The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 04-12-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране Обичам родината, мразя държавата

Обичам да живея в кочина и да дишам мръсен въздух.

Обожавам да пия хлорирана вода от ръждясали тръби. Особенно ако си я купувам в магазина за минерална.
Приятно ми е да работя по един месец за 300 лева.
Обичам да не ми плащат социалните осигуровки.
Много ме радват сметките от по 200 лева за парно.

Кефя се, когато сметката за телефона ми е по-голяма от заплатата ми.
Държа съседите ми да са олигофрени.
Страшно си падам да ме унижават новобогаташи.
Харесвам новото стройтелство с малко железo и бетон, а много картон.

Дупките по пътищата са супер.

Обичам съседът ми да си цепи дървата в хола си и да има поне две кози на балкона.

Обичам циганите да ни свалят докрамата във входа за да се топлят зимата.
Обичам като изляза на терасата и да виждам как тъпите ми съседи си изхвърлят манджата и боклука през джама.

Вдъхновявам се когато някой от горе ми оповръща балкона.
Обичам депутатите, дето съм ги избирал, да гласуват тъпи закони и да пращат полицията да бие гласоподавателите.
Държа да се осигурявам здравно и след това, като се разболея, никой да не ми обръща внимание.
Искам с парите ми за здравни осигуровки да се купуват нови Мерцедеси.
Искам депутатите дето аз сам ги избрал всяка година да си купуват нови коли.
Кефят ме данъци от по над четиридесет процента.
Обичaм да плащам такса смет колкото две пенсии на баба ми и после пак да ходя из боклука.
Луд съм от щастие, когато се забавя с 0,14 минути да си платя тока и ме резнат веднага. После след като си го платя да чакам три (3) дена да ми го пуснат.
А най-готиното е, че тъпите цигани не си го плащат по над десет (10) години. Кефи ме, че те нямат нищо против и ние да им го плащаме, ако не сме били расисти.
Радвам се, когато мургав контрольор в градския транспорт ми дава билетче шеста употреба.
Щастлив съм да гледам тъпи циганки да не си плащат билетчетата, защото са брат'чеди с контрольора от шесто коляно.

Разтапям се от радост когато бял контрольора ме свали от райса, защото нямам билетче, а циганите ги остави защото те били хора.
Хубаво ми е да събирам пари за кола от десет години?! След което да ми тупнат на втория ден.

Обичам като излезна в Студентски Град да съм кален поне до раменете и да не ме пуснат в Плаза, щото има фейс контрол.

Обожавам да излезна с момиче и група пияни студенти да дойдат да ми се правят на велики.
Искам инфлацията да ми изяде спестяванията, а финансовата криза да ми даде кажонен мезонет в краен столичен квартал.
Обичам да дружа с тъпи, грозни и миризливи цигани, наскоро забогатели от съмнителен бизнес.
Харесват ми подкупните ченгета и митничари

Обожавам подкупните Катаджии, благодарение на тях олигофрените на пътя стават все повече и повече.

Харесва ми, че абсолютно всички, дето не трябва, са подкупни.
Чувствам се щастлив, когато мутрите изнасилят гаджето ми.
Чувствам се щастлив, когато мутрите изнасилят и мен.
Весело ми е, когато БМВ-та (и не само) газят хора и се отървават с глоба за несъобразена скорост.
Обичам попфолк, напудрените носове и тигровите дрехи.
Искам да си купувам дрехи втора употреба, на килограм и без намаление!!!
Искам хладилник, паралня, климатик, уредба второ употреба, ако може и живот втора употреба.
Не искам плазмен телевизор искам юнус.
Кефя се да ме обират апартамента по два пъти в годината Лято - Зима

Много се кефя се и когато се върнат да ми изядат и сланината в хладилника.
Хубаво ми е сутрин да виждам некролози на на старци, които са се самоубили за да не живеят в мизерия
Обичам да гледам старци да си късат рецептите пред поликлиниките, защото не могат да си купят лекарствата.
Приятно ми е да ме хапят бездомните помияри, които живеят в градинката до нас.
След това ми е хубаво, когато в болницата ми кажат, че се е свършила противобясната ваксина и най-накря ми предложат такава за десет лева от личния им запас.
Харесва ми да ме ръгат в трамваите.

