The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 10-01-2023
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,033
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,755 пъти в 982 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
Вас не ви вълнуват, но други може и да ги вълнуват. Абе защо във форума масово цари мнението "щом аз не гледам тая телевизия, значи може да я махнат, да не товарят с излишен пълнеж".

Факта, че махат 4К канали е крачка назад за придобития от тях оператор, а не крачка напред за виваком. Да не говорим, че с придобиването му, придобиват и лиценза за разпространение на въпросните телевизии, което очевидно не са имали преди.
Прав си , освен последното . Няма как правата за гагарин да важат за виваком за цялата мрежа. Няма как и да оставят каналите само за тия в гагарин. Може и технически да е възможно, но представи си в цялата страна като е така какво се случва с мениджмънта на тия пакети. А в случая просто уеднаквяват услугите... Не ги оправдавам
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
vasilstf (10-01-2023)
  #12  
Стар 18-01-2023
Frost Frost не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 14
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да разбирам, че каналът LOVE NATURE 4K не се излъчва от net1/vivacom вече, т.е. не липсва само при мен?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 18-01-2023
proharde proharde е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Bulgaria
Мнения: 188
Благодари: 71
Получил благодарност:
44 пъти в 29 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Frost Вижте мненията
Да разбирам, че каналът LOVE NATURE 4K не се излъчва от net1/vivacom вече, т.е. не липсва само при мен?
Колега, няма го вече и при мен. Даже според мен е на доизживяване. За сега работи добре, но поддръжката е зеро. Много жалко! В сайта не намирам листа на каналната схема както преди. Не се знае какво ново, какво старо отпада и тн. Ако искаш повече от 100mbit ти казват вкарай си го с еон. и плащай за всеки телевизор допълнително. Може ли кабелна и оптика, тц. Хъммм, , ми не искам тогава. Така ми е добре.
__________________
ITVPartner 80сm Monoblock, Vivacom 80cm monoblock, Peshtera multifeed 140cm ,Triax td110 multifeed.
Multi 80E, 52Е, 46E, 45E, 42E, 39E, 36E, 31.5E, 39E, 28Е, 23E, 19E, 16E, 13E, 9E, 1.9E, 0.8W, CableTv Net1
Samsung UE32S6800S/Samsung F8000/Samsung KS8080T/ Edision Mio 4k+/Mut@nt 51HD 4k
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на proharde за този полезен пост :
LyuboZ (18-01-2023)
  #14  
Стар 19-01-2023
текотиен текотиен не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2021
Мнения: 67
Благодари: 82
Получил благодарност:
10 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Принципно доста канали при повечето оператори са яки пълнежи.примерно със сигурност няма нужда от няколкото турски канали че и ги предлагат пакет, аз си имам с отделна антена целия тюрксат фта каналите , и гледам само повечето музика и анимация другите наистина няма смисъл, даже в предимство има някой канали опция да е на английски език аудиото .примерно на мен не ми трябват каналите където пише " scrambled channel " ама все ми ги предлагат
Отговори с цитат
  #15  
Стар 21-01-2023
Valkov Valkov не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 121
Благодари: 7
Получил благодарност:
40 пъти в 30 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Прав си , освен последното . Няма как правата за гагарин да важат за виваком за цялата мрежа. Няма как и да оставят каналите само за тия в гагарин. Може и технически да е възможно, но представи си в цялата страна като е така какво се случва с мениджмънта на тия пакети. А в случая просто уеднаквяват услугите... Не ги оправдавам

Дотук вивакомци бяха донякъде задължени да поддържат услугите на на закупените преди 2 години оператори. Догворите на потребителите със старите доставчици обаче вече с гаранция са изтекли и монополиста започна с кофти номерата. Почнаха да зачезват канали, а освен това специално при мен се получи че от септември миналата година 2 пъти ми вдигат цената на пакетната услуга. След нова година ми пратиха съобщение че идва ново повишение на цената с 2 лева на всяка отделна услуга. Това вече преля чашата. От седмица интернета ми е на кулбокс и подадох заявление за спиране на вивакомския. Цифровата кабелна телевизия засега ще я запазя но без спортните канали понеже семейството ми си я иска. Ако зависи от мен и нея щях да я пратя по дяволите....
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Valkov за този полезен пост
Gena_Bs (22-01-2023), katopatisia (21-01-2023)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
виваком, все, коаксиал, ЛИ, още, ПО, предлагат, Телевизия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
оптика и телевизия от Мтел или Виваком за гр.Шумен? анти Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 6 02-08-2018 12:00
Виваком сателитна телевизия в Дания Георги Ггг ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 2 08-02-2018 14:10
Виваком телевизия в Германия Димова ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 27 14-04-2017 09:11
Онлайн Директ предлагат цифрова телевизия от 01.10.2009 splashk IPTV (Internet Protocol Television) 16 10-07-2014 10:17
SCART към коаксиал butch_bs Домашен майстор 4 23-12-2012 13:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:49.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.