The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 22-12-2012
антена антена не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 1,112
Благодари: 7
Получил благодарност:
118 пъти в 70 поста
Сваляния: 186
Ъплоуди: 4
Question Тревожни сънища

Здравейте на 18 години съм и от 3 седмици насам всяка вечер имам по 2-3 съня,които не са кошмари или нещо плашещо,общо взето са съвсем нормални случки от живота например сънувам как съм в час,какво ми обеснява госпожата и от тоя тип.Но незнам защо ме напрягат много тези сънища.Може би защото всяка вечер сънувам и се осещам като сънувам,а и не е един сън а по няколко,всеки път като стана до тоалетна се сменя.На сутринта не се чувствам отпаднал,но ми е едно такова странно,напрегнато.И не само това но и от същото време насам чувствам някакво напрежение в главата,не е болка, не ми се вие свят просто ми е леко замаена,незнам как да го обесня странно е.Точно когато започнаха да се появяват тези неща за пръв път в живота си бях вдигнал кръвното над нормалното,мисля че ми беше 140 на 90 не си спомням точно.Нощ след това вдигнах цялото ми семейство на крака,защото докъто се онасях нещо започнах да си внушавам ,че ми е лошо,а може би наистина ми беше лошо,по едно време ми изтръпна лявата ръка и се стреснах че получавам инфаркт.Станах пих валидол и лексотан маика ми измери кръвното и пак беше високо,този път и пулса ми беше висок.Претисних се и отидах на кардиолог където ми прегледаха сърцето-оказа се че е съвсем здраво.Изписаха ми BISSOGAMMA за пулса и то по четвъртинка на ден,но мисля че са ненужни тъй като след като се оверих че сърцето ми е добре,пулса ми се нормализира и от тогава не е мърдал.Но се появи това напрежение в главата,което не че е някакво натрапчиво но като се замисля за него и ми става доста гадно.Отидах на лекар да зема направление за невролог-тя ми каза стига глупости ти сигурно си 200-ния човек който идва с това оплакване.Попита ме колко часа седя пред компютъра на ден-казах си и истината - поне по 5,може и повече.Каза ми че стойката ми е неправилна и съм изкривен.От тогава седя значително по-малко на компютъра и гледам да ходя изправен,но все пак това продължава.Започнах да се притеснявам и да си преписвам кой знае какви болести - даже по едно време гледах и за епилепсия в интернет,а видях и за Паническо разтройство,което доста ми заприлича на моя случай,а това ме уплаши доста повече....Но както и да е,вече не мисля че е ПР и искам да разбера трето мнение.....моля ви само не ме пращайте по доктори,защото не искам да притеснявам нашите нито пък себе си още повече....ако може и да ми препоръчате някакви хомеопатични успокоителни и да кажете мислите ли че наистина е от компютъра?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22-12-2012
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

А мокри имаш ли.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на njor за този полезен пост :
blagynchy (23-12-2012)
  #3  
Стар 22-12-2012
Аватара на Rafaello
Rafaello Rafaello не е на линия
маймуна мултифиид маниак
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Сливен
Мнения: 745
Благодари: 505
Получил благодарност:
173 пъти в 104 поста
Сваляния: 38
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колега, на гаджето ми най-добрата приятелка долу горе със същите симптоми й поставиха същата диагноза - ПР. Давай го по спокойно, не се притеснявай от нищо, хич да не ти пука. Прави каквото ди душата иска. Прияде ти се нещо - ядеш от него, ходи ти се някъде - отваш там. Спокойствие и силна храна са казали хората.

ПС: Темата ти е най-странната, която съм виждал в този форум! Ша има много спам
__________________
4,8W, 0,8W, 4E, 9Е, 13Е, 16Е, 19,2Е, 23,5Е, 28E, 39Е, 42Е, 45Е
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22-12-2012
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,429
Благодари: 122
Получил благодарност:
1,369 пъти в 662 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Намираш си приятелка и всички сънища ще изчезнат, след като поспортувате. Вкарваш се във филми /паника/, от нямане какво да правиш. Смени хапчетата с хубаво уиски/узо/водка.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22-12-2012
Аватара на Васил
Васил Васил не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Търговище
Мнения: 2,157
Благодари: 1,330
Получил благодарност:
1,087 пъти в 607 поста
Сваляния: 127
Ъплоуди: 1
По подразбиране

да ти имам проблемите! Послушай ,Златанов!
__________________
210см руска на мотор.145см офсет с кръгов конв.на 36Е
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22-12-2012
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Точно това имах в предвид.Да поотпусне малко и да се води от приказката:Да се ядосваш значи да наказваш себе си за грешките на другите.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22-12-2012
антена антена не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 1,112
Благодари: 7
Получил благодарност:
118 пъти в 70 поста
Сваляния: 186
Ъплоуди: 4
Wink

кв'о да намирам приятелка ... те само пари искат .. и нищто не дават в замяна... писна ми от жени сега съм почивка от тях но вечер наистина имам силно сърцебиеене от самосебе си.. ще опитам да отпочина това училищте ,проблеми ...в къщти ... ще опитам да си почивам..
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22-12-2012
Аватара на Rafaello
Rafaello Rafaello не е на линия
маймуна мултифиид маниак
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Сливен
Мнения: 745
Благодари: 505
Получил благодарност:
173 пъти в 104 поста
Сваляния: 38
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от антена Вижте мненията
кв'о да намирам приятелка ... те само пари искат .. и нищто не дават в замяна... писна ми от жени сега съм почивка от тях но вечер наистина имам силно сърцебиеене от самосебе си.. ще опитам да отпочина това училищте ,проблеми ...в къщти ... ще опитам да си почивам..
Абе момче, в какви филми живееш!??? Какви проблеми вкъщи на 18? Ти знаеш ли какво са проблеми!??? И изказването за жените ме утрепа! Как ще ти е писнало бе пич, то сега трябва да ги почваш. Или нещата при 18 годишните много са се променили или ти гледаш много филми.
__________________
4,8W, 0,8W, 4E, 9Е, 13Е, 16Е, 19,2Е, 23,5Е, 28E, 39Е, 42Е, 45Е
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22-12-2012
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Еий сега ние да сме на 18.....
Малииииий
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22-12-2012
Аватара на tenev666
tenev666 tenev666 не е на линия
Ferguson Ariva 102
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 340
Благодари: 104
Получил благодарност:
26 пъти в 22 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от njor Вижте мненията
Еий сега ние да сме на 18.....
Малииииий
де да бяхме беше жестоко )))
__________________
SKYPE tenev666
Отговори с цитат
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
сънища, Тревожни


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:23.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.