The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 15-10-2021
dolby dolby не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,699
Благодари: 799
Получил благодарност:
527 пъти в 369 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teolink Вижте мненията
Нещо се измести акцента на темата - много ли била висока таксата и след като всеки пилее пари за щяло и нещяло да си плаща като поп.
Като идеш в магазина с 10 лв за един хляб чакаш за ресто нали, а не си тръгваш, въпреки че колко са 10 лв за твойта фирма..., с други думи цената трябва да е адекватна на стоката или услугата.
Имам друг договор за мобилен нет - ползвам си го рационално и нямам претенции, но тук въпроса беше за телефона. Отказах им договора и си оставам като преди на ваучер.
Какво означава цената трябва да е адекватна? Като гледам какви цени се обсъждат тука мойто лично скромно мнение е че не е нещо фрапиращо висока. Каква би трябвало да е цената според теб?
Отговори с цитат
  #32  
Стар 16-10-2021
teolink teolink не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 1,623
Благодари: 467
Получил благодарност:
406 пъти в 257 поста
Сваляния: 364
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Пак същата песен...
не знам вече как трябва да го обясня.
Адекватна цена за мен е тази, която съответства на реалното потребление, а не да те вкарват в рамки - говориш не говориш - плащаш еди колко си, дали е много или малко не е съществено. Най-справедливо е месечната такса да е символична и да си плащаш това което си ползвал за периода. Донякъде БОБ бяха така, но не ги оставиха.
В крайна сметка всеки е свободен да прави своя си избор, който иска да се връзва, аз продължавам по течението на безсрочния договор, който може да бъде спрян от оператора. Когато това стане има ваучери има и Виваком, вероятно и други решения.
За мен темата е изчерпана.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на teolink за този полезен пост
морандис (16-10-2021), редспас (16-10-2021), текотиен (16-10-2021)
  #33  
Стар 16-10-2021
milenjs milenjs не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 127
Благодари: 14
Получил благодарност:
58 пъти в 33 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teolink Вижте мненията
Адекватна цена за мен е тази, която съответства на реалното потребление, а не да те вкарват в рамки - говориш не говориш - плащаш еди колко си, дали е много или малко не е съществено. Най-справедливо е месечната такса да е символична и да си плащаш това което си ползвал за периода.
Зависи от гледната точка. Реално погледната ползваш телефона постоянно когато е включен.Щом ти е активен в мрежата значи го ползваш.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на milenjs за този полезен пост
demmlik (16-10-2021), dolby (16-10-2021)
  #34  
Стар 16-10-2021
fox fox е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 633
Благодари: 139
Получил благодарност:
188 пъти в 85 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Адекватен план е интернет и телефония с различен обем спрямо цената , без непоискани дигитални услуги които надуват цената.Който иска други екстри да си плаща за тях по желание към основният абонамент.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 16-10-2021
dolby dolby не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,699
Благодари: 799
Получил благодарност:
527 пъти в 369 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teolink Вижте мненията
Пак същата песен...
не знам вече как трябва да го обясня.
Адекватна цена за мен е тази, която съответства на реалното потребление, а не да те вкарват в рамки - говориш не говориш - плащаш еди колко си, дали е много или малко не е съществено. Най-справедливо е месечната такса да е символична и да си плащаш това което си ползвал за периода. Донякъде БОБ бяха така, но не ги оставиха.
В крайна сметка всеки е свободен да прави своя си избор, който иска да се връзва, аз продължавам по течението на безсрочния договор, който може да бъде спрян от оператора. Когато това стане има ваучери има и Виваком, вероятно и други решения.
За мен темата е изчерпана.
Справедливо е от потребителска гледна точка, на първо четене. След време ще почнем да се оплакваме че другите държави има 5г а ние само 3г. примерно.
Междудругото никъде по света не знам да се практикува този вариант, може и аз да не съм информиран.
В крайна сметка всеки е свободен да избира дали ще ползва дадена услуга или не в което няма нищо лошо и реално това е целта на свободния пазар.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 16-10-2021
Аватара на Мартинския
Мартинския Мартинския не е на линия
напреднал
 

