The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 21-02-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране ре:

абе не мога да ви разбера какво ви става хора защо наливате масло в огъня , колкото повече говорите за това ирдето толкова повече вдигате рейтинга на булсат а от това мисля че само вие губите трайте си малко за хубост и гледайте докато не спрат всички канали на тая кодировка , ако изобщо спрът !

и по важното живота не е само спорт и футбол ... живота е ядене пиене , жени ... тия три работи

както булсат не се държи коректно с абонатите си като не им дава инфомрация какво ще става от тук на татък така и вие не трябва да им обръщате внимание все едно не съществуват нека тогаз като им намалеят абонатите малко им дойде акъла в главата и се замислят че колкото и да им се ще да са монополисти в тази област и всички да им се кланят като на господ без абонати не може трябва да се изпълняват желанята на абонатите защото ние сме тия които ги храним и издържаме с нашите пари а който плаща той поръчва музиката .... и така да се замислят че трябва абонатите да могат да гледат телевизията им с собственото си сателитно обурудване а не с глупава операторска железария с ограничени възможности

........
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на uscxeu за този полезен пост
airking (21-02-2011), Emo75 (21-02-2011), Rabin (23-05-2011), ФАРАОН (14-03-2011)
  #12  
Стар 21-02-2011
Аватара на el loco
el loco el loco не е на линия
лудо, лудо...............
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: близо до стара загора
Мнения: 9
Благодари: 5
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Евала,бе пич!!!!!!За пръв път да има смислен пост от един от многото бурсуци/не съм го измислил аз/в този форум.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21-02-2011
андрей76 андрей76 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 38
Благодари: 2
Получил благодарност:
5 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

С риск да бъда увикан от старите кучета ще кажа че редовните платци ще страдате заради някой измекяри който се сцепиха да се хвалят че гледат безплатно. Лошо е да набуташ сумати и пари и да ти вземат картата.
Значи реших да стана абонат на БСК преди месец. Местната кабеларка ме внерви и както и да е. Споделих с няколко приятели че съм си взел БСК и почти навсякъде ми казаха колко съм глупав и че можело да ме уредят безплатно. Значи аз съм от Троян. Без да разпитвам много, разбрах за 15-тина човека, като сметна колко са за цяла България....... Така че, разбирам оператора че си иска своето.
Жалко само за хората който си плащат редовно и са инвестирали много пари в оборудване.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на андрей76 за този полезен пост :
любоянев (21-02-2011)
  #14  
Стар 21-02-2011
garanciq garanciq не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 769
Благодари: 35
Получил благодарност:
139 пъти в 116 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от бебезавър Вижте мненията
Какво толкова направихте драма от спирането на Ирдето кодировката за някой от каналите на оператора Булсатком - това беше ясно от много време насам!

Не мога да разбера какво се оплаквате - оператора Ви дава възможност да си гледате това за което сте платили като си смените картата за приемник. За разлика от други оператори на БГ пазара при които си плащате, а не гледате - къде е ХБО при Сателайта и защо там спряхте да ревете ?!?
Не стига че ви глезят като малки деца - мачове на национала, мачове на не знам кои си отбор дават ги, ами и с претенции ама да не е на БУЛКРИПТ, да е на ИРДЕТО, ами да вземат да дойдат и по една бибитка да ви направят от БСК ?

Или просто ви спря далаверата да давате/получавате на ШЕР някой канали за по 5лв. на месец. Секна далаверата - що трябва да си плащам телевизията - ми да взема да дам на съседа за 5лв. и на другия и на третия и на петия.............или чакай да продам малко приемници с печалба по 50-60лв. на приемник които да имат АУ, МЯУ и да натрупам състояние на гърба на клиентите ?!?!

Колко човека от форума занимаващи се професионално в областта гледат мачовете по Диема, Новаспорт, Филм+ и т.н. и колко ги гледат по Canal+ HD, SkySport 1.........1000 HD...........

Дори ако трябва да сме честни Булсат даде прекалено дълъг период на "АВАНТАТА" - така че стига сте плюли и сте писали глупости......утре/други ден като напускат нови музикални и не само музикални канали същите хора дето днес ги плюете - ще почнете да ги хвалите!

Айде стига толкова Бай Ганьовщина!!!!!!


