The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #81  
Стар 08-11-2017
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,805
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Валентинко Вижте мненията
Не ме интересува кой го е казал-искам историята да се помни!
И аз милея за България,мечтата ми е да водим собствена и независима политика, да не се подлагаме на силните на деня,но не на цената на изкривената истина!
Валентинко, важно е да се помни историята, но още по-важно е да се знае историческата истина, така че не излизай с комунистическата манипулация на историята, която е тотално изкривена по идиалогически причини от БКП и КПСС (справка иво Христов и Маша Захариева)!
Оруел много точно го е формулирал: Който контролира миналото, той контролира и бъдещето!
Та наздраве с джин "Победа", ако ти говори нещо!
Отговори с цитат
  #82  
Стар 08-11-2017
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,736
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Да. Трябва да се знае и помни. И да е ясно, че Русия винаги се е ръководила от личните си интереси и никога не е правила нещо за България от обич към страната ни, за да сме им признателни за каквото и да е, както ни набиваха в главите като ученици. Но жалко, че 80% от населението са русофили, странно съвпадащо с казаното вчера от полуруския идиот Христов за 80% дебили... И на тези 80% дебили е малко трудно да им го обясниш това
Отговори с цитат
  #83  
Стар 08-11-2017
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,937
Благодари: 980
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Ами помни историята, без да я изкривяваш в грешноразбрана и сляпа вярност. Защото руските крепостници не са се вдигнали да ни освободят от братска обич, а са следвали имперските мераци на Русия по онова време. Като искаш да помниш историята, поинтересувай се за зверствата на съветската армия през ВСВ в северна България и в Добруджа в частност.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
vadzari (09-11-2017)
  #84  
Стар 08-11-2017
Валентинко Валентинко не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 628
Благодари: 91
Получил благодарност:
82 пъти в 59 поста
Сваляния: 85
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Валентинко, важно е да се помни историята, но още по-важно е да се знае историческата истина, така че не излизай с комунистическата манипулация на истарията, която е тотално изкривена по идиалогически причини!
Оруел много точно го е формулирал: Който контролира миналото, той контролира и бъдещето!
Та наздраве с джин "Победа", ако ти говори нещо!
Не съм комунист,аполитичен съм,бил съм и в Америката,но не доумявам как историята се забравя-каквато и да е сега Русия,през каквито и да е перипетии да е минало нашето общо минало,не мога, а и не искам да се отрича,че единствено тази славянска държава пожертва много,за да може ние сега да сме свободни!
Отговори с цитат
  #85  
Стар 08-11-2017
Валентинко Валентинко не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 628
Благодари: 91
Получил благодарност:
82 пъти в 59 поста
Сваляния: 85
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чък Норис Вижте мненията
Ами помни историята, без да я изкривяваш в грешноразбрана и сляпа вярност. Защото руските крепостници не са се вдигнали да ни освободят от братска обич, а са следвали имперските мераци на Русия по онова време. Като искаш да помниш историята, поинтересувай се за зверствата на съветската армия през ВСВ в северна България и в Добруджа в частност.
Пак ти задавам елементарен въпрос-защо никой друг не се вдигна за да те защити и освободи?!?
Мислиш ли,че Хамериката отива да освобождава и налага демокрация по света,без някакви собствени амбиции и интереси?
Не ми излизай със постановката за зверствата на съветската армия през всв-от коя страна бяхме тогава ние,малко ли зверства не направиха нашите тогавашни съюзници в Русия!
Отговори с цитат
  #86  
Стар 08-11-2017
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,937
Благодари: 980
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Нашите съюзници, са и техни съюзници в началото на войната, а когато ни нападат, ние отдавна сме излезли от войната.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 08-11-2017
Аватара на N_1
N_1 N_1 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 930
Благодари: 252
Получил благодарност:
332 пъти в 211 поста
Сваляния: 202
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Американската' демокрация' 'освободи' Ирак, Либия и т. н. и всичко тръгна по мед и масло. Европа тьрпи последствията от мигрантите
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на N_1 за този полезен пост :
register (09-11-2017)
  #88  
Стар 08-11-2017
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,805
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Валентинко Вижте мненията
Не съм комунист,аполитичен съм,бил съм и в Америката,но не доумявам как историята се забравя-каквато и да е сега Русия,през каквито и да е перипетии да е минало нашето общо минало,не мога, а и не искам да се отрича,че единствено тази славянска държава пожертва много,за да може ние сега да сме свободни!
