The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > ДРУГИ

ДРУГИ Други приемници

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 02-11-2017
Аватара на КСГ
КСГ КСГ не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 1,010
Благодари: 742
Получил благодарност:
250 пъти в 168 поста
Сваляния: 108
Ъплоуди: 5
По подразбиране Samsung GX-VI680SJ UHD Satellite Receiver

Попаднах на много евтина обява в "OLX" на гореспоменатия приемник.
Някой има ли идея дали може да се смени софтуер-а защото приемника е операторски на "VIASAT".

Благодаря.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23-12-2017
Накатанико Накатанико не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Сливен
Мнения: 191
Благодари: 1
Получил благодарност:
31 пъти в 20 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от КСГ Вижте мненията
Попаднах на много евтина обява в "OLX" на гореспоменатия приемник.
Някой има ли идея дали може да се смени софтуер-а защото приемника е операторски на "VIASAT".

Благодаря.
Относно приемника,първо буксата на захранването му е специфична ,същата като на приемниците пасе на скай германия ,поне 2,5 ампера ,аз си търся зарядно с такава букса ,много отдавна по битаците и още не съм намерил ,приемника е операторски с мини сим карта ,спреш да плащаш блокира ,ако не блокира то поне ще има пин код на менюто ,което не ти позволява да търсиш канали нито да настройваш каквото и да е било.И най накрая ако на приемника не му е имало нещо никой нямаше да го изхвърли ,все пак е UHD ,най-евтиния аривата е около 300 лева.
И така купуваш приемника ,купуваш зарядно 14 волта 2,5 ампера по рядко срещано някакво дистанционно универсално 10 лева .Наливаш едни 80, 100 лева .за да видиш дали ще тръгне само за пробата .На първото тръгване на приемника ще иска транспордер на ваясат за да си вземе ъпдейтите и да тръгне ,ако лъча e nordic ,голяма чиния над 2 метра.
Аз съм патил имам един приемник на скай де ,на тнт сат ,каналсат и са със карти ,изтече ли им абонамента или спреш ли да плащаш и край.Правя си снимки с тях .Ако имаш излишни 80-100 лева за ентусиазма вземай го
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
gxvi680sj, receiver, samsung, satellite, uhd


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Openbox V8 PRO COMBO Satellite HD Receiver КСГ САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S] 2 07-10-2015 12:51
Схема на Satellite Receiver SRT 6500? Мишоо STRONG 12 14-04-2012 20:05
Продавам DL-STB-S203 Digital Satellite Receiver erdinerdin872 Приключили продажби 10 17-03-2012 20:26
AZBOX HD ULTRA SATELLITE RECEIVER сантабанта AZBOX 32 05-06-2010 18:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:47.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.