Поздрави - Бебето!
Бебе това е леко плакане.Големия рев ще бъде когато задължат булсатком да си вържат допълнителните приемници с кабелчета,както беше та да немогат да пиратсват държателите на правата.Сега е кеф,4.80лв. в джоба пък че единия е в Испания другите разхвърляни из България на булсаткома не му дреме като плащат.Ама така не става.Някой ги пиратсвал за 5лв. а пък те?
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на garanciq за този полезен пост :
Rabin (16-04-2011)
  #15  
Стар 21-02-2011
Аватара на zakiid
zakiid zakiid не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2007
Мнения: 163
Благодари: 83
Получил благодарност:
39 пъти в 28 поста
Сваляния: 293
Ъплоуди: 1
По подразбиране

"Защо всички ревът като малко дете"

Защото вчера в един клип се видя едно ВУ и още някои неща.
(Според мен бяха на ВИТО,макар че, той ще отрече най-вероятно)
@ВИТО
В момента ти, от името на БСК естествено, можеш да направиш така,че да спре тоя рев,само с няколко ЛС до няколко съфорумци.
После ще си мълчим и ще споменаваме по някоя блага дума за БСК от време на време
__________________
Vu+Solo4K, DM900UHD
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на zakiid за този полезен пост :
alex78 (21-02-2011)
  #16  
Стар 21-02-2011
Вито Вито не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: На селото с ГолеМата пАница
Мнения: 652
Благодари: 40
Получил благодарност:
973 пъти в 222 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zakiid Вижте мненията
"Защо всички ревът като малко дете"

Защото вчера в един клип се видя едно ВУ и още някои неща.
(Според мен бяха на ВИТО,макар че, той ще отрече най-вероятно)
@ВИТО
В момента ти, от името на БСК естествено, можеш да направиш така,че да спре тоя рев,само с няколко ЛС до няколко съфорумци.
После ще си мълчим и ще споменаваме по някоя блага дума за БСК от време на време
Вие да млъкнете НЕ вярвам.А тва дали клипа е мой!?Може би!Булсатком винаги са първи
__________________
Uclan 4K pro
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Вито за този полезен пост :
Хишникът (21-02-2011)
  #17  
Стар 21-02-2011
ддт ддт не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
Exclamation

Цитирай:
Първоначално написано от dido sat 2010 Вижте мненията
Бебезавър и аз това се чудя , на стана голям рев и мъка мъка .
Такъв е живота и ма итакива неща но не трябва да ревът така се едно някои е умрял .
Светът не е свършил щот ирдето е спряло при булсатком , живота продължа ревльовците трябва да го осъзнаят .
Май доста от вас не са разбрали ,че никой не реве срещу спирането на ирдето.Всички реват срещу начина по който става.това може да се случи само в България.Всяка уважаваща себе си и своите потребители европейска компания,щеше да ги уведоми поне няколко месеца по рано.Е във това е проблема а не във спирането на кодировката.
Отговори с цитат
Стар 21-02-2011
malkiamuk
Това съобщение е изтрито от Чък Норис. Причина: Не, това е за бан!
  #18  
Стар 22-02-2011
garanciq garanciq не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 769
Благодари: 35
Получил благодарност:
139 пъти в 116 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вито Вижте мненията
Вие да млъкнете НЕ вярвам.А тва дали клипа е мой!?Може би!Булсатком винаги са първи
Вито,като си вържеш приемниците с 15метра кабел,ще млъкнем.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 22-02-2011
Аватара на BULLET
BULLET BULLET не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: https://t.me/pump_upp
Мнения: 2,070
Благодари: 503
Получил благодарност:
543 пъти в 350 поста
Сваляния: 171
Ъплоуди: 0
По подразбиране

да се похваля разкарах ирдето и си сложих крипто

още обмислям дали да я сменя или да я оставя за спомен
__________________
OCTAGON SF8008, VU+ SOLO SE V2 , Diseq 10X1 + 13.0Е,16.0Е,19.2E,23.5E,39.0E,45.0E,1.9E + 2X200 sm 43.0w <->90.0e Lg47la690 + Philips 55PUS7906

Последно редактирано от BULLET : 22-02-2011 на 18:36
Отговори с цитат
  #20  
Стар 22-02-2011
Аватара на gentu
gentu gentu е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,370
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bulllet Вижте мненията
да се похваля разкарах ирдетои си сложих крипто
-на
Цитирай:
FERGUSON ARIVA 100E
това ли?
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
близака, Всички, дете, За, защо, Като, малко, ревът


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
малко термини за начинаещите като мене gax Речник 21 03-05-2019 11:52
Защо? Пакостник Кошче 3 10-01-2011 20:45
ip box 900 кое, как, къде, защо? rumpenshtilk IPBOX 6 24-01-2010 19:06


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:35.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.