Дата на присъединяване: Dec 2014
Местоположение: София
Мнения: 1,073
Благодари: 245
Получил благодарност:
265 пъти в 204 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вескоп,
Това че пушим по две кутии цигари на ден, не значи че тия трябва да взимат пари за нещо, което не се ползва. Давам ти пример: една gsm аларма изпуква САМО смс-и като известява при събитие. На нея не и трябват разговори, нито мегабайти. Какво - договор за 8 лв на месец ли да подписвам за нея? Не че не мога, ама не искам.
__________________
София: emme esse 100 см на OCTAGON SF8008 и Blizoo, Х96 мах+
Северозападa: А1 Net Box,
emme esse 80 см на EDISION OS MiniPlus и A1 dish + SRT ANT 45 на EDISION Piccollino S2
Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на Мартинския за този полезен пост
demmlik (16-10-2021), Leoni (17-10-2021), teolink (16-10-2021), редспас (16-10-2021), текотиен (16-10-2021)
  #37  
Стар 16-10-2021
demmlik demmlik е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 591
Благодари: 1,799
Получил благодарност:
94 пъти в 71 поста
Сваляния: 136
Ъплоуди: 0
По подразбиране браво. колешке..

Мен тел 400минути 60000Gb~100 free..RIGHT][/RIGHT]
Цитирай:
Първоначално написано от Мартинския Вижте мненията
Вескоп,
Това че пушим по две кутии цигари на ден, не значи че тия трябва да взимат пари за нещо, което не се ползва. Давам ти пример: една gsm аларма изпуква САМО смс-и като известява при събитие. На нея не и трябват разговори, нито мегабайти. Какво - договор за 8 лв на месец ли да подписвам за нея? Не че не мога, ама не искам.
__________________
Japan
Gilan/Deylem
ZaZA Bazar uK
Отговори с цитат
  #38  
Стар 16-10-2021
demmlik demmlik е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 591
Благодари: 1,799
Получил благодарност:
94 пъти в 71 поста
Сваляния: 136
Ъплоуди: 0
По подразбиране o2.1800

[QUOTE=Leoni;567196]Ало гугутката ето линк https://www.o2online.de/tarife/unbegrenzt/


умишлено не взех кабелен нет.На 180 метра от клетката съм


25 евро плащам и съм я сложил в къщи на рутер.Затворил съм разговори и нет.Взел съм 2ра карта със същия номер за 10 евро на месец и си бича със нея карта. ръиш ли.[/QUOTE
Мъчен. Vodafone Group. O2 Academy. Hg20357
__________________
Japan
Gilan/Deylem
ZaZA Bazar uK
Отговори с цитат
  #39  
Стар 16-10-2021
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,888
Благодари: 1,725
Получил благодарност:
5,183 пъти в 2,337 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Мъка!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 16-10-2021
dolby dolby не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,699
Благодари: 799
Получил благодарност:
527 пъти в 369 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мартинския Вижте мненията
Вескоп,
Това че пушим по две кутии цигари на ден, не значи че тия трябва да взимат пари за нещо, което не се ползва. Давам ти пример: една gsm аларма изпуква САМО смс-и като известява при събитие. На нея не и трябват разговори, нито мегабайти. Какво - договор за 8 лв на месец ли да подписвам за нея? Не че не мога, ама не искам.
Остава да (си) отговориш на въпроса защо пушиш и струват ли си парите тия две кутии цигари и то на ден. Сравнявайки кутия цигари на ден което е около 150лв месечно с 8лв месечно за нещо което изпуква и ти пази имуществото ... някакси не ми звучи логично решението ти да заложиш на цигарите
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
За, коя, найниската, тариаф, тарифа, телефон, ценова


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Избор на телефон БониБо GSM мобилни комуникации 340 18-08-2018 07:32
мобилен телефон dokodoko ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 1 06-04-2017 11:33
Десктоп PC и телефон Бухала1 Дъра-Бъра 0 13-02-2015 16:19
Blizoo телефон sonaki ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 1 20-03-2013 19:41


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:40.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.