The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #291  
Стар 13-12-2014
themaster301 themaster301 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: с. Борино
Мнения: 4,503
Благодари: 474
Получил благодарност:
1,006 пъти в 774 поста
Сваляния: 107
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Маратонки HI-TEC SQUASH CLASSIC , вчера поръчани на обяд , днес пристигнаха преди обяд в ''гъ.а на географията''.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на themaster301 за този полезен пост :
  #292  
Стар 13-12-2014
Аватара на черните ягуари
черните ягуари черните ягуари не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 517
Благодари: 156
Получил благодарност:
54 пъти в 40 поста
Сваляния: 26
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от themaster301 Вижте мненията
Маратонки HI-TEC SQUASH CLASSIC , вчера поръчани на обяд , днес пристигнаха преди обяд в ''гъ.а на географията''.
Пристигнали са защото са ги имали в наличност де да беше така и със стоките в черния петък половината ги нямаше в наличност а ги обявиха , затова дойдоха 14 -15 дни след направената поръчка 28.11.14 г.
И поне доста мой познати ги върнаха поръчките след 15 дневно чакане включително и моята.
__________________
DM800HD PVR
2xDM500HD
Edision mini 4K
  #293  
Стар 13-12-2014
Аватара на AGT
AGT AGT е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,891
Благодари: 1,011
Получил благодарност:
700 пъти в 457 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Баси тия хора са луди бе да връщат "стоката" купена на мега хипер дупер цени......хем без пари хем не я искат
__________________
Всеки ден се ражда по един будала ...... важното е да го намериш !
Следните потребители (2) благодарят на AGT за този полезен пост
komar1 (14-12-2014), Мастер Джедай (13-12-2014)
  #294  
Стар 13-12-2014
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,030
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,755 пъти в 982 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нали това е манталитета... Да направим мръсното, пък дали са на кяр тия от магазина ... Иначе ще чакаме догодина пак супер намаления на петъка. И още , хората си бяха написали, че може да има забавяне на поръчките поради големия интерес и обем продажби. Ама и това не го четем нали...
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
  #295  
Стар 14-12-2014
Аватара на черните ягуари
черните ягуари черните ягуари не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 517
Благодари: 156
Получил благодарност:
54 пъти в 40 поста
Сваляния: 26
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Поне моя отказ на поръчката е продиктуван от факта ,че същия артикул който поръчах от Емаг през времето в което не пристигна до мен 15 дни аз го намерих на доста по ниска цена същия артикул в друг магазин и беше поръчан от него и за 1 ден дойде ,така че не си мислете че черния петък на Емаг е бил със мега хипер ниски цени на всички стоки защото е измама ,да някой може да са но не всички във черния петък.
__________________
DM800HD PVR
2xDM500HD
Edision mini 4K
  #296  
Стар 14-12-2014
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,030
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,755 пъти в 982 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това е 100 процента ясно. Но аз гледах някои конкретни продукти и цената през петъка беше просто фантастична. За сравнение в момента тези продукти втора ръка са на по висока цена(филтър за аквариум намален от 180 на 120 лв, от 330 на 200) , а иначе те си отнесоха глобата за цените
Следните потребители (2) благодарят на TUISTERa за този полезен пост
  #297  
Стар 14-12-2014
БАМБУЧА БАМБУЧА не е на линия
новобранец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 711
Благодари: 31
Получил благодарност:
187 пъти в 118 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от черните ягуари Вижте мненията
Поне моя отказ на поръчката е продиктуван от факта ,че същия артикул който поръчах от Емаг през времето в което не пристигна до мен 15 дни аз го намерих на доста по ниска цена същия артикул в друг магазин и беше поръчан от него и за 1 ден дойде ,така че не си мислете че черния петък на Емаг е бил със мега хипер ниски цени на всички стоки защото е измама ,да някой може да са но не всички във черния петък.
Едно е сигурно-Вашия адрес вече е забранен за доставки в бъдеще от емаг.След време и да ги потърсите-няма да има пратки.
От Вас ако поръчам нещо,изпратите го и аз откажа пратката в офиса какво ще кажете?Крайно време е фирмите да си потърсят разходите от тези които ги разкарват за нищо.Не е само емаг в последно време.Много се навъдиха менте купувачи.Лично ще пиша и на Спиди и на Еконт да вземат мерки срещу подобни практики.
__________________
Искам да се уча
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на БАМБУЧА за този полезен пост :
  #298  
Стар 14-12-2014
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

