The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #211  
Стар 13-02-2020
Аватара на Бобката1
Бобката1 Бобката1 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2017
Мнения: 354
Благодари: 37
Получил благодарност:
73 пъти в 65 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Айде пък нас да не ни вълнува за ваште платени пропаганди из форумите, за какви ли не глупости.

Защо HBO GO не разсъждава по-тоя обирджийски начин !!!

Последно редактирано от Бобката1 : 13-02-2020 на 15:50
Отговори с цитат
  #212  
Стар 13-02-2020
bojko84 bojko84 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2015
Мнения: 165
Благодари: 9
Получил благодарност:
59 пъти в 35 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

HBO са същите. Те в БГ предлагат лимитиран брой заглавия за да постигнат тази цена за предлагане. Освен това за разлика от важните си пазари, където го правят, в БГ HBO не произвеждат НИКАКВО локално съдържание, което да излъчват, а предлагат САМО произведеното от тях за важните им пазари.
Отговори с цитат
  #213  
Стар 13-02-2020
Аватара на Бобката1
Бобката1 Бобката1 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2017
Мнения: 354
Благодари: 37
Получил благодарност:
73 пъти в 65 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Троле платен, за 150-ти път ти обяснявам.

HBO GO са си превели всяко едно съдържание което имат в приложението.

Троле каквото и да напишеш е въздушно.
Отговори с цитат
  #214  
Стар 13-02-2020
bojko84 bojko84 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2015
Мнения: 165
Благодари: 9
Получил благодарност:
59 пъти в 35 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ти на колко си години всъщност? Постовете ти са толкова незрели, че едва ли си на повече от 15
Отговори с цитат
  #215  
Стар 13-02-2020
Аватара на Бобката1
Бобката1 Бобката1 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2017
Мнения: 354
Благодари: 37
Получил благодарност:
73 пъти в 65 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Всички тролове ме питат това като не им изнася.

Трябвало да плащаме за глупости за да имат измамниците какво да ядът, айде улево.
Отговори с цитат
  #216  
Стар 13-02-2020
Аватара на Радо1948
Радо1948 Радо1948 е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: София
Мнения: 627
Благодари: 63
Получил благодарност:
138 пъти в 85 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вижте, оставаме на страна какъв е каталога в България, но това, че няма превод е неуважения към всички нас и не е нормално тук някои хора да ги защитават. Не е проблем в тия 25лв, а в това, че нищо не е преведено. Нормално е да нямат клиенти, при положение, че не превеждат нещата. Нека пуснат в Австрия примерно нещата без да са преведени на немски и да видим дали абонатите им ще са повече?!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Радо1948 за този полезен пост :
Бобката1 (13-02-2020)
  #217  
Стар 13-02-2020
bojko84 bojko84 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2015
Мнения: 165
Благодари: 9
Получил благодарност:
59 пъти в 35 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

То не е въпрос на защитаване. Така са преценили - така го правят. Никой не кара насила никого да купи или да не купува нещо. Мен ме устройва услугата - потребявам я. Друг не го устройва - не я потребява. В някакъв момент със сигурност ще преведат каталога си и за у нас, но едва ли сме им топ приоритет при условие, че в момента растат като абонати с такива бурни темпове. Много сме малки и сме много бедни като пазар, за да се занимават с нас. В Дания или Норвегия може да са по-малко като население, но са платежоспособни и Нетфликс е пълен с датски и норвежки филми и сериали, които са направили специално за тях. Русия и Турция са сравнително бедни пазари, но с голямо население и там също Нетфликс е доста активен за привличане на абонати. Та още веднъж - така функционира пазарът.
Отговори с цитат
  #218  
Стар 01-03-2020
Аватара на Van4ata
Van4ata Van4ata не е на линия
Некъф
 

Дата на присъединяване: Jan 2020
Местоположение: България
Мнения: 47
Благодари: 9
Получил благодарност:
6 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте!
Извинявам се предварително ако е било обсъждано вече или има тема за това, но не го намирам.
Та, имам един проблем с HBO GO, ако мога така да го нарека.
Гледам го на ТВ ВОХ към телевизора.
Когато е свързан чрез WiFi няма проблеми с отварянето на приложението, но когато включа интернета на Бокса през кабел, приложението не иска да се стартирва! Изписва ми, че устройството ми било руутнато и минава в офлайн режим.
С Netflix и други подобни нямам този проблем.
Има ли някакъв начин да го излъжа, защото искам устройството да е свързано директно към нета, а не през безжична връзка, тъй като скоростта ми пада двойно на WiFi.
Благодаря ви предварително!
Отговори с цитат
  #219  
Стар 01-03-2020
Lafcheto Lafcheto не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 96
Благодари: 4
Получил благодарност:
25 пъти в 19 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bojko84 Вижте мненията
То не е въпрос на защитаване. Така са преценили - така го правят. Никой не кара насила никого да купи или да не купува нещо. Мен ме устройва услугата - потребявам я. Друг не го устройва - не я потребява. В някакъв момент със сигурност ще преведат каталога си и за у нас, но едва ли сме им топ приоритет при условие, че в момента растат като абонати с такива бурни темпове. Много сме малки и сме много бедни като пазар, за да се занимават с нас. В Дания или Норвегия може да са по-малко като население, но са платежоспособни и Нетфликс е пълен с датски и норвежки филми и сериали, които са направили специално за тях. Русия и Турция са сравнително бедни пазари, но с голямо население и там също Нетфликс е доста активен за привличане на абонати. Та още веднъж - така функционира пазарът.
Не растат с никакви бързи темпове, даже официално кахаза, че Disney plus, Apple Tv Plus и HBO Max ще ги спънат и си намалиха драстично прогнозата за нови абонати. Netflix са изключително тъпи напоследък относно пазарните им решения. Ако се бяха чатнали да си продадат правата на локално ниво на оператори тип "Теленор", "А1" или както HBO при нас е сателит на HBO Чехия.... Не е въпроса да си достъпен в дадена страна само на теория... Аз например бях абонат когато пускаха читаво преведени филми и сериали в началото, нищо че бяха малко. После след цирка с автоматичния превод ме загубиха окончателно.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Lafcheto за този полезен пост :
Бобката1 (03-03-2020)
  #220  
Стар 01-03-2020
Аватара на Трънката
Трънката Трънката е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2008
Местоположение: Белозем,Пловдивско
Мнения: 90
Благодари: 43
Получил благодарност:
18 пъти в 13 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Van4ata Вижте мненията
Здравейте!
Извинявам се предварително ако е било обсъждано вече или има тема за това, но не го намирам.
Та, имам един проблем с HBO GO, ако мога така да го нарека.
Гледам го на ТВ ВОХ към телевизора.
Когато е свързан чрез WiFi няма проблеми с отварянето на приложението, но когато включа интернета на Бокса през кабел, приложението не иска да се стартирва! Изписва ми, че устройството ми било руутнато и минава в офлайн режим.
С Netflix и други подобни нямам този проблем.
Има ли някакъв начин да го излъжа, защото искам устройството да е свързано директно към нета, а не през безжична връзка, тъй като скоростта ми пада двойно на WiFi.
Благодаря ви предварително!
Аз имах същия проблем. Реших го по следния начин. Инсталирах Коди и за него има добавка HBOGO, качеството на картината е много по-добра от тази на приложението.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Трънката за този полезен пост :
Van4ata (01-03-2020)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
hbo


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:44.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.