The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > СПОРТ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #221  
Стар 18-04-2013
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от archibal Вижте мненията
Film+ са закупили т.н. "Супер сигнал" иначе казано не могат те да си правят режисурата, а получават готова
Може би е време да се замислят за договор по различен начин. Реално погледнато се искаше да дават далеч по-неинтересния мач глобално погледнато, на по-малкия корт, с по-слабите играчи... но заради глупавото договаряне трябваше да гледаме рутинния Надал... Отвратителен е И лошото е, че другите играчи губят желание да играят по тези турнири заради него
Отговори с цитат
  #222  
Стар 18-04-2013
Аватара на Sisyphus
Sisyphus Sisyphus е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Залцбург
Мнения: 535
Благодари: 147
Получил благодарност:
207 пъти в 101 поста
Сваляния: 54
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
Може би е време да се замислят за договор по различен начин. Реално погледнато се искаше да дават далеч по-неинтересния мач глобално погледнато, на по-малкия корт, с по-слабите играчи... но заради глупавото договаряне трябваше да гледаме рутинния Надал... Отвратителен е И лошото е, че другите играчи губят желание да играят по тези турнири заради него
Аз ги гледах по Sky Sports3 Italia, проблемът е в "нашият" телевизор.
Отговори с цитат
  #223  
Стар 18-04-2013
Аватара на TPOTOAP
TPOTOAP TPOTOAP е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 618
Благодари: 147
Получил благодарност:
468 пъти в 197 поста
Сваляния: 66
Ъплоуди: 4
По подразбиране

http://deportes.elpais.com/deportes/...07_617657.html

Цитирай:
Електронното издание на авторитетния испански вестник "Ел Паис" обсипа с хвалебствия българския тенисист Григор Димитров преди утрешния мач между нашето момче и Рафаел Надал. "Надал се наложи над Колшрайбер, а на 1/4-финал го чака българинът Димитров (6:2, 6:4 срещу германеца Майер), един тенисист, когото е наслада да гледаш. Номер 34, 21-годишен, той е голямата надежда на състезанието. Той е истински обсебващ. Човек, който е моделирал всеки един от своите удари, всичките си движения, начина на водене на мачовете, за да прилича досущ на гениалния Роджър Федерер", сподели elpais.com.

"Приликата в ударите е очевидна. На "Бейби Федерер", без съмнение, липсва това, което го отличава от истинския маестро: тази игра с краката, която телепортира без усилие царя на царете до топката и психическата сила, която отличава добрите тенисисти от шампионите", пише още изданието.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TPOTOAP за този полезен пост :
Cavalry (18-04-2013)
  #224  
Стар 18-04-2013
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако утре е рекъл Господ и Гришата има факторите на своя страна и спечели, мисля, че това ще е златен шанс да спечели турнира. Не мога да си представя колко шокиран ще бъде целият свят, и колко радостни ние...

А Джокерът си прави някакви експерименти, ми се струва. Пуска малко аванта на противниците да види колко се подлъжат по симулациите и слабата му изкуствено игра и след това включва на седма предавка и ги мачка...
Отговори с цитат
  #225  
Стар 18-04-2013
themaster301 themaster301 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: с. Борино
Мнения: 4,503
Благодари: 474
Получил благодарност:
1,006 пъти в 774 поста
Сваляния: 107
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Утре са 1/4 финалните мачове. Всички са на централния корт. Григор излиза след първия мач , които се очаква да започне непосредствено след 11:30 часа.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на themaster301 за този полезен пост :
teolink (18-04-2013)
  #226  
Стар 19-04-2013
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistreated Вижте мненията
Някой гледа ли Мъри, понеже аз нямах възможност. Какъв е този разгром от страна на Вавринка? Имаше ли някакъв проблем или просто майка му на Мъри не му е направила закуска тази сутрин?
Мързеше го да гледа чак.
Сигурно и аз да го бях хванал щях ......... да му взема един гейм

Адски ми е антипатичен Мъри. Типичен представител на новото поколение блъскачи. Изкефих се максимално как го отнесе Вавринка, който ми е супер симпатичен като му тръгне играта. Какъв мач направи с Джокович преди няколко седмици не е истина.

