The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ВАРНА

Оператори в гр. ВАРНА Неофициален форум за абонатите на каб. оператори в гр. Варна - КейбълТЕЛ, Ариел, MSAT, ХЕРОС и др. !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #2221  
Стар 25-10-2014
Аватара на жоро75
жоро75 жоро75 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 82
Благодари: 46
Получил благодарност:
15 пъти в 13 поста
Сваляния: 155
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тука по бива, вървят всички но на границата
Отговори с цитат
  #2222  
Стар 25-10-2014
Аватара на ПоповП
ПоповП ПоповП не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Varna
Мнения: 2,824
Благодари: 402
Получил благодарност:
1,030 пъти в 695 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Май проблема е общ - тук във вилна зона около Евксиноград/ Балкан някои фризват , останалите ги няма.
__________________
1.2м парабола @ Strong 2100 H-H, Inverto 0.3dB(95Е->30W); 1.1м офсет @ Moteck 2100A, Sky Sat 0.3dB; 0.82x0.9м oфсет @ парабола окачване;
DVB-T2 SRT8201, активна външна китайска антена;DAB+ FM Renkforce NE-6208.
Отговори с цитат
  #2223  
Стар 25-10-2014
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 506
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Веселин Цонев Вижте мненията
Аз съм в Трошево. На половината канали вече нямам сигнал.
И аз съм в Трошево /74/ и цял ден гледам тв, нямам проблеми, всички канали си вървят нормално. Явно до теб стига слаб сигнал по принцип или имаш някакви сплитери които допълнително го затихват, доколкото се сещам преди няколко месеца пак беше качвал някакво клипче със същия проблем.
Отговори с цитат
  #2224  
Стар 25-10-2014
Аватара на Веселин Цонев
Веселин Цонев Веселин Цонев не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 260
Благодари: 28
Получил благодарност:
28 пъти в 23 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от НАА Вижте мненията
И аз съм в Трошево /74/ и цял ден гледам тв, нямам проблеми, всички канали си вървят нормално. Явно до теб стига слаб сигнал по принцип или имаш някакви сплитери които допълнително го затихват, доколкото се сещам преди няколко месеца пак беше качвал някакво клипче със същия проблем.
Да точно така, явно има някакъв проблем тук, понеже от няколко часа вече нямам нито един канал. Обадих им се, казаха ми че имат централен проблем в Трошево и работили по отстраняването му.
__________________
http://picbg.net/u/7404/4359/738703.jpeg
Отговори с цитат
  #2225  
Стар 26-10-2014
Аватара на Веселин Цонев
Веселин Цонев Веселин Цонев не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 260
Благодари: 28
Получил благодарност:
28 пъти в 23 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Приятно съм изненадан от дежурния технически екип на МСАТ. Днес ми се обадиха да проверят дали всичко е ок вече след явно тяхната техническа намеса! Имах вече каналите, но нивото и качеството на сигнала ми не беше както винаги преди на 100% и им казах. След ч час отново ми се обадиха да проверят вече дали всичко е наред и да вече всичко е ОК и съм доволен!
__________________
http://picbg.net/u/7404/4359/738703.jpeg
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Веселин Цонев за този полезен пост
bokarium (26-10-2014), без име (27-10-2014)
  #2226  
Стар 27-10-2014
пламен_мр пламен_мр не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2013
Мнения: 17
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CuMo Вижте мненията
И при мен се случваше подобно нещо преди време с моя SAMSUNG.Мога да ти препоръчам да си провериш нивото на сигнала-ако е нисък може това да е причината.Преди няколко дни и двата въпросни канала ги нямаше за известно време и може тогава нещо да се е случило.Пробвай пак всеки ден все ще излязат.Казваш,че имаш 228 канала без тях,значи с тях стават 230.При мен са 225.Може ли да пишеш кои са тези 5 канала.
Грешката е моя.Не са 230,а както казваш ти 225.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на пламен_мр за този полезен пост :
CuMo (27-10-2014)
  #2227  
Стар 27-10-2014
bokarium bokarium не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 650
Благодари: 390
Получил благодарност:
69 пъти в 45 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране Странен проблем с операторският приемник

здравейте,

имаме 2 тв с два операторски приемника , на единия си работи нормално , обаче на другия тв където е допълнтелният приемник, се чува едно много дразнещо бучене ( и двата приемника са СД ) свързани със скарт кабел към твта , които пък са LCD tv , като разменим местата тоя приемник който не бучи на мястото на тоя дето бучи звукът , и другия приемник почва да бучи , а проблемният приемник бучи и на двата тв, идваха техниците и казаха че като сложат един кабел , между приемника и твто ще се оправи проблемът , временно понамаля това дразнещото бучене но сега пак е така, а интересното е че тоя допълнителен кабел, го свързаха от 1 букса на приемника , в антенният вход на телевизиора и си мисля , това по някакъв начин да не вреди , на вградения тв тунер ? и какво може да се направи да се оправи проблема , отделно че примерно като включим някакъв уред или лампа , това оказва влияние на приемника и картината потреперва...
Отговори с цитат
  #2228  
Стар 27-10-2014
Аватара на жоро75
жоро75 жоро75 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 82
Благодари: 46
Получил благодарност:
15 пъти в 13 поста
Сваляния: 155
Ъплоуди: 0
По подразбиране

викай ги и им кажи да ти сложат галваничен филтър за кабелна TV, и този кабел където са го сложили нищо не пречи даже ако има ТВ-то mpeg4 тунер пусни да си сканираш свободните HD-та
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на жоро75 за този полезен пост :
bokarium (27-10-2014)
  #2229  
Стар 27-10-2014
Чорлав Чорлав не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 43
Благодари: 42
Получил благодарност:
9 пъти в 7 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bokarium Вижте мненията
здравейте,

имаме 2 тв с два операторски приемника , на единия си работи нормално , обаче на другия тв където е допълнтелният приемник, се чува едно много дразнещо бучене ( и двата приемника са СД ) свързани със скарт кабел към твта , които пък са LCD tv , като разменим местата тоя приемник който не бучи на мястото на тоя дето бучи звукът , и другия приемник почва да бучи , а проблемният приемник бучи и на двата тв, идваха техниците и казаха че като сложат един кабел , между приемника и твто ще се оправи проблемът , временно понамаля това дразнещото бучене но сега пак е така, а интересното е че тоя допълнителен кабел, го свързаха от 1 букса на приемника , в антенният вход на телевизиора и си мисля , това по някакъв начин да не вреди , на вградения тв тунер ? и какво може да се направи да се оправи проблема , отделно че примерно като включим някакъв уред или лампа , това оказва влияние на приемника и картината потреперва...
И аз съм със същият проблем. Единия ми тв е със модул и няма проблеми, но другият със SD приемник много гадно бучи и минават ленти по екрана. Тв-то е вързано със skart
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чорлав за този полезен пост :
bokarium (27-10-2014)
  #2230  
Стар 27-10-2014
без име без име не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2014
Мнения: 1
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

изолирай с тиксо клемите за маса отстрани на щепсела за захранване на телевизора и така го вкарай в контакта...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
cable, msat, Канали, на, Параметри, цифрови


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 51 (0 членове и 51 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите канали на DCC-Пловдив Pevge Оператори в гр. ПЛОВДИВ 769 22-06-2023 11:06
Честоти за цифрови канали!!! ТВ маняк КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 4 30-01-2011 18:41
Разкодиране на цифрови канали Energysource КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 1 23-12-2010 21:19
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:37.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.