The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > СПОРТ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #191  
Стар 16-04-2013
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Браво на хасковлията! И по-кротко в леглото довечера!
На Типсаревич му трябва утеха, а нашият да пази сили за следващия съперник .
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
  #192  
Стар 16-04-2013
Аватара на Cavalry
Cavalry Cavalry не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 816
Благодари: 99
Получил благодарност:
313 пъти в 171 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Много е яко, че Григор ще запълва все по-честите отсъствия на Федерер, наистина не вярвах, че друг човек ще има подобен стил на игра и то българин!
Отговори с цитат
  #193  
Стар 16-04-2013
teolink teolink е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 1,611
Благодари: 460
Получил благодарност:
406 пъти в 257 поста
Сваляния: 364
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Цитирай:
Много е яко, че Григор ще запълва все по-честите отсъствия на Федерер
Остана ли форум, където не си "пастнал" самовлюбената си мисъл?
.....
Нито приликата, нито подобния стил печелят мачове. Ако беше така, в тениса щеше да е пълно с артисти-имитатори.
Григор ще прогресира, защото постоянно подобрява всички компоненти от играта си, физиката и психиката също - днес пролича ясно това, защото започва да играе сърцато, има отлична защита, често гони и спасява безнадеждни топки, и не на последно място, за разлика от споменатия се държи като мъжага, дори и като губи.
За мен също е яко, че Гришо щи присъства все по-често в заключителните фази на турнирите и ще ни прави горди като българи, пък нека за някои да "запълвал" нещо си.
Отговори с цитат
  #194  
Стар 16-04-2013
themaster301 themaster301 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: с. Борино
Мнения: 4,503
Благодари: 474
Получил благодарност:
1,006 пъти в 774 поста
Сваляния: 107
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На турнира в Монте Карло вземат участие всички на-добри , без участието на Федерер. Григор , подкара ако не се лъжа 23 години. На неговите години много тенисисти вече са потигнали много , печелеики турнири от Мастърс-а и Големия шлем. Например Маикъл Ченг спечели Ролан Гарос на 17 години. Да не споменавам имена от близкото минало като тези на Агаси , Сампрас. Въпреки това , да си в първата тридесеттица на света , при положение , че десетки милиони практикуват този спорт ( все още нямам данни къде се намирам в ранглистата ) си е много голямо постижение.
Днес след края на мача Григор се приближи до камера мен-а и изпрати специален горещ поздрав.
Отговори с цитат
  #195  
Стар 16-04-2013
mistreated mistreated не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 776
Благодари: 40
Получил благодарност:
197 пъти в 117 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от themaster301 Вижте мненията
На турнира в Монте Карло вземат участие всички на-добри , без участието на Федерер. Григор , подкара ако не се лъжа 23 години. На неговите години много тенисисти вече са потигнали много , печелеики турнири от Мастърс-а и Големия шлем. Например Маикъл Ченг спечели Ролан Гарос на 17 години. Да не споменавам имена от близкото минало като тези на Агаси , Сампрас. Въпреки това , да си в първата тридесеттица на света , при положение , че десетки милиони практикуват този спорт ( все още нямам данни къде се намирам в ранглистата ) си е много голямо постижение.
Днес след края на мача Григор се приближи до камера мен-а и изпрати специален горещ поздрав.
Не мога да схвана защо след всеки добър мач на Григор се опитваш да ни убедиш, че едва ли не вече е късно за него да стане един от най-добрите. Толкова ли е трудно да разберете, че сега сме в период, в който има трима изключителни тенисисти, които не дават почти на никой друг дори да си помисли да спечели титла от Шлема.
Аз ще задам въпросът си по този начин: Има ли друг тенисист в границата до 23 години в момента, който да притежава и половината от качествата на Григор?

