The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 11-01-2013
Цветомир Михайлов Цветомир Михайлов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 10
Благодари: 5
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Информация относно 3D телевизор

Здравейте
Искам да попитам за някои неща , за които доста търсих в мрежата ,но неможах да намеря.Надявам вие да ми помогнете

Впечатлен съм от този led samsung http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NG-UE-46EH6030
От информацията дадена в характеристиките на модела >>>>
WEB БРАУЗЪР НЕ
ИНТЕРНЕТ TV НЕ
DLNA ДА
WI-FI ГОТОВНОСТ
ми е интересно , какво мога да правя с него ? (освен да гледам телевизия )
Toест искам да разбера точно, какво мога да правя с web браузъра( да сърфирам в интернет през тв-то ли ?) , интернет тв ( каква е тази опция) - знам ,че ги няма като налични функции , но ми е интересно за какво служат
DLNA - четох в интернет от каквили не сайтове и останах с впечатлението ,че това е вътрешна мрежа към която могат да се свързват устройства чрез wifi и да се споделят видео ,снимки и т.н.
Tова че wi-fi е в "готовност" , какво означава ?Има го като функция ,но трябва да си закупя wifi адаптер или нещо от този сорт?
Tрябва ли телевизорът да е сврързан с интернет за да мога да го свързвам с други устройства ?
Всеки телевизор ли има порт за лан кабел или само ако е описан в характеристиките му?
Ясно ми е ,че за тези пари немога да искам да има всевъзможни функции , но все пак и 1,500 лв не са малко
Много съм бос в тая среда . Извинявам се предварително .ако се изразявам прекалено некомпетентно

Последно редактирано от Цветомир Михайлов : 11-01-2013 на 23:36
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11-01-2013
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,395
Благодари: 190
Получил благодарност:
349 пъти в 243 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Значи този wifi струва някъде около 40лв. /самсунг много добре са го измислили не работят на други производители които струват 15-20/ Ако ще го ползваш на мястото на компютър, то тогава си купи андроид тв стик струва под 100 лв.
Нищо не питаш за 3Д на телевизора.
За хубав тв 1500 са малко
__________________
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11-01-2013
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,934
Благодари: 3,692
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

ТВ си има всичко най-необходимо за телевизор - всички тия "смарт" простотии не оказват никакво влияние на качеството на картината (освен на цената на тв). С DLNA сървър инсталиран на компютъра ти ще можеш да гледаш филмите директно от него без да се налага да ползваш флашки/ХДД .
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Дедал за този полезен пост :
  #4  
Стар 11-01-2013
Цветомир Михайлов Цветомир Михайлов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 10
Благодари: 5
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хоризонт Вижте мненията
Значи този wifi струва някъде около 40лв. /самсунг много добре са го измислили не работят на други производители които струват 15-20/ Ако ще го ползваш на мястото на компютър, то тогава си купи андроид тв стик струва под 100 лв.
Нищо не питаш за 3Д на телевизора.
За хубав тв 1500 са малко
Мерси.
Функцията 2Д към 3Д ? закакво става дума ... струва ли си или е жалко подобие на 3Д? Веднъж бях в едно заведение и както си играех на PS3 на FIFA ... пича дойде и ме попита дали искам да играя на 3D и естествено аз се съгласих... Натисна нещо и превключи от 2D към 3D .. сложихме очилата и беше страхотно... Та това ли е което съм видял или няма нищо общо.
Друг въпрос - закакво служи блу рей 3д устройството ( за да гледам филми на 3Д с високо качество ли ?: ) немога да усмисля малко нещата?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11-01-2013
Цветомир Михайлов Цветомир Михайлов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 10
Благодари: 5
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
ТВ си има всичко най-необходимо за телевизор - всички тия "смарт" простотии не оказват никакво влияние на качеството на картината (освен на цената на тв). С DLNA сървър инсталиран на компютъра ти ще можеш да гледаш филмите директно от него без да се налага да ползваш флашки/ХДД .
Супер
Отговори с цитат
Стар 12-01-2013
Цветомир Михайлов
Това съобщение е изтрито от Цветомир Михайлов.
  #6  
Стар 12-01-2013
Цветомир Михайлов Цветомир Михайлов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 10
Благодари: 5
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
ТВ си има всичко най-необходимо за телевизор - всички тия "смарт" простотии не оказват никакво влияние на качеството на картината (освен на цената на тв). С DLNA сървър инсталиран на компютъра ти ще можеш да гледаш филмите директно от него без да се налага да ползваш флашки/ХДД .
dlna -Това би трябвало да е някаква програмка с която да синхронизирам тв-то и лаптопа ?

Последно редактирано от Цветомир Михайлов : 12-01-2013 на 00:09
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12-01-2013
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,395
Благодари: 190
Получил благодарност:
349 пъти в 243 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

2д-3д канвертиране е на обикновени програми за да ги гледаш обемно. Не е както да гледаш ефирно от сателите или от 3д блурей плеер.
За да ти отговоря по-нататък на въпросите към какъв източник ще свържеш телевизора за да гледаш?
__________________
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12-01-2013
Цветомир Михайлов Цветомир Михайлов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 10
Благодари: 5
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хоризонт Вижте мненията
2д-3д канвертиране е на обикновени програми за да ги гледаш обемно. Не е както да гледаш ефирно от сателите или от 3д блурей плеер.
За да ти отговоря по-нататък на въпросите към какъв източник ще свържеш телевизора за да гледаш?
Още не съм си търсил player , защото бюджета е ограничен и май засега ще има само за телевизор.
На въпроса към какъв източник , за кабелна или сателитна телевизия ли става дума или аз нещо немога да разбера ( vivacom tv оптична кабелна с 5 hd канала и още дузина с много хубаво качество ) - с това разполагам
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12-01-2013
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,395
Благодари: 190
Получил благодарност:
349 пъти в 243 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цветомир Михайлов Вижте мненията
Това би трябвало да е някаква програмка с която да синхронизирам тв-то и лаптопа ?
Не обикновено за връзка с лаптоп се дават други настройки, а DLNA обикновено работи при включени домшно кино сат и др. устройства на HDMI порт.
__________________
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Хоризонт за този полезен пост :
  #10  
Стар 12-01-2013
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,934
Благодари: 3,692
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хоризонт Вижте мненията
а DLNA обикновено работи при включени домшно кино сат и др. устройства на HDMI порт.
Я пак .
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
3d, информация, относно, Телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Имам въпроси относно телевизор LG lv3550 абвгд ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 6 14-04-2012 21:52
информация radich_58 Дъра-Бъра 0 10-03-2012 16:02
Моля за помощ относно сигнал на телевизор sladkija КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 4 24-02-2012 14:05
Съвет относно телевизор Philips русалка Уроци и съвети за начинаещи 12 15-07-2011 12:02
информация radich_58 СПОРТ 0 20-03-2010 23:12


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:10.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.