The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > СПОРТ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #2911  
Стар 08-05-2015
Аватара на gggng
gggng gggng не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2008
Мнения: 396
Благодари: 857
Получил благодарност:
90 пъти в 58 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 1
Smile

Не съм си представял че някога ще гледам българин на такова ниво в тениса а и още повече да се надиграва с наи големите,поклон пред това момче,ще поживеем и ще видим докъде ще стигне
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на gggng за този полезен пост
atuani (09-05-2015), plmko (09-05-2015), vadzari (08-05-2015)
  #2912  
Стар 08-05-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

За стигане стигнал, никой не му го отрича , ами то и преди 20 години , когато всичките в щангите , имам в предвид всички европейски и световни отбори, ги топяха в кацата с "меда" , и нашите с Абаджиев, сега викат ,че им правил "меда" по сладък ги мачкаха както валяк новите лотове на Бато, а сега , сигурно си мислят , че е като преди 20 , ги наказаха целия Национален, и аз не съм си мислил , че ще дойде такъв ден , за тоя спорт, ама на факт, и тука говорим , че дъвчим това предстоящо покачване в ранглистата вече година , ще съм един от най големите му поддръжници и ще си взема думите назад , като влезе в петицата и спечели турнир от Големия Шлем, но повтарям с Роджър Рашиид само физика, техниката му е природна даденост , но тактика и психика, няма израстване, в съвременния тенис , те са 50% от победите
И щом ставаме да го гледаме на турнирите в Маями , Торонто, Аустралия опен и Юес Опен, значи му вярваме и поддържаме, иначе хич нямаше и да си направя труда , както някой път от любопитство с какви бг мачове , се е захласнал дзумбата , изглеждам едно полувреме я на Цеца , я на Леца и гледайки осъзнавам , колко мъка има , но с тая оправия в БГ футбола толкоз и там

Последно редактирано от Neo64 : 08-05-2015 на 22:54
Отговори с цитат
  #2913  
Стар 08-05-2015
vadzari vadzari не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 487
Благодари: 834
Получил благодарност:
87 пъти в 64 поста
Сваляния: 42
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gggng Вижте мненията
Не съм си представял че някога ще гледам българин на такова ниво в тениса а и още повече да се надиграва с наи големите,поклон пред това момче,ще поживеем и ще видим докъде ще стигне
Така е абсолютно си е така.Има ли една Германия в десетката тенесист, отдавна няма. Единствения ни светъл лъч в световния спорт е това момче и всички трябва да го подкрепяме и да се гордеем с него.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на vadzari за този полезен пост :
Neo64 (08-05-2015)
  #2914  
Стар 08-05-2015
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Проблема е, че не го подкрепяме.Проблема е, че простотията в тази държава е много по-голяма от здравия разум. Проблема е, че е пълно със злобари и комплексари, които виждайки българин, успял да се измъкне от казана започват с храченето и плюенето. За Григор дори не желая да споменавам каква комплексарщина се лее. Когато победи - колко слабо бил играл противника му, когато падне, колко слаб бил "горкия" и как бил достигнал тавана си. Макар загубата днес да е от един най-великите в този спорт, но видиш ли Надал станал бил куц кон, макар и мача да е на клей Просто не заслужаваме такъв спортист....
Отговори с цитат
Следните потребители (8) благодарят на Цец0 за този полезен пост
gggng (09-05-2015), tiefighter (10-05-2015), vadzari (09-05-2015), ВалчоП (08-05-2015), Виктор (08-05-2015), дрим (09-05-2015), красибел (08-05-2015), михоф33 (09-05-2015)
  #2915  
Стар 08-05-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цецо,
Надал Е вече куц кон, и ти гарантирам , че никога няма как да стане номер 1 и да мачка НЕ само на клей,както ги мачкаше преди година и половина, а и доста ги мачкаше и на другите настилки , не знам упрека за комплексарщина към мен ли е отправен , ама да ти кажа , ако в БГ се подкрепят всички вътрешно спортни прояви, ние поне мъничко се опитваме да подкрепяме , различни видове български спортове и спортисти , по Еуропата , кой както може разбира се.
И няма нищо общо с комлекси , напротив , говорим реални неща и продължаваме да му вярваме, затова продължаваме да го гледаме, ако ли не отдавна да съм го сложил в миманса при Капитано Алексиев, аз специално
Значи , да ти кажа , тука знаеш как е с тениса и щом техните " експерти" , са песимисти по " Царя на клея" , какво да ти каже , обикновенния " чистач", то така е за Надал , преди за Момфис,Мъри и прочие, та ти отговарям , ако не му вярвахме и продължаваме да вярваме ,че наистина , ще изпълни една наша българска мечта , просто няма как да стане, аз имам тука една колекция от шапки с трикольора, с подписи на Националния мъже / Казийски и сие / и Националния Жени /с Янева , Страшимирова и сие/ , и съм се чувствувал горд , да ги гледам тука на живо и това ,че съм българин , ако Надал е такъв цар и испанците такива латино и тореадори де верда , за престоя ми от 17 лета отдавна да съм врътнал тескерето и да си клатя бомбето , първо безвизов дори за Тринидад и Тобаго / тия може и да са без визови/,
и второ сега и Световен и Европейски шампион по футбол щях да съм и да пея по улиците - "Йо сой еспаньол ..../, ама не , ставам да гледам Григор, ходих до Барселона да гледам Левски, ходя на волейбол , и на Бернабеу да гледам Лудогорец, , нямам комплески и ще се радвам , да съм сбъркал с Григор

