The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C]

КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] Кабелна Цифрова Телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 17-02-2016
Аватара на Комбина
Комбина Комбина не е на линия
Некъв странен...
 

Дата на присъединяване: May 2012
Местоположение: София
Мнения: 141
Благодари: 36
Получил благодарност:
86 пъти в 34 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ами аз все пак да разкажа развръзката.

Пуснах заявка онлайн за най-големия пакет + най-силния интернет. Подписах договор и зачаках, след няколко дни ми се обадиха, насрочихме дата за монтаж и момчетата дойдоха в уречения час.

Почна една суетня при което се оказа, че оптика има до кутията им долу, но до апартаментите няма начин = предподписване на договор от 100мбт на 50мбт.

В следващия момент се оказва, че устройството им долу в което са включени вече 4 апартамента /абоната/ е запълнено и за мен трябва ново. Всичко хубаво, но то трябва да се захрани с 220 волта. Не могат да вземат на своя глава от общия електромер и се налага общо събрание на входа и подписване на договор с мтел. Да пуснат 220 волта от апартамента ми обратно до долу по лан кабела е лудост, а 12 волта не стигат. Първото вече заето устройство вече е захранено по същия начин от друг съсед.

Тръгнаха си момчетата и останах без ТВ и Нет, чакайки домоуправителя и регионалния на Мтел да подпишат договора. След 10 дни ми звънят, готово е, идваме на пускаме.

Идват пак, регионален, монтажници, електротехници, 10 човека. Пристига домоуправителя и заявява, входа не е съгласен, за сега 220 волта не можете да вземете.

Добре, че апартамента на първия етаж пак е мой, та от него пуснаха 12 волта до долу, за да имам аз на 4тия етаж телевизия и нет... Сега адаптер седи включен постоянно и е страшна цигания.

Решават мойте роднини и те да пускат нет и тв от мтел, в офиса им набутали план с Близу, хванах се за главата. Като опънали долу едни коаксиални кабели из хола, едни сплитери, рутер няма, ресиверите едни грозни... чудо. Обадих се в Мтел, пуснах жалба, че са ни излъгали и не са предоставили рутер, те анулираха договора с Близу и сега подписах с тях за Лан телевизия.

Общо взето комшиите ми са за бой, но като иска още някой да се включи ще проведем сериозен разговор
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17-02-2016
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,409
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Хахахах, те като LAN доставчик. Захранват си оборудването от хорските къщи. Утре, решава някой да си прави нещо по инсталация - спира си тока и входа без услуга за неопрелено време. Цирк. Едно време Еуроком Пловдив, а и повечето оператори, така оставяха усилватели по хората на последните етажи. И като Генчо замине на море и си спре тока - изненада. Няма сигнал в 6 блока, които са след Генчо. Катерене, рязане на кабели, Генчо го няма да отвори, пак рязане на кабели, пускане до друг комшия... Простотии само.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Златанов за този полезен пост :
краси098 (18-04-2016)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Въпроса, МегаланМтел, няколко


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
няколко въпроса за мтел сат тв dvdrw ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 151 15-03-2019 23:59
Няколко въпроса за SKYBOX F3 пот ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия 3 26-05-2014 22:07
Няколко въпроса за DM 500HD moreg DREAMBOX 61 05-07-2012 20:13
Няколко въпроса от начинаещ. stormforce Въпроси и отговори 12 29-04-2011 00:26
Няколко въпроса за DM500s Георги Банков Уроци и съвети за начинаещи 14 05-10-2010 00:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:46.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.