The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 20-12-2013
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,937
Благодари: 980
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от atuani Вижте мненията
Пак ли влизам в конфронтация с админа?
Позволявайки си да обижда колегата по подобен начин? Обиди ли те с нещо ? Язък ти на знанията и самочувствието

Сега пак влизаш в бан списъка, защото на умствено ниво си точно като Йовчо.
Все пак да отговоря на въпроса ти: като начало може да погледнеш заглавито но кой ти гледа такива неща, важното е да се плюе по мен!
Отговори с цитат
Стар 20-12-2013
ФОРУМ
Това съобщение е изтрито от Чък Норис. Причина: Тъпият форум вече бана тъпият потребител!
  #32  
Стар 20-12-2013
Аватара на Пакостник
Пакостник Пакостник не е на линия
גם זה יעבור
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 1,072
Благодари: 296
Получил благодарност:
215 пъти в 142 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Тоя единия е голям тарикат, дадеш ли си пръста, ще ти отхапе цялата ръка.
__________________
DVB Receiver: VU+Ultimo® / Image: VTi v6 / Interface: My Metrix / Dish: Triax TD-110 + Optibox DM-2400 (75E<=>30W)
Own Web:Krav Maga: http://kravmagasofia.com
Отговори с цитат
  #33  
Стар 20-12-2013
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,937
Благодари: 980
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Аз затова пръст не подавам, а само кокълче
Отговори с цитат
  #34  
Стар 20-12-2013
Юли Костов Юли Костов не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2013
Мнения: 77
Благодари: 27
Получил благодарност:
11 пъти в 8 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Честно да си призная не успях да ти прочета целият пост
На всички ни е ясно, че си тъп и прост, но все пак реших да те образовам малко. Та честотата на процесорите няма как да се повишава до безкрайност, проста физическа зависимост. Най-просто казано, няма нужната технология за охлаждане на самите процесори, защото колкото е по-висока честотата, толкова повече енергия е нужна, а енергията отделя топлина. Затова производителите на процесори гледат хем да направят по-енергопестящи процесорите, хем да имат по-голяма производителност, при същата работна честота. Нещо като при автомобилите, защо според теб не произвеждат повече автомобили които могат да вдигнат над 250км/ч, няма да се купуват може би? А се акцентира повече на сигурността, икономия, ускорението и въртящият момент?
@Йовчо тъпо парче си отвсякъде, дадох ти една проста задача която се решава много лесно чрез чичко гугъл, а ти вместо да прочетеш, реши да си напишеш поредните простотии.
И това ми било МОДЕРАТОР. Колега и аз съм модератор /Администратор/ в друг форум, пак за компютри, това работя и професионално, но не съм виждал никъде МОДЕРАТОР НА ФОРУМ да обижда така и да ругае членовете на форума си. Това е немислимо, и не ти прави чест. Даже не изчетох всичко. Ако беше в моя форум бих те изгонил на часа. Нищо лично, но като модератор трябва да си за пример във форума, който Админ ти е поверил! Просто нямам думи! Човек отговорен за форум, който трябва да е за пример, да се излага така и да обижда. Дори и да не е прав колега, да е допуснал да си изпусне нервите, то си има начини за предупреждения и т.н. но задължително по културния начин и правилата на форума! Можеш да изтриеш това, но ти за мен не си колега!

http://telehistoria.org/index.php?op...ENS/BFP280.PDF
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Юли Костов за този полезен пост
pantsiani (20-12-2013), Вокстер (20-12-2013), Стик (20-12-2013)
  #35  
Стар 20-12-2013
Аватара на mit
mit mit не е на линия
CARDOK
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 370
Благодари: 57
Получил благодарност:
156 пъти в 88 поста
Сваляния: 138
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Пробвай така да се оплачеш в HWBG ...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на mit за този полезен пост :
hajduk (20-12-2013)
  #36  
Стар 20-12-2013
Юли Костов Юли Костов не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2013
Мнения: 77
Благодари: 27
Получил благодарност:
11 пъти в 8 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dman Вижте мненията
Аз мисля малко да се намеся в темата.... Надявам се че няма да кажа някоя голяма глупост но ако си спомням добре от университета часовете по микросхеми и микропроцесори имаше ограничение по честота за силициевите микросхеми. Мисля че някъде към 4 GHz - ставаше нестабилен P/N прехода и почва преход на електрони в обратна посока. Това естествено прецаква всички транзистори, диоди и останалите елементи релизирани в микросхемата. Имало възможност с добавяне на други микроелементи (като германий например)да се повиши честотата но не безкрайно и това естествено оскъпява процеса доста.
Уточнявам че това са ми бегли спомени от университета от който минаха години, така че може би нещата не са точно така. Айде със здраве И весели празници на всички!
Това в линка по-долу е от един колега, който даде много от себе си за обновяването на софтуера на Арива и несправедливо наказаха. http://telehistoria.org/index.php?op...ENS/BFP280.PDF
Отговори с цитат
  #37  
Стар 20-12-2013
Аватара на Geryl
Geryl Geryl не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Местоположение: София
Мнения: 155
Благодари: 167
Получил благодарност:
100 пъти в 43 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Бих казал ,че има и друга причина за направата на много ядра и тя е ,че все повече потребители ползват повече приложения на веднъж,а когато работиш с няколко програми един процесор не може да се справи с задачите така както се справят няколко(тука ще кажа какво е казал хан Крум на синовете си когато им дал пръчките).За мен лично колкото повече толкова по-добре.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 20-12-2013
Stuka Stuka не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 57
Благодари: 121
Получил благодарност:
43 пъти в 16 поста
Сваляния: 74
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Голямо рИване за едни гигахерци. Направо ми хареса как нахвърли 10-20Гхз, като напълно постижима скорост. Та вземи да се яви на някое от овърклокърските състезания и да се запиши в Рекордите на Гинес, защото там има някакви аматьорчета на 8794 MHz with a AMD FX-8350. Сигурно ще бъде с правешки процесор И най-накрая да види вида охлаждане- течен азот. И защо се използва
Отговори с цитат
  #39  
Стар 20-12-2013
Аватара на roro91
roro91 roro91 е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 858
Благодари: 301
Получил благодарност:
406 пъти в 217 поста
Сваляния: 87
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Мама миа
Боговете сигурно са полудели

Абе вместо с ядра,херци,гиганерци,пишки мишки що не "разчоплите" нещо актуално за "сезона" наримерн нещо за ...................червеното вино,мезета,джолани,молани все по държавен стандарт??!??

__________________
Подпис :
Отговори с цитат
  #40  
Стар 20-12-2013
acho_70 acho_70 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 31
Благодари: 15
Получил благодарност:
12 пъти в 4 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колегата Atuani пак го баннаха защотото се опита да защити съфорумец.Весели Празници на всички.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на acho_70 за този полезен пост :
Стик (20-12-2013)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
боклуци, всичките, Да, изброи, каква, които, между, обясни, Продуцента, разликата


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Каква е разликата между приемниците за сателитна и наземна телевизия ? Андрей Колев ДРУГИ 20 08-04-2013 17:57
Xtrend ET6000 каква е разликата с ET5000? myspam HDTV дискусии 3 05-02-2012 00:07
Разликата между мъжа и жената…под душа – така ли е наистина?! nurgyn Забавно 1 19-11-2011 11:20
Каква е разликата... aussie DREAMBOX 15 11-05-2009 22:37
Каква е разликата в тези DM500 netizen DREAMBOX 13 19-03-2009 16:57


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:10.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.