The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 07-05-2015
Аватара на gogyto
gogyto gogyto не е на линия
рашън 8)
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Русе
Мнения: 3,394
Благодари: 1,617
Получил благодарност:
1,907 пъти в 1,173 поста
Сваляния: 143
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от КСГ Вижте мненията
Аз съм от София.

С 1м. ТЕКАТЕЛ И ИНВАКОМ СНХ031, при по-силен валеж всичко приключва.
Би приключило при-много силен валеж, явно не ти е настроена добре антената или пада в частично засенчване от някой блок, дърво или нещо друго...възможен е проблем и с конвертор, кабел, надки виж поразгледай...
__________________
Zgemma H9 Combo, Atemio Nemesis, Golden media 990, ZHD 200, SkySat 125 см. HH(90E-45W) + 160см. no name offset(36.0E)
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на gogyto за този полезен пост
111111 (07-05-2015), КСГ (07-05-2015), Мастер Джедай (07-05-2015), Шайката (07-05-2015)
  #42  
Стар 07-05-2015
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Leon Вижте мненията
Какво те кара да си мислиш, че смяна на приемник сд за хд при другите оператори по света е безплатна?
Не ме интересуват операторите по света. Операторите в България, с изключение на Булсатком те заливат с боксове и сменят при най-малък каприз от страна на абоната. Булсатком се правят на интересни. И да те питам - защо първия го сменят безплатно? Що не искат и за него 58лв.? Що Виваком не иска пари за бокс, МТел, Близу... Не стига това, ами ако ти дефектира SD приемник, от офиса ти казват:"Ми нямаме, ще ви запишем и до месец..."... Какъв месец? Аз съм платил, за да гледам сега и не ми дреме, ама ни най-малко, че боксът ви се е скапал. Стигнем ли до съпорт, тоест някой техник да дойде да смени бокса - чакай 2 дни, ако немаш друга работа и в случай, че имат боксове за замяна. Същата ситуация при Виваком, Близу, Кулбокс и тра-ла-ла - идват до няколко часа...

Последно редактирано от Златанов : 07-05-2015 на 19:49
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Златанов за този полезен пост
sleeper (07-05-2015), Стефо (08-05-2015)
  #43  
Стар 07-05-2015
Аватара на BULLET
BULLET BULLET не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: https://t.me/pump_upp
Мнения: 2,070
Благодари: 503
Получил благодарност:
543 пъти в 350 поста
Сваляния: 171
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Преди малко ходих да платя и едва ги накарах да ми вземат пари за хбо, казаха че вече не се предлага за сд приемници. щели скоро да го спрат
__________________
OCTAGON SF8008, VU+ SOLO SE V2 , Diseq 10X1 + 13.0Е,16.0Е,19.2E,23.5E,39.0E,45.0E,1.9E + 2X200 sm 43.0w <->90.0e Lg47la690 + Philips 55PUS7906
Отговори с цитат
  #44  
Стар 07-05-2015
Стивт Стивт е на линия
Дядо Мраз
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 640
Благодари: 29
Получил благодарност:
136 пъти в 96 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

ХБО ще се предлага само за ХД приемниците, а ако някой иска да си замени СД за ХД приемник то това ще е на цена от 18лв.
__________________
САТ-ТВ Гоце Делчев
0899 77 88 68
http://xcomputersbg.com
Отговори с цитат
  #45  
Стар 07-05-2015
Аватара на Leon
Leon Leon не е на линия
cule
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Северозапазена Бг
Мнения: 296
Благодари: 263
Получил благодарност:
130 пъти в 76 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Не ме интересуват операторите по света. Операторите в България, с изключение на Булсатком те заливат с боксове и сменят при най-малък каприз от страна на абоната. Булсатком се правят на интересни. И да те питам - защо първия го сменят безплатно? Що не искат и за него 58лв.? Що Виваком не иска пари за бокс, МТел, Близу... Не стига това, ами ако ти дефектира SD приемник, от офиса ти казват:"Ми нямаме, ще ви запишем и до месец..."... Какъв месец? Аз съм платил, за да гледам сега и не ми дреме, ама ни най-малко, че боксът ви се е скапал. Стигнем ли до съпорт, тоест някой техник да дойде да смени бокса - чакай 2 дни, ако немаш друга работа и в случай, че имат боксове за замяна. Същата ситуация при Виваком, Близу, Кулбокс и тра-ла-ла - идват до няколко часа...
Някак трудно излизат сметките(поне на мен) почти половината месечна такса да отива при лапачите ьтв и нова, да купуваш скъпи спортни събития и да създаваш собствена продукция. Аз точно затова уважавам булсата, че въпреки всичко има какво интересно да видиш, и което не можеш да видиш на друго място. Тия другите оператори, които си описал са само ретранслатори на тв програми и нищо повече, те не създават нищо, няма и да създадат. Плащат за програмите и поддръжка на мрежата, останалите пари потъват в джобчето на някой милиардер. Всички гледате западноевропейски оператори, а там какво има - огромно количество собствени канали, собствена продукция. Посоката е правилна, но пътя в България е много трънлив. И аз чаках доста за хд приемници, и успях да се сдобия за малкото време, с което разполагах. Деликатна е ситуацията в момента, но догодина със сигурност ще ни зарадват приятно.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Leon за този полезен пост
notwist (07-05-2015), Мастер Джедай (07-05-2015), пстойков (08-05-2015)
  #46  
Стар 07-05-2015
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Leon Вижте мненията
Някак трудно излизат сметките(поне на мен) почти половината месечна такса да отива при лапачите ьтв и нова, да купуваш скъпи спортни събития и да създаваш собствена продукция. Аз точно затова уважавам булсата, че въпреки всичко има какво интересно да видиш, и което не можеш да видиш на друго място. Тия другите оператори, които си описал са само ретранслатори на тв програми и нищо повече, те не създават нищо, няма и да създадат. Плащат за програмите и поддръжка на мрежата, останалите пари потъват в джобчето на някой милиардер. Всички гледате западноевропейски оператори, а там какво има - огромно количество собствени канали, собствена продукция. Посоката е правилна, но пътя в България е много трънлив. И аз чаках доста за хд приемници, и успях да се сдобия за малкото време, с което разполагах. Деликатна е ситуацията в момента, но догодина със сигурност ще ни зарадват приятно.
За спортните събития си напълно прав и тук няма как да не се съглася! Но! Не може да наливаш пари за лицензи на канали, които няма да имат такава гледаемост /визирам на масата и в банята и под асмата/, а в същото време по офисите да няма никакви приемници. Просто е тъпо. Ограничаваш си сам приходите, а в същото време правиш разходи, които изобщо не знаеш как ще избиеш. Аз съм им от първите клиенти и всеки месец си плащам. Аз се кефя на Булсатком, защото ги виждам, че се борят, но в същото време мениджмънта им куца здраво.
Това за 18лв. е някаква крачка напред, ако е вярно, разбира се.