Успех на Гришо утре, нека не го отписваме.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на lazarus18 за този полезен пост :
Cavalry (19-04-2013)
  #227  
Стар 19-04-2013
themaster301 themaster301 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: с. Борино
Мнения: 4,503
Благодари: 474
Получил благодарност:
1,006 пъти в 774 поста
Сваляния: 107
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistreated Вижте мненията
Някой гледа ли Мъри, понеже аз нямах възможност. Какъв е този разгром от страна на Вавринка? Имаше ли някакъв проблем или просто майка му на Мъри не му е направила закуска тази сутрин?
Миналата седмица спечели турнир на двоики в Щатите на клеи. Възможно е да е бил поизморен.
Отговори с цитат
  #228  
Стар 19-04-2013
Аватара на Антонио
Антонио Антонио не е на линия
Черно-бял завинаги!
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: София
Мнения: 697
Благодари: 219
Получил благодарност:
402 пъти в 171 поста
Сваляния: 23
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пичове, не знам за вас, но мен ме дразни сравнението с Федерер. А пък Бейби Федерер е направо отврат. Мисля, че Григор има собствен стил, колкото и да е трудно в този спорт, в който всичко е измислено и не е трудно да се каже, че този играе като онзи. Гришо в този турнир радва с страхотния прогрес в 2 неща: успява да взима повечето дълги разигравания, което за мен говори за укрепване на психиката, търпение и самочувствие, което ще му е нужно все повече, и второ - сервиса. Много по-добро първо подаване и намалени до минимум двойни грешки. Видимо е и одобрението на публиката към него, симпатичен им е, това се видя на последните два мача, в които Гришо все едно игра с киборги, толкова бяха лишени от емоция, докато нашето момче се радваше и ядосваше без да се прикрива, а публиката харесва такива играчи. Успех днес, Григор има всички шансове да направи нещо голямо, ако не на този турнир, със сигурност тази година!

__________________
Xtrend ET9200, TD110, Sony 40Z5500, Onkyo TX-708
По-добре корем от бира, отколкото гърбица от работа!
Отговори с цитат
  #229  
Стар 19-04-2013
Аватара на ПоповП
ПоповП ПоповП не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Varna
Мнения: 2,822
Благодари: 399
Получил благодарност:
1,030 пъти в 695 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

AJSport HD2, +8, 2 ще предават на 19.04 от 11:00 ч. Предполага се и Nova Sport HD(Cz).
__________________
1.2м парабола @ Strong 2100 H-H, Inverto 0.3dB(95Е->30W); 1.1м офсет @ Moteck 2100A, Sky Sat 0.3dB; 0.82x0.9м oфсет @ парабола окачване;
DVB-T2 SRT8201, активна външна китайска антена;DAB+ FM Renkforce NE-6208.
Отговори с цитат
  #230  
Стар 19-04-2013
Аватара на Антонио
Антонио Антонио не е на линия
Черно-бял завинаги!
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: София
Мнения: 697
Благодари: 219
Получил благодарност:
402 пъти в 171 поста
Сваляния: 23
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Монте Карло. Четвъртфиналният мач от тенис турнира за мъже от сериите „Мастърс” в Монте Карло между Григор Димитров и Рафаел Надал от Испания е първи в програмата на шестия ден от състезанието, съобщава официалният сайт на Асоциацията на професионалните тенисисти.
Двубоят е на 19 април (петък) и трябва да започне в 11:30 часа.
Григор Димитров ще играе за втори път в кариерата си срещу бившия №1 Надал.
Надал, който е №3 в схемата на състезанието, в момента е №5 в света. Димитров е на 34-то място в ранглистата.
Единственият досега мач между двамата бе през 2009 година в Ротердам, Холандия. Тогава Надал победи със 7:5, 3:6, 6:2.
Рафаел Надал е шампион на турнира в Монте Карло в последните му осем издания. Той има 44 поредни победи в Монте Карло.
__________________
Xtrend ET9200, TD110, Sony 40Z5500, Onkyo TX-708
По-добре корем от бира, отколкото гърбица от работа!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Григор, Димитровтенис


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 107 (13 членове и 94 гости)
AChechev, cipher, dzumba, gentu, mistor, Nicks1, odisei, oldjoshua, ангел554, Дзмей, ники62, Тонтон, Трънката
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Григор-Чела ceci69 СПОРТ 2 20-10-2011 14:34
Григор Димитров alexandarivanov СПОРТ 27 29-09-2011 15:04
Григор Димитров и Пиронкова Джак СПОРТ 4 19-01-2011 13:20
Гледайте мача на Григор Димитров срещу Каняс в момента ТИНТИН СПОРТ 1 14-07-2009 16:00
Тенис - Григор Димитров по Eurosport HD АДМИН СПОРТ 1 10-06-2009 22:04


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:31.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.