И си прав и не си прав...
Работата е ту партс...
Ако са ми дали срок за доставка и не са го спазили, а аз същевременно си намеря нещото на по-добра цена и по-бърза доставка, що да ги чакам?
И още нещо - ако ми доставят пратката в адски вид и аз допусна, че е негодна за ползване? Много ясно, че им я връщам, а те да се оправят. Никакви скрупули нямам в това отношение. Дават ми срок за нещо, но не го спазват.
Скоро поръчах нещо в мебелен магазин. Оставих капаро, дадоха ми документ, в който ясно беше написан срок от 3 дни за доставка. По закон дните се броят от деня, последващ плащането /сключването на договор за доставка на стока в случая/. Тоест плащам понеделник, срокът ми започва от вторник. Тоест вторник /първи ден/, сряда /втори ден/, четвъртък /трети ден/. В четвъртък не получих обаждане, както и в петък. Накрая аз им звъннах и някаква смотла ми обясни как доставчика им се забавил и току-що разбрала, че до 20мин. му идвала колата и да съм отидел да си взема стоката. Отидох, но не за да си взема стоката, а за да си получа капарото в двоен размер, което и получих, след 10 минутен разговор с управителя на магазина, цитат на 2-3 члена от ЗЗД и предупреждение, че ще сезирам КЗП. Хич не ми дреме кой закъснял, на кой му станал, на кой му е в левия крачол и как някаква смотла не знае какво да прави и как да работи. Имам право, ползвам го. Още същия ден звъннах в друг магазин, направих си профил в сайта им, поръчах си нещото и на следващия ден в 11ч. си получих стоката. Просто и ясно.
Пак казвам, все ми е тая за тоя или оня. Има си срокове - ако ги спазват ОК, ако не - на бесилото. Който и да е. Бях оставил 100лв., върнаха ми 200лв. Аз на печалба, те на загуба. Да са си спазили срока.

От друга страна, ако някой си поръчва и си връща, ей така, за кеф или щото не знае какво иска - търговецът е в правото си да го сложи в черен списък, да му изтрие профила и така.

Преди месеци си поръчах лаптоп от Технополис. Още във формата за поръчка, бях написал изрично, че искам запечатана заводски бройка и че ако ми доставят разопакован лаптоп, с второ тиксо/лепенка, директно им го връщам и да се спасяват. След това, ми звънна техен служител за потвърждаване на поръчката и на него казах същото. Той ми каза, че имат практика да ги отварят, за да гледат не знам си какво, на което му казах, че ако ще получа отваряна бройка, директно им отказвам. Момчето каза, че ще ми прати запечатка. Така и стана. Получих си лаптопа запечатан, платих си наложения и съм супер доволен. Седмица след това си получих и фактурата.

Последно редактирано от Златанов : 14-12-2014 на 21:36
Следните потребители (2) благодарят на Златанов за този полезен пост
TUISTERa (14-12-2014), Мастер Джедай (14-12-2014)
  #299  
Стар 07-01-2015
sky2 sky2 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 1,903
Благодари: 303
Получил благодарност:
1,098 пъти в 516 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Току що, получих емейл с гръмкото заглавие:

"Нова година, нови ПРОМОЦИИ!‏"

Ако някой се интересува, това са стоките на промоция:
  #300  
Стар 07-01-2015
БАМБУЧА БАМБУЧА не е на линия
новобранец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 711
Благодари: 31
Получил благодарност:
187 пъти в 118 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Хайде,Златанов като защитаваш Технополис да видя как ще коментираш отношение от Техномаркет.Имаме приемник-декодер Стронг за ефирна ТВ.В гаранция е до 03.2015.година.От много мигане на тока по вина на ЕВН-то свети само зелено,без цифри на дисплея.Писах вече 5 пъти и отказват да кажат къде да го изпратя.Не вярвам да си го вземат сами.Най-близкия/до Панагюрище/ магазин е в Пазарджик.Да се лашкам за моя сметка за да го върна,а после и да си го взимам обратно.Това търговец ли е?
Готов съм да ти напиша и гаранционната карта за да видиш сам
__________________
Искам да се уча
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
emagЧерен, петък


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Черен петък дончо78 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 129 29-11-2021 22:49
Всички са мошенци на дребно EMAG Наско74 Дъра-Бъра 53 12-02-2017 20:52
Черен петък на Булсатком - 18-ти ноември 2016 г. hector ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 59 05-12-2016 22:56
Start of Black Friday (Черен петък) Tzviatko Дъра-Бъра 0 06-11-2015 20:15
Замяна на техника в eMAG? анти Дъра-Бъра 11 03-06-2015 22:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:40.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.