The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 11-06-2015
гогорог гогорог не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2013
Мнения: 6
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Проблем с LCD телевизор Sharp AQUOS модел "LC-32D44E-BK"

Здpaвeйтe oт 2009г. пpитeжaвaм въпpocния тeлeвизop. Bcичĸo дo ceгa бeшe нapeд. Днec ĸoгaтo peшиx дa пycнa тeлeвизopa oт диcтaнциoннoтo ce cлyчи cлeдния пpoблeм. Cвeти чepвeнaтa лaмпичĸa и ĸoгaтo нaтиcнa диcтaнциoннoтo зa пycĸaнe нa тeлeвизopa лaмпичĸaтa cвeтвa в зeлeнo и тeлeвизopa тpъгвa дa зapeждa ĸaтo тaĸa cтoи oĸoлo 2-3 ceĸyнди, cлeд ĸoeтo пpeди дa ce пoяви ĸapтинa лaмпичĸaтa oтнoвo cвeтвa в чepвeнo и тeлeвизopa бeз дa e тpъгвaл минaвa oтнoвo в peжим нa cтeндбaй. Kъм нacтoящия мoмeнт изoбщo нe мoгa дa пycнa тeлeвизopa, нитo oт диcтaнциoннoтo нитo oт ĸoпчeтaтa нa caмия тeлeвизop. Πpoбвax paзлични вapиaнти, ĸaтo вĸлючвaнe и изĸлючвaнe и дp, нo TB-тo нe тpъгвa. Ceгa имaм вeчe няĸoлĸo въпpoca:

1. Ha ĸaĸвo ce дължи тoзи пpoблeм? Bъзмoжнo ли e дa e oт тoĸoв yдap?

2. Зaдължитeлнo ли тpябвa дa ce oтидe в cepвиз или мoгa дa peшa caм пpoблeмa?

3. Moжe ли дa пpeпopъчaтe дoбъp и eвтин cepвиз в гp.Bapнa?

Блaгoдapя.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11-06-2015
БатеГойко БатеГойко не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Индианските степи
Мнения: 1,563
Благодари: 327
Получил благодарност:
513 пъти в 301 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Най-вероятно проблем в захранването или някой блок,който включва защитата на захранването.Ако не си на "ТИ" с токовете и електрониката,по-добре го носи в сервиз.Това,което може да погледнеш на първо време,са филтриращите електролитни кондензатори по платките (най-вече захранващата) - ако има надути,може да ги смениш.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на БатеГойко за този полезен пост :
111111 (11-06-2015)
  #3  
Стар 11-06-2015
Аватара на stilo72
stilo72 stilo72 не е на линия
Българин
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 553
Благодари: 159
Получил благодарност:
218 пъти в 117 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Я ми кажи имаш ли включен към ТВ HD приемник на Булсат?
Ако имаш пробвай, като изключиш Делтата от телевизора.
Аз имах проблем с моя Шарп и Делта 202 ли бяха, тия дето греят, като самовари. Булсаткомския боклук ми блокираше телевизора, бях полудял докато разбера, че тази пръчка ми правеше проблеми. Телевизора изобщо не реагираше на команди от дистанционното, изчезваше му картина а говор имаше и обратно, има картина няма говор и какво ли още не. Също за ТВ Шарп говоря. Ако не е това проблема се обади в Интерсервиз Узунови и ще ти го оправят, те са единствените, които внасят и поддържат Шарп и са варненци.
__________________

DМ500HD; PARABOLIC 1.50; INVERTO 0.3dB; 42e<<>>7w; ZHD200; Fusion TV; TRIAX-TD88; INVERTO BLACK Ultra Twin 0.2dB-39e

Последно редактирано от stilo72 : 11-06-2015 на 19:53
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
aquos, lc32d44ebk, lcd, sharp, модел, проблем, Телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
"Макс Телеком", "Булсатком" и "4Джи Ком" получиха ефир за мобилни услуги ТИНТИН GSM мобилни комуникации 23 27-04-2015 22:06
"Хюлет-Пакард" България ще продава директно през "Технополис" и "Техномаркет" ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 4 01-01-2014 18:01
"Блокираните часове" отказаха "Нова" от "А" група Джак СПОРТ 6 02-08-2011 22:08
"Мобилтел" и "Майкрософт" стъпват в "облака" ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 29-06-2011 14:24
Колеги,имам "Ехо"991,който върти "Triax 110" чрез мотор "Optikum 2800". ventsiguy ECHOSMART 5 06-09-2010 12:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:52.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.