Последно редактирано от Neo64 : 08-05-2015 на 23:46
Отговори с цитат
  #2916  
Стар 08-05-2015
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Нео, не коментирам конкретно теб. Коментирам идиотията лееща се в целия нет. Като отворя фейсбук след загуба на Гришо и просто полудявам от нерви.
А за оня бидон Тошко изобщо няма смисъл да ми говориш....макар да е пловдивско чадо
Отговори с цитат
  #2917  
Стар 08-05-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Логично ,
то Фейсбук е страницата на розовите сънища , само " щастливи" хора събития и плюене,КОМПЛЕКСАРЩИНА на "Н" - та степен, завист и злоба скрита в розово , направо кефя там , не съм чел за Григор , аз си имам двама , трима цървула от БГ тука на местна и си ги папкам там, ама на друга основа, те за спорт имат яденето с лъжица в паница скоростно, пускам им въдичката и те клъвкат ли клъвкат , само им гледа сеира, взех да спамя
Повтарям , ако Григор влезе в 5-цата и още нещо , да ми напомните да се извиня , тука публично
Отговори с цитат
  #2918  
Стар 09-05-2015
Аватара на gggng
gggng gggng не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2008
Мнения: 396
Благодари: 857
Получил благодарност:
90 пъти в 58 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Ние българите не уважаваме труда на другия и винаги го подценяваме. Ако всеки от нас полага труд и лишения както Григор ми държавата ни ще е номер 1.Когато побеждава винаги казваме че противника не е бил разположен или бил много слаб.Е завистта и злобата ще ни погуби.И това за казана в ада го знаете нали, че само при българите нямало пазачи
Отговори с цитат
  #2919  
Стар 09-05-2015
главатар главатар не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2015
Мнения: 16
Благодари: 3
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Из(с)винете, тук ли е фен клуба на Гришко Николетов? Къде е книгата за похвали да се разпишем за този славен герой и патриот? Той покори целия свят и крайно време след Димитровград, да именуваме ХаскЮво в Гришовград! Да построим на това ведро и усмихнато момче мемориали във всеки град! Да направим турнир от Големия шлем в БеееГЕТО или поне детски турнир за млади невръстни връзкарчета по примера на детската Евронедовизия( няма да каним гръцки дечица, щото ша ги вземат за материал в "Мастършеф"). И в крайна сметка, хвала на този момък и да пребъде през вековете!
Отговори с цитат
  #2920  
Стар 09-05-2015
themaster301 themaster301 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: с. Борино
Мнения: 4,503
Благодари: 474
Получил благодарност:
1,006 пъти в 774 поста
Сваляния: 107
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Internationali BNL d'Italia.

Dимитров е в долната част на схемата , заедно с Федерер , Надал , Бердих , Вавринка , Иснер.

1-ви кръг играе с Janowicz ( Pol )

2-ри кръг с Фонини или Стив Джонсон

3-ти кръг с Бердих
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Григор, Димитровтенис


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 114 (12 членове и 102 гости)
archibal, atuani, cipher, Nicks1, oldjoshua, teolink, Дзмей, ники62, росенколев, Светльо90, Тонтон, ХоХо
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Григор-Чела ceci69 СПОРТ 2 20-10-2011 14:34
Григор Димитров alexandarivanov СПОРТ 27 29-09-2011 15:04
Григор Димитров и Пиронкова Джак СПОРТ 4 19-01-2011 13:20
Гледайте мача на Григор Димитров срещу Каняс в момента ТИНТИН СПОРТ 1 14-07-2009 16:00
Тенис - Григор Димитров по Eurosport HD АДМИН СПОРТ 1 10-06-2009 22:04


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:49.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.