The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / -

ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - Споделете своите лични впечатления - както плюсовете, така и минусите на дадена марка/модел цифров приемник.

 
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 13-08-2019
КИРО-РОКИ КИРО-РОКИ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2019
Мнения: 8
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Какво точно прави мултистрийм?

Здравейте. Искам да сложа сателитна на балкона. Нямам абонамент. Прочетох че с мултистрийм ресийвър ще хващам повече канали. Как така? Това нещо в менюто на приемника как се активира или е активирано? Приемника още не съм го купил - или Zgemma, или Octagon. Включвам приемника, настройвам да подава захранване към антената и там другите стандалтни настройки, давам сканиране и готово, или има и още нещо?
Чудя се дали да е с НН мотор или с мултифийд, защото имам интерес към 39, 45 по принцип, където са българските канали. Мотора шуми ли много? Мога ли да разчитам, че ако ми потрябва друг сателит, примерно Астра 13 изток няма да има нужда да викам пак техник да ми го настрой. А ще се оправя сам да хваща други сателити през настройките на приемника.
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
какво, мултистрийм, ПРАВИ, точно


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
4К приемници с мултистрийм възможности direktor 4K UHD дискусии 149 14-01-2019 21:42
4K и Мултистрийм КСГ 4K UHD приемници 6 22-09-2018 16:49
Приемници с мултистрийм възможности и софтуер за тях. gogyto ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - 12 13-01-2018 00:44
Мултистрийм сигнали по спътниците gogyto ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 10 22-08-2017 13:00
КАК ТОЧНО СЕ ПРАВИ ПРИНУДИТЕЛЕН ЪПДЕЙТ нсья ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 16 13-02-2013 21:28


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:00.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.