The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 20-08-2016
Аватара на kostading
kostading kostading не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Своге, София
Мнения: 663
Благодари: 109
Получил благодарност:
239 пъти в 140 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Не се пенявя, въобще и изобщо не съм фен на Сони, след тринитрона - цилиндъра, но това е друга тема и бира, попитах те най-културно, дали твоя Сони е споменат в АТВ, но няма значение .... плавай.....
Както видя не е споменат, но не попита най културно а се разпеняви най културно, за което и аз ти отговорих подобаващо.
Преди да ти отговоря подобаващо ти отговорих найстина най културно за модела на тв-то но теб пак те мързя да четеш.
В крайна сметка аз с Мариян исках да си говоря но ти реши че трябва да се намесиш, плавай и ти както каза.
А ти на какво си фен на мен ми е през водомера да ти кажа.
__________________
1. Своге: http://koce.dynalias.net/razni/satgadjets/SatShema.jpg
2. София: Dish: 60 sm, Lnb: GT-T40, Tuner: Optimuss os2 plus
Отговори с цитат
  #22  
Стар 20-08-2016
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kostading Вижте мненията
Както видя не е споменат, но не попита най културно а се разпеняви най културно, за което и аз ти отговорих подобаващо.
Преди да ти отговоря подобаващо ти отговорих найстина най културно за модела на тв-то но теб пак те мързя да четеш.
В крайна сметка аз с Мариян исках да си говоря но ти реши че трябва да се намесиш, плавай и ти както каза.
А ти на какво си фен на мен ми е през водомера да ти кажа.
Даа, ако наистина желаеше с Цариан да комуникираш, има л.с, има скайп, а има и телефон , а модела спомена, след като те попитах най-културно, не за друго, а за инфо относно проблемните ТВ-та, та били те и Сони от 2015г
Прочети какво си написал и как, останалото е плаване срещу течението ...http://www.dtv-bg.com/showpost.php?p...2&postcount=10

Това наистина е мнооого културен отговор, немам думи, ама ти си знаеш и преценяваш нивото на културност
Цитирай:
Първоначално написано от kostading Вижте мненията
XD85 серия, така добре ли е?
XD8599 ЦРЪН(черен цвят) демек
За инчовете ще те оставя сам да ги гадаеш, въпреки че те в случая са без значение.

И не всичко Сони е вълшебно но е добро, ако желаеш да се заяждаш и аз да почвам?
Темата се осра тотално, само и единствено от куртурно-комплексарски, водомерни постове
Отговори с цитат
  #23  
Стар 20-08-2016
Аватара на gentu
gentu gentu е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kostading Вижте мненията
XD85 серия, така добре ли е?
XD8599 ЦРЪН(черен цвят) демек
-ей и аз без малко да се набутам с 3К за това Сони , ама добре че прочетох нещо от франсетата "Test Sony XD85 : un TV UHD HDR avec dalle IPS, mais très intéressant" , че инак както съм си фен на марката и бех готов!!!
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на gentu за този полезен пост :
yavor1 (20-08-2016)
  #24  
Стар 20-08-2016
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

@Яворе, тотално си изперкал човек, честно, потърси помощ!
А Сонитата от тази година са леш, в сетком форума съветват за модели от миналата година и то само за FullHD, 4k-тата на Сони били за избягване...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 20-08-2016
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,392
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,115 пъти в 2,902 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
И мен повече ме съмнява да се дължи на нестандартен сигнал от ресивърите
Абе и аз на това се надявам,15 бимбарици за 85 инча и да дава у зелено с единия,а у лилаво с другия!Собственика може да получи инфаркт,тия от Панасоник не ебават,те изобщо не разбират ,какво им говориш!
От месец и половина,всички нови имиджи за ВУ 4к подържат HDR,пускаш приемник,телевизора разпознава HDR,цялото меню за настройки в тивито се блокира,защото това е идеята,излиза един контраст,който сигурно е 200% и няма как да го смъкнеш,ще ти изкърти зъбите!Сега не съм инсталирал Video enhancement на вуто, да видя оттам дали ще повлие!Но не е работа,явно някъде се бърка,може би при имиджите!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
Дедал (20-08-2016)
  #26  
Стар 20-08-2016
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Отговори с цитат
  #27  
Стар 20-08-2016
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чък Норис Вижте мненията
@Яворе, тотално си изперкал човек, честно, потърси помощ!
А Сонитата от тази година са леш, в сетком форума съветват за модели от миналата година и то само за FullHD, 4k-тата на Сони били за избягване...
Сигурно си прав, неудобно ми е да кажа директно, както теб, че Сонитата наистина не стават !
Това е една от темите, по които имам отношение както към БСП, поради което се старая да не показвам прекалено лично отношение, но резултатът от полит коректността ми определено не е положителен
Отговори с цитат
  #28  
Стар 20-08-2016
Аватара на Вас
Вас Вас не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2014
Местоположение: София
Мнения: 3,227
Благодари: 748
Получил благодарност:
1,362 пъти в 886 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

В по-горе посоченият немски форум става ясно, че потребителя с Панасоник-а получава от т.нар. "Капитан" драйвер, с който проблема изчезва. Проблема вече е известен и ще бъде решен изцяло с новия софтуер.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 20-08-2016
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,933
Благодари: 3,689
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Абе и аз на това се надявам,15 бимбарици за 85 инча и да дава у зелено с единия,а у лилаво с другия!Собственика може да получи инфаркт,тия от Панасоник не ебават,те изобщо не разбират ,какво им говориш!
От месец и половина,всички нови имиджи за ВУ 4к подържат HDR,пускаш приемник,телевизора разпознава HDR,цялото меню за настройки в тивито се блокира,защото това е идеята,излиза един контраст,който сигурно е 200% и няма как да го смъкнеш,ще ти изкърти зъбите!Сега не съм инсталирал Video enhancement на вуто, да видя оттам дали ще повлие!Но не е работа,явно някъде се бърка,може би при имиджите!
Panasonic са трудни с комуникацията и си правят, каквото и когато сметнат за необходимо - разбирай рядко и в краен случай ... Писал съм им преди години за проблема с ЕПГ при кабеларки и няма оправия - още си са със същия проблем . Повечето им неща бачкат безпроблемно още при пускането на моделите (за разлика от други марки), но ако има нещо "счупено" са тежки гемии докато го оправят ...

Във всички ревюта дето съм гледал да тестват с подаден HDR сигнал Панасоник са даже с най-точно предаване - може би прекалено точно и без толеранс и от там проблема с ресивърите ...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 20-08-2016
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,419
Благодари: 850
Получил благодарност:
852 пъти в 548 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Сигурно си прав, неудобно ми е да кажа директно, както теб, че Сонитата наистина не стават !
Това е една от темите, по които имам отношение както към БСП, поради което се старая да не показвам прекалено лично отношение, но резултатът от полит коректността ми определено не е положителен
Значи, всички бесепарии си гледали дриймовете на сонита... Б@си, дали и аз не съм от тях
__________________
ЕКЗОРСИСТ
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dodo_pv за този полезен пост :
modiar (25-08-2016)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
, лед, панасоник, проблем, Ресивер


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
панасоник WT60 въпрос накатаа ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 2 12-01-2014 16:42
Проблем с плазма Панасоник roro91 Домашен майстор 10 13-09-2012 02:03
Панасоник спира да произвежда телевизори mistreated ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 16 21-10-2011 01:03
Проблем с Vierra Cast на Панасоник G20 Стойчо ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 2 09-09-2011 16:41


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:09.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.