Новини 34 02-10-2017 15:50
България 24 БониБо Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 4 22-09-2014 14:10
DTT - България berks ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 0 14-05-2009 10:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:04.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.