Последно редактирано от Златанов : 07-05-2015 на 21:35
Отговори с цитат
  #47  
Стар 07-05-2015
Аватара на 111111
111111 111111 е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 2,393
Благодари: 1,035
Получил благодарност:
1,043 пъти в 681 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BULLET Вижте мненията
Преди малко ходих да платя и едва ги накарах да ми вземат пари за хбо, казаха че вече не се предлага за сд приемници. щели скоро да го спрат
То и без това е отдавна при радиата
__________________
Подпис от долоподписания
Благодари натискайки "Thanks" бутона,
ако сметнеш поста за полезен.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 07-05-2015
Аватара на moreg
moreg moreg е на линия
Сат фен
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 1,769
Благодари: 498
Получил благодарност:
422 пъти в 285 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BULLET Вижте мненията
Преди малко ходих да платя и едва ги накарах да ми вземат пари за хбо, казаха че вече не се предлага за сд приемници. щели скоро да го спрат
Това скоро при булсата трае с години, така че не се безпокойте ще си има HBO още дълго на SD приемниците.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на moreg за този полезен пост :
demmlik (07-05-2015)
  #49  
Стар 07-05-2015
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gogyto Вижте мненията
Би приключило при-много силен валеж, явно не ти е настроена добре антената или пада в частично засенчване от някой блок, дърво или нещо друго...възможен е проблем и с конвертор, кабел, надки виж поразгледай...
С 80 или 85см. Strong съм. С леко крива /заводски/ рейка. Трябва да вали здраво сняг или над София да има сериозна буря, за да нямам сигнал. Тея приказки, как като духне вятър и Булсатком пада, винаги са ме забавлявали. Антената ми е на ... над 5-6 години и откак е сложена, преди година и нещо сменя конвертора, без да я донастройвам след това, защото е на такова място, че почти трябва да вися на един крак, за да мога да я изцедя. Настройвана е с S1002 Делтичка. Със сигурност може и още малко да се вдигнат нивата, защото вертикалата е по-слаба от хоризонталата, но не ми се занимава, а и си работи прекрасно.

Та, настройте си антените и спрете със смешките.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Златанов за този полезен пост :
111111 (08-05-2015)
  #50  
Стар 07-05-2015
DIMCHO DIMCHO е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 484
Благодари: 8
Получил благодарност:
241 пъти в 150 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от moreg Вижте мненията
Това скоро при булсата трае с години, така че не се безпокойте ще си има HBO още дълго на SD приемниците.
От 12.05.2015 г. ще се преустанови излъчването на каналите: HBO SD и HBO Comedy SD на SD приемниците.
__________________
САТ-TV Стара Загора
0888 45 76 90 , 042 68 08 15
ICQ 52330474
Skype dimcho_64
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на DIMCHO за този полезен пост :
пстойков (08-05-2015)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dth, Булсатком, Предстоящи, при, промени


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Промени в пакета на Булсатком berks ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 157 12-05-2017 01:29
Промени в пакетите на Булсатком DTH Дато ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 25 05-03-2015 14:09
Малки промени в пакетите на Булсатком Вито ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 168 29-09-2012 09:43
Промени в пакетите на Булсатком Вито ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 101 08-06-2011 22:13


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:47.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.