Харесвам груповия секс в маршрутките.
Обичам да ме лъжат на пазара. Обичам да ме лъжат навсякъде.

Обичам дърти чиновници да се гаврят с мен.
Харесва ми, че в България думата Педераст звучи гордо, а наркоман престижно.
Обичам да гледам тъпа телевизия. Едни и същи мутри в хиляда предавания.
Много обичам да ми спират кабелната телевизия в момента, когато има хубав филм.
Падам си да пия метилов алкохол в бутилка от уиски.
Весело ми е да гледам как баба ми живее с петдесет лева пенсия.
Става ми гот като видя, че баба ми си продава покъщнината да може да си плати водата.
Доставя ми удоволствие да гледам как контрольорите в градския транспорт бият хора.
Доставя ми удоволствие и мен да ме бият.
Радват ме бездомните деца по улицата и те са щастливи, когато намерят малко пари да си купят лепило.
Харесвам по цял ден да седя пред телевизора и да няма едно свястно заведение, където да ида да пия едно кафе. Обичам кафето да ми е втора цедка с бъркалка втора употреба, и по чашката да има поне 6 различни червила.
Обичам да виждам пудели с прически за по сто лева.
Става ми хубаво, когато си купувам лекарства с изтекъл срок на годност.
Обичам да се чувствам в напрежение когато пресичам на зелено.

Кефя се, когато по тротоарите няма място от паркирани коли
Обичам да си купувам фалшиви шампоани, от които да ме избиват обриви.
Приятно ми е, когато някой психопат спечели избори.
Много ми е гот, когато родителите ми живеят на заеми.
Радвам се, когато разни тъпаци с костюми за по хиляда лева, наскоро купили по един мезонет на трите си любовници, с извъннормено тегло от прекомерно ядене на езици от пъдпъдъци, прекарващи уикендите на островите Тонга, возещи се в служебни коли, струващи колкото половин поликлиника, децата на които ходят с по шест бодигардове, жените на които се занимават с това да си купуват гащи от Париж всеки втори петък на месеца, да се опитват да ме убедят, че нещата някога ще се оправят.
Харесва ми самозвани професори, въртящи по 10 фирми, да пишат двойки, защото по време на лекциите сме ходили на работа.

Намерено из нет-а
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Следните потребители (10) благодарят на Veskop за този полезен пост
atuani (04-12-2012), dragonaxe (04-12-2012), smoky (04-12-2012), star14 (04-12-2012), tonivet (04-12-2012), vauzunov (05-12-2012), Моцката2 (04-12-2012), Плам71ен (04-12-2012), САША БЕЛИЯ (05-12-2012), Светльо90 (04-12-2012)
  #2  
Стар 04-12-2012
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Veskop ,вярно е и е гадно. Ако си помислим,обаче,кой е виновен за всичко това,стигаме до извода-Живеещите в страната. Голям проблем е,че хората,мислещи правилно са изключително малък процент,за да изглеждат нещата по друг начин. Добавяме и това,че политиците са изцяло зависими от криминални личности,полицаите искат да осигурят нормален живот на семействата си,но прекаляват и голяма част от тях също са свързани с криминалните. Отново стигаме до това,което писах по-рано,а именно,почти всеки играе на пре“би другарче и гледа някак си той да изплува за момента,а другите...
Може да ме обвиняват много хора,но като разбрах,че в Родината няма да се оправят нещата,защото моментът беше изтърван отдавна,аз си взех малкото детенце и жената и дойдох в държава,където детето ми може да расте нормално и да си изгражда нормален мироглед и ценностна система.От финансова гледна точка не ми беше зле и в България,но с останалите неща не мога да се примиря. Можех да изляза много по-рано,но исках да си бъдем в България. За съжаление,времето показа,че е безсмислено да чакам мислещите хора да станат повече.

