The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > DREAMBOX

DREAMBOX DM 500, DM 600, DM 800, InetBOX и др.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 03-01-2009
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,511
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,168 пъти в 2,933 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Ш..инг

Цитирай:
Първоначално написано от na4o82
Здравейте и честита нова година,от 2 седмици съм соственик на Дрeambox 500ю и ползвам ш....г за С...rа+ ,доволен съм но плащам доста на месец и затова видях че има и руски сървъри като този http://www.dw-plus.tv,на който цените са в пъти по ниски.Та въпроса ми е следния,като платя чрез кредитната карта тази сума,какво ще получа насреща,в смисъл на мейла трябва да получа някакъв конфигурационен файл ли?И къде се слага той,какъв Cam трябва да имам инсталиран.Питам защото приемника ми го дадоха направо готов с настройките които съм в момента,но ми е интересно и искам сам да си ги правя.Иначе софтуер мога да си инсталирам,в момента съм с Nabilo08 Max_Var и CCAM 2.0.11.Мога ли да си инсталирам друг имидж в момента(примерно Джемини),но без да нося приемника за нови настройки за ш....г и как става,кои файлове трябва да си запазя и след това да си ги добавя.Извинявам се за многото въпроси,но съм изчел почти всички теми на форума и не мижах да открия отговори на тях .Предваритвлно благодаря!
Какво значи доста на месец,след като един наш пакет, пълен,струва 25лв на месец!И какво ти предлагат?Ако 30 лв ти е много,купуваш една нашенка и я пускаш на пиацата,както правят повечето тук и си сам господар!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 03-01-2009
na4o82 na4o82 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 42
Благодари: 2
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Ш..инг

Цитирай:
Първоначално написано от kolev
Трябва съхраниш единствено този файл
/var/ect/CCcam.cfg
Благодаря ти много,ако може малко инфо и по другите въпроси!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 03-01-2009
na4o82 na4o82 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 42
Благодари: 2
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Ш..инг

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba
Цитирай:
Първоначално написано от na4o82
Здравейте и честита нова година,от 2 седмици съм соственик на Дрeambox 500ю и ползвам ш....г за С...rа+ ,доволен съм но плащам доста на месец и затова видях че има и руски сървъри като този http://www.dw-plus.tv,на който цените са в пъти по ниски.Та въпроса ми е следния,като платя чрез кредитната карта тази сума,какво ще получа насреща,в смисъл на мейла трябва да получа някакъв конфигурационен файл ли?И къде се слага той,какъв Cam трябва да имам инсталиран.Питам защото приемника ми го дадоха направо готов с настройките които съм в момента,но ми е интересно и искам сам да си ги правя.Иначе софтуер мога да си инсталирам,в момента съм с Nabilo08 Max_Var и CCAM 2.0.11.Мога ли да си инсталирам друг имидж в момента(примерно Джемини),но без да нося приемника за нови настройки за ш....г и как става,кои файлове трябва да си запазя и след това да си ги добавя.Извинявам се за многото въпроси,но съм изчел почти всички теми на форума и не мижах да открия отговори на тях .Предваритвлно благодаря!
Какво значи доста на месец,след като един наш пакет, пълен,струва 25лв на месец!И какво ти предлагат?Ако 30 лв ти е много,купуваш една нашенка и я пускаш на пиацата,както правят повечето тук и си сам господар!
Плащам 25 лева на месец за Ц...ра+,ми не знам в сравнение с тези цени които са обявени на руския сайт ми се струва много.А и не знам как става това с "пускането на пиацата".Аз имам карта на Булсат с пълен пакет,ако ми се обясни по подробно как става що пък и аз да не опитам.Ако има писано за това може ли линк!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 03-01-2009
kolev kolev не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 140
Благодари: 0
Получил благодарност:
5 пъти в 5 поста
Сваляния: 41
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Ш..инг

Щом имаш карта на булсат, можеш да гледаш почти всичко без пари.
Играчка си е, но всеки си избира дали да плаща или да се занимава.
Ако си решил да използваш същия емулатор
Погледни това viewtopic.php?f=25&t=1785
По-точно втория пост на "netman".

Преди да пробваш каквото и да било, си съхрани въпросния файл CCcam.cfg
Отговори с цитат
  #15  
Стар 03-01-2009
imported_admin
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране Re: Ш..инг

картата на Bulsatcom трябва да е Irdeto, тези на ягодките /Grifin/ и тези с чергата /Bulcrypt/ не стават
Отговори с цитат
  #16  
Стар 03-01-2009
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране Re: Ш..инг

Цитирай:
Първоначално написано от na4o82
Плащам 25 лева на месец за Ц...ра+,ми не знам в сравнение с тези цени които са обявени на руския сайт ми се струва много.А и не знам как става това с "пускането на пиацата".Аз имам карта на Булсат с пълен пакет,ако ми се обясни по подробно как става що пък и аз да не опитам.Ако има писано за това може ли линк!
Това, че ти гледаш цифра, далеч не означава, че не отваряш и други пакети, като развъртиш каналите ще видиш, че и други пакети ти се отварят, защото шейховете в българия предлагат почти пълен пакет от првайдери не само 1, каквато опция има при руснаците.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 03-01-2009
na4o82 na4o82 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 42
Благодари: 2
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Ш..инг

Цитирай:
Първоначално написано от admin
картата на Bulsatcom трябва да е Irdeto, тези на ягодките /Grifin/ и тези с чергата /Bulcrypt/ не стават
Да картата е Ирдето,с платен пълен пакет+ХД!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 03-01-2009
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,511
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,168 пъти в 2,933 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Ш..инг

Нещо замирса на княжевска мърша!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 03-01-2009
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране Re: Ш..инг

Цитирай:
Първоначално написано от admin
картата на Bulsatcom трябва да е Irdeto, тези на ягодките /Grifin/ и тези с чергата /Bulcrypt/ не стават

За ягодите може и да стане през оптикум в дебъг режим, не съм тествал, но имам мерак да пробвам само да остане време и да намеря някоя ягодка, а то и с иредето мога тествам ...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 04-01-2009
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране Re: Ш..инг

Цитирай:
Първоначално написано от na4o82
Да картата е Ирдето,с платен пълен пакет+ХД!
След като имаш карта на булсата и то пълен пакет+ХД, защо плащаш отделно за шеринг вместо да си размениш картата в някой от хубавите форуми, за ориентир пиши в гугъл 'shering' и си в джаза, без да плащаш допълнително на този или онзи, а отделно е тъпо да си плащаш 35лв на булсат, като качествен шеринг с почти всички пакети(с включени скай ук и ит) можеш да си ги пуснеш за 30лв. на месец. За справка питай dzumba-та.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Шинг


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:15.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.