The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 12-01-2011
Аватара на dsc
dsc dsc не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 2,062
Благодари: 1,862
Получил благодарност:
3,507 пъти в 1,148 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 3
По подразбиране Виваком атакува автоматичното подновяване на договори

Въпросът трябва да намери незабавно решение, обяви мобилният оператор
Виваком призовава всички телеком оператори за диалог и предприемане на незабавни стъпки, които да доведат до безусловно отпадане на клаузата за автоматично подновяване на договорите за телекомуникационни услуги.

В съобщение от днес компанията заявява пълната си подкрепа за всяко действие на държавните институции, което ще доведе до по-бързо решаване на този казус и подкрепя начинанието на КРС да застане в центъра на този процес, като така гарантира неговото изпълнение и незабавното му прилагане в полза на крайния потребител.

Виваком подчертава, че е "единственият оператор на пазара, който за част от услугите си не обвързва клиентите си с подобна клауза, и на практика въведе тези мерки последен като крайна превантивна реакция спрямо поведението на другите телеком играчи на пазара".

В момента потребителите на интернет и част от стационарните и мобилните услуги на Виваком могат да заявяват пакетите си свободно, без обвързване със срочен договор, твърди телекомът.

п.п
Тук има една по стара тема...подобна
http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=11555
__________________
Triax 110 - GiGaBlue HD Quad
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dsc за този полезен пост :
hajduk (12-01-2011)
  #2  
Стар 12-01-2011
Аватара на hajduk
hajduk hajduk не е на линия
Форумец с мегер
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 869
Благодари: 1,812
Получил благодарност:
345 пъти в 184 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dsc Вижте мненията
Въпросът трябва да намери незабавно решение, обяви мобилният оператор Виваком ...
Ха ха ха, крадеца вика - дръжте крадеца ... Що се отнася до онази тема дето си цитирал колега ... тече процедурата по пренасяне на стационарния телефон ... и онези (РибаСом) се опъват със всичка сила ... ако могат още една месечна таксичка да откъртят от мен - все файдица ...
__________________
We are all born mad. Some remain so.
I'm selfish & get on well only with alike.
Липсата на достъп до истински оръжия води до ненужна грубост!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12-01-2011
Аватара на dido sat 2010
dido sat 2010 dido sat 2010 не е на линия
Супер сат и GLOBUL ФЕН
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: Sofia
Мнения: 866
Благодари: 436
Получил благодарност:
306 пъти в 164 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аиде бе тия от Виваком лъжат като дърти циганки , много ми е интересно тогава защо за да се откажа от домашния си телефон ми искаха едномесечно предизвестие а ?
Същото ми го искаха и за мобилния иначе ще ли дами удължат автоматично договора за още една година .
Ако сме честни единствено Глобул неиска такова предизвестие и не подновява договорите на абонатите без тяхно знание
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12-01-2011
Милко Милко не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 10
Благодари: 5
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Точно пък Виваком!!! Миналата година септември месец се разправях с тях, че бяха пратили на баща ми писмо, че е сключил договор от разстояние с тях, като се ангажира да не прекратява договора си с тях през следващите 12 месеца Няма подписи, няма разговори, няма дявол. Само не можах да разбера дали законодателят е бил наясно как ще се използват дистанционните договори от някои компании в България...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12-01-2011
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,737
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,653 пъти в 2,339 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dido sat 2010 Вижте мненията
Ако сме честни единствено Глобул не иска такова предизвестие
Сигурен ли си?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12-01-2011
Аватара на Термо
Термо Термо не е на линия
з.м.с. физкултурник
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: /home
Мнения: 97
Благодари: 55
Получил благодарност:
46 пъти в 21 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Милко Вижте мненията
Точно пък Виваком!!! Миналата година септември месец се разправях с тях, че бяха пратили на баща ми писмо, че е сключил договор от разстояние с тях, като се ангажира да не прекратява договора си с тях през следващите 12 месеца Няма подписи, няма разговори, няма дявол. Само не можах да разбера дали законодателят е бил наясно как ще се използват дистанционните договори от някои компании в България...
Я обясни как така ще има договор като е сделка от разстояние и то без подписи. И на мен така ми се обадиха и аз им казах "ОК.Давайте го насам договора..."(без да подписвам нищо) ама един ден им казах, че имам по-добра оферта и ги напуснах.Верно имаше разговори, но просто им заявих, че спирам да плащам, пък те ако искат да ме броят на договор
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12-01-2011
калинхристов калинхристов не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Местоположение: В.Т
Мнения: 138
Благодари: 19
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 62
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Преди време щях да се вържа на техен интернет ама искаха и домашен тилифон да ми набутат.Добре че не се вързах
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
автоматичното, атакува, виваком, Договори, на, подновяване


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Отпада автоматичното подновяване на договорите Джак Дъра-Бъра 14 18-01-2011 12:56
ВиваКом ТВ vivacom bg Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 264 29-08-2010 21:23
ГДБОП атакува сървърите на Читанка (Chitanka.info) zakiid Дъра-Бъра 21 23-06-2010 19:08
PRO.BG договори мачовете на „ЦСКА”, „Левски” и „Черно море” ТИНТИН СПОРТ 0 28-07-2009 13:35
„3 минути до шоу” - Galia атакува с нов, динамичен клип ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 16-07-2009 12:21


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:34.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.