Последно редактирано от Зелен : 04-12-2012 на 13:12
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на Зелен за този полезен пост
Rabin (04-12-2012), tonivet (04-12-2012), Veskop (04-12-2012), ТИНТИН (05-12-2012)
  #3  
Стар 04-12-2012
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да добавя един-два цитата на ето този човек:



…Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за благото на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо.

За мен най-лошото в България, е чудесното наслаждение, което имат тук хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата. (13.12.1881)

Българин с българин не може да се разбере. Те все гръмогласят.

България е с население 2 милиона души, което е разделено на три групи: бивши министри, настоящи министри и бъдещи министри.

Българите са много мили с чуждите и бързо ги приемат за свои. Бедата обаче е там, че те много лошо се отнасят към своите си.

”Българите са много неопитни и самонадеяни; със своите детински неразбранщини бъркат развитието и бъдащността на Отечеството си. Всеки иска да стане министър. Във време, гдето всички трябва да се заловят за усърдна работа, за да уредят и възвисят Отечеството си, занимават се с дребни лични препирни. Свидетелство за това са тукашните вестници, които в Европа са съвършенно без пример по своят си див език и стил. Няма възторг, няма самоотвержен патриотизъм, няма горещата любов за истината и за доброто, няма съгласие (рядко можеш да намериш тука няколко души приятели: единът мрази другия и няма по между им съгласие).... в писмо от 20 феврyapи 1880 г. до Симеон Христов – Пиротчанец

И Ботев е го е написал - Свестните у нас считат за луди...
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.

Последно редактирано от ВалчоП : 04-12-2012 на 13:10
Отговори с цитат
Следните потребители (6) благодарят на ВалчоП за този полезен пост
Rabin (04-12-2012), Veskop (04-12-2012), zita74 (04-12-2012), Дедал (04-12-2012), Зелен (04-12-2012), ТИНТИН (05-12-2012)
  #4  
Стар 04-12-2012
Аватара на пстойков
пстойков пстойков не е на линия
Братовчед на Фред
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: Не знам
Мнения: 289
Благодари: 353
Получил благодарност:
181 пъти в 92 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
За мен най-лошото в България, е чудесното наслаждение, което имат тук хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата. (13.12.1881)
Българин с българин не може да се разбере. Те все гръмогласят.
България е с население, което е разделено на три групи: бивши министри, настоящи министри и бъдещи министри.
Българите са много мили с чуждите и бързо ги приемат за свои. Бедата обаче е там, че те много лошо се отнасят към своите си.
”Българите са много неопитни и самонадеяни; със своите детински неразбранщини бъркат развитието и бъдащността на Отечеството си. Всеки иска да стане министър. Във време, гдето всички трябва да се заловят за усърдна работа, за да уредят и възвисят Отечеството си, занимават се с дребни лични препирни. (рядко можеш да намериш тука няколко души приятели: единът мрази другия и няма по между им съгласие).... в писмо от 20 феврyapи 1880 г.
Ха, сякаш сега го е писал, а не преди 130 г.
__________________
Отговори с цитат
  #5  
Стар 04-12-2012
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Тъжно ми стана като прочетох това. После ми стана два пъти по-тъжно, като си дадох сметка, че това дори не отразява и половината от действителността. Искам да питам: има ли някъде, мама му стара, друг такъв загубен народ като българския? Отговорете ми. Много от нас живеят в странство, много сме излизали "навън", я по работа, я на "почивка".. някои сблъсквал ли се е с този начин на мислене, с тази латентност, това овчедушие, присъщи на българският народ? Един обещава космически инвестици за отрицателно време, друг магистрала до Луната щял да направи, трети ни убеждава, че сме най-добре от едва ли не целия ЕС.. и ние вярваме, вярваме, гледаме кухи телевизии и си броим стотинките. Аз това не мога да го проумея. Някой умен нека ми обясни.
__________________
ET6000HD, VU Plus Duo2, Mut@nat HD51 - 0.8W, 5E, 9E, 13E, 16E, 19E, 23E, 28E, 39Е
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Wanderer за този полезен пост :
Rabin (05-12-2012)
  #6  
Стар 04-12-2012
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВалчоП Вижте мненията
...