П.С. Той дори още не е навършил 22 години.
Отговори с цитат
  #196  
Стар 16-04-2013
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от themaster301 Вижте мненията
Григор , подкара ако не се лъжа 23 години
На 16 май ще навърши 22 години.
Има време и съм сигурен, че с постоянство, здрава воля и психика ще бъде скоро в топ 10
Отговори с цитат
  #197  
Стар 17-04-2013
themaster301 themaster301 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: с. Борино
Мнения: 4,503
Благодари: 474
Получил благодарност:
1,006 пъти в 774 поста
Сваляния: 107
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistreated Вижте мненията
Не мога да схвана защо след всеки добър мач на Григор се опитваш да ни убедиш, че едва ли не вече е късно за него да стане един от най-добрите. Толкова ли е трудно да разберете, че сега сме в период, в който има трима изключителни тенисисти, които не дават почти на никой друг дори да си помисли да спечели титла от Шлема.
Аз ще задам въпросът си по този начин: Има ли друг тенисист в границата до 23 години в момента, който да притежава и половината от качествата на Григор?

П.С. Той дори още не е навършил 22 години.
Зависи за кои играчи питаш , ако са наши -няма , ако не са наши има , но специално с теб оставям диалога в бъдеще.
Отговори с цитат
  #198  
Стар 17-04-2013
Аватара на archibal
archibal archibal не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Русе
Мнения: 1,527
Благодари: 114
Получил благодарност:
704 пъти в 418 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Моето мнение се различава малко от общото, че Григор прилича на Федерер. За мен Григор много повече прилича на Сампрас, дори си мисля че след време ще оплешивее като него , но това да му е грижата. Както се казва да не е Федерер, а да е Сампрас ще го преживея
Отговори с цитат
  #199  
Стар 17-04-2013
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от archibal Вижте мненията
Моето мнение се различава малко от общото, че Григор прилича на Федерер. За мен Григор много повече прилича на Сампрас, дори си мисля че след време ще оплешивее като него , но това да му е грижата. Както се казва да не е Федерер, а да е Сампрас ще го преживея
Нищо общо няма със Сампрас. Той играеше в едни много добри времена на тениса със съвсем друг стил на игра - почти всяко разиграване беше на мрежата, независимо дали сервира или не. Това сега дори и на трева е рядкост да го видиш.
Видимо е, че като малък Гришо се е опитвал да имитира начина на игра на Роджър, в което няма нищо лошо. По-важното е, че вече започва да прави свой стил и да го развива успешно.
Специално мача срещу Типси беше много умрял. Гледал съм и тренировки, които са по-интересни. Тоя не знам кое му е топ 10, но стоеше на корта като спаринг партньор. За съжаление и Гришо не показа нищо интересно до последните няколко гейма на втория сет. С подобна игра няма да вземе и гейм срещу Надал. По-важното е, че може много повече и се надявам да го покаже срещу Рафа и дай Боже да го бие.
Отговори с цитат
  #200  
Стар 18-04-2013
Аватара на Zzipper
Zzipper Zzipper не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 276
Благодари: 80
Получил благодарност:
79 пъти в 43 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Някой има ли представа по кой канал ще може да се гледа мача на Гришо днес от 13-13:30 на корт #1? Сега по филм+ обявиха, че няма да могат да го излъчат т.к предават международния фийд и нямат право да скачат от корт на корт!


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
__________________
EDISIОN 100 см aluminium offset,
Powersat DG380S H-H Motor,
EDISIОN SL-1 0.1dB
TBS 6921 PCI-E
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Григор, Димитровтенис


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 120 (11 членове и 109 гости)
atuani, cipher, Nicks1, oldjoshua, teolink, Анто75, Дзмей, ники62, росенколев, Светльо90, Тонтон
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Григор-Чела ceci69 СПОРТ 2 20-10-2011 14:34
Григор Димитров alexandarivanov СПОРТ 27 29-09-2011 15:04
Григор Димитров и Пиронкова Джак СПОРТ 4 19-01-2011 13:20
Гледайте мача на Григор Димитров срещу Каняс в момента ТИНТИН СПОРТ 1 14-07-2009 16:00
Тенис - Григор Димитров по Eurosport HD АДМИН СПОРТ 1 10-06-2009 22:04


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:14.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.