Не ме интересува, къде си бил, аз съм бил в повече държави от теб, но да ми излизаш с мантрата, че на Руската империя и е пукало за "братята" славяни, това ми идва в повече!
Имали сме късмета да сме на пътя на руската армия към проливите, това е била и си остава основната цел на Русия - контрола на проливите!
За моя роден град Варна " освобождението" закъснява доста време след подписване на договора в Сан Стефано на 3 март 1878г.
Варна чак на 27 юли 1878г. е освободен от турско, ти ми обясни по каква причина
За колегите южно от Стара планина (Източна Румелия), освобождението от турско е доста години по-късно, въпреки противопоставянето на Русия, чак когато се извършва Съединението на България!
Така че стига с комунистическите мантри на псевдо историците!
За окупацията от 9.9.1944г и стотиците хиляди жертви на Русия и Руските емисари БКП , не ми се повдига въобще тази тема, защото ще се намесят рубладжийчетата и ще стане мацало!
Та това е истинската цена, платена от Българския народ, освен секвистиране на златния резерв, за " Освобождението", нищо не е безплатно, а неколкократно платено със злато и много българска кръв
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на yavor1 за този полезен пост
kaizera82 (08-11-2017), vadzari (09-11-2017)
  #89  
Стар 08-11-2017
Валентинко Валентинко не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 628
Благодари: 91
Получил благодарност:
82 пъти в 59 поста
Сваляния: 85
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Не ме интересува, къде си бил, аз съм бил в повече държави от теб, но да ми излизаш с мантрата, че на Руската империя и е пукало за "братята" славяни, това ми идва в повече!
Имали сме късмета да сме на пътя на руската армия към проливите, това е била и си остава основната цел на Русия - контрола на проливите!
За моя роден град Варна " освобождението" закъснява доста време след подписване на договора в Сан Стефано на 3 март 1878г.
Варна чак на 27 юли 1878г. е освободен от турско, ти ми обясни по каква причина
За колегите южно от Стара планина (Източна Румелия), освобождението от турско е доста години по-късно, въпреки противопоставянето на Русия, чак когато се извършва Съединението на България!
Така че стига с комунистическите мантри на псевдо историците!
За окупацията от 9.9.1944г и стотиците хиляди жертви на Русия и Руските емисари БКП , не ми се повдига въобще тази тема, защото ще се намесят рубладжийчетата и ще стане мацало!
Та това е истинската цена, платена от Българския народ, освен секвистиране на златния резерв, за " Освобождението", нищо не е безплатно, а неколкократно платено със злато и много българска кръв
За това къде повече си бил-ама хич не ми дреме-в днешно време е пълно с промити проамерикански подлоги навсякъде.
Всяка велика сила има своите собствени цели и интереси,които ги следва,но факта е:Русия единствена направи необходимото за да не сме вилает още!
Отговори с цитат
  #90  
Стар 08-11-2017
Виктор Виктор не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 1,378
Благодари: 496
Получил благодарност:
764 пъти в 382 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Невероятно! Човече спри си, продължаваш да ръсиш глупости!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
За, зелена, карта, сащ, Спечелена, Щатите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
SKY UK карта Дензел Смарт карти 26 01-11-2011 23:22
карта на sky uk мирокостов Смарт карти 2 30-03-2011 10:23
фън карта biser Смарт карти 3 29-12-2010 09:38
мигаща зелена лампа vanko23 DREAMBOX 3 12-06-2010 00:53


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:02.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.