И Ботев е го е написал - Свестните у нас считат за луди...
Ботев е казал и още нещо:
"... Боже, Боже и аз съм тръгнал народ да спасявам...", когато овчарят му продавал шилетата за четата и му рекъл - "... Давай парите по-бързо, че ей я - потерията иде..."
__________________
ET6000HD, VU Plus Duo2, Mut@nat HD51 - 0.8W, 5E, 9E, 13E, 16E, 19E, 23E, 28E, 39Е
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Wanderer за този полезен пост :
Rabin (05-12-2012)
  #7  
Стар 04-12-2012
Аватара на star14
star14 star14 не е на линия
Burn in bulgaria
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 137
Благодари: 18
Получил благодарност:
55 пъти в 31 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Направо ме убивате ,сякаш през живота си не видяли неправди ,измами ,лъжи и какво ли не .Навсякъде по света го има ,малко или много .Няма идеален свят ,за това всеки избира някакъв път .Тъжно е но е така всяко общество трябва да изживее катарзис някакъв та да се извиси . Ето един американски генерал какво казва за тая лудост която е обхванала съвременния свят : Ние бяхме едно семейство.
Какво ни раздели?
Какво ни накара да се обърнем един срещу друг?
И всеки да засенчва слънцето на другия.
Как загубихме доброто, което ни бе дадено?
Как го изпуснахме?
Разпиляхме ли го от безотговорство?
Какво ни пречи да забравим страха и да докоснем доброто?
Да докоснем щастието?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 04-12-2012
Наско74 Наско74 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 165
Благодари: 24
Получил благодарност:
87 пъти в 30 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ние сме си ние нито хубави нито лоши просто Българи .
Но на питащия по горе има има много по зле от българите и то не по друг критерии а просто човечност .

Ето виж за какво говоря Ако сте с слаби нерви не натискате този линк
Не гледайте клипа не е задължително
На клипа в мирен тих град убиват едно дете. Хората го заобикалят без никаква реакция все едно е боклук на пътя докато то е още живо.

Така че нека не се жалваме а да живеем че винаги може да е по лошо
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Наско74 за този полезен пост :
Хиена (04-12-2012)
  #9  
Стар 04-12-2012
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Знам за това видео, дори някъде пишеше, че виновника е осъден на смърт и вече разстрелян. За това става дума. Поне има някаква адекватно наказание. А че света е пълен с бездушни помияри е факт; никой не го отрича, както и че винаги има и по-зле от нас.
__________________
ET6000HD, VU Plus Duo2, Mut@nat HD51 - 0.8W, 5E, 9E, 13E, 16E, 19E, 23E, 28E, 39Е
Отговори с цитат
  #10  
Стар 04-12-2012
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Човек докато не види дебелия не може да оцени това което има.
А ние сме най добри в това да ринем тор върху ближния.
На който не му харесва в България да се изнася на където му видят очите педалски.
Истината и демокрацията е в това да се държим към ближния така както искаме да се държат към нас.-замислете се в това прежде пишешти мрънкялници.

Родината е България а държавата сме всички ние (без изключение).

Последно редактирано от njor : 04-12-2012 на 17:48
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на njor за този полезен пост :
dodo_pv (05-12-2012)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
държавата, мразя, Обичам, родината


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
"Дойче тeлеком" и ОТЕ купуват дела на държавата в "Ромтелеком" ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 11-05-2011 14:04
Световноизвестната Силви Вартан пее в родината си България ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 28-07-2009 13:43


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:50.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.