The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ПЛОВДИВ

Оператори в гр. ПЛОВДИВ Неофициален форум за кабелен оператори Евроком, CableTEL и други в гр. Пловдив !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #241  
Стар 07-08-2010
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,740
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,657 пъти в 2,342 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Тея двамата са реални собственици, колкото онова прасе Ирена Кръстева е собственик на Нова българска медийна група! Хайде замисли се и си отговори сам дали 2-ма световно неизвестни асеновградчани биха си позволили толкова явно и безцеремонно пиратстване на програми, собственост на Булсат и в същото време Булсат да не прави нищо явно срещу това, ако нямаха силен и непоклатим гръб!

P.S. Абсолютно ме боли оная работа кой на кого е собственик! Но просто говориш глупости...а и пак избегна да ми отговориш за лицензите на Хоби ТВ и ТВ+

Последно редактирано от Цец0 : 07-08-2010 на 23:13
Отговори с цитат
  #242  
Стар 08-08-2010
pzhekov pzhekov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 42
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Абе хора,нас не ни интересува какво става в тази фирма,важното за нас е да проработят HD каналите.Искаaaaaaaaaaaaм Planeta HD

Последно редактирано от pzhekov : 08-08-2010 на 00:08
Отговори с цитат
  #243  
Стар 08-08-2010
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,041
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pzhekov Вижте мненията
Абе хора,нас не ни интересува какво става в тази фирма,важното за нас е да проработят HD каналите.Искаaaaaaaaaaaaм Planeta HD
Именно!!! И все пак тия двамата дето са неизвестни за вас, са известни в Асеновград, откъдето е и произхода на фирмата.Те са създали и притежават тази компания от 15 години. Нищо че преди се е казвала по-друг начин и сега вече ще се казва пак по друг.
Не съм аз човека, който ще говори за лицензи. Никъде не съм казал, че сто процента всичко е легално, но и вие се изказахте за 100 процента нелегалност все пак това е малко нереално... Но толкова за фирмата. Мисля, че все пак на който не му харесва да гледа твплюс и хоби, да върви при други оператори. На мен не ме касае. Следващия път когато пиша ще е с новини относно хд каналите, тъй като доста се отклонихме от темата.
Ще има промени в компанията, така че следете отвреме на време канала ТВСАТ за повече информация относно касите и плащанията!!!!

Последно редактирано от TUISTERa : 08-08-2010 на 17:29
Отговори с цитат
  #244  
Стар 08-08-2010
Аватара на heracle
heracle heracle не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Мнения: 720
Благодари: 693
Получил благодарност:
557 пъти в 241 поста
Сваляния: 85
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pzhekov Вижте мненията
Абе хора,нас не ни интересува какво става в тази фирма,важното за нас е да проработят HD каналите.Искаaaaaaaaaaaaм Planeta HD
Ми как да не те интересува, нали откраднатото от едно място се продава зад ъгала на четвърт цена. Краде от един за да го продаде на теб по йофтинко. Човека взе парите и каза ще видим, измамил е и теб че ще гледаш нещо като за парите които даваш. Той те лъже че гледаш, а ти че му плащаш нещо.Такъв вид поведение и манталитет се нарича цигания.Не се оплаквай че си попаднал в такъв кръг, сам си го правиш. Като ти се гледа ПланетаХД пусни си Булсатком, ама не ти харесва цената сигурно,или неможеш да си я позволиш. Смени си работата и искарай повече пари, тогава вече няма да купуваш услуга по цигански и да чакаш дано от някъде падне някоя аванта.

810.000 ХД канали QAM256
818.000 ХД канали QAM256

На тези честоти лятно време сигнала върви трудно, и по магистралата и по щранговете на оператора ти.
Вариантите са че или нямаш достатъчно сигнал до тунера ти, или сигнала който имаш е с толкова лошо отношение сигнал-шум че тунера не го харесва. От QAM64-QAM256 има огромна разлика в изискванията за S/N.
С тия писма до СОНИ сте много забавни. Но се обадете на оператора си да направи някоя мушенгия за да ви достави по-качествен сигнал на 818мхз с QAM256. Някоя нова оптична точка до райончето ви, нов щранг до абоната, по-голяма заплата на техниците си, за да си гледат кадърно работата......такива неща.

Само за инфо ви казвам,че в мрежата на СКАТ също върви ТВ+ и Хоби ТВ, но заключено и срещу 3лв. месечно. Евала и на Була и на Ската - правилен начин да правят успешен и легален бизнес.
Отговори с цитат
  #245  
Стар 08-08-2010
alex78 alex78 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 879
Благодари: 312
Получил благодарност:
179 пъти в 126 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да попитам, съпорта на ДСС,Защо се въздържате от нови абонати, реших да си пусна нет от вас, НО УВИ,Каката вика НЕ МОЖЕ,ЗАЩО ????????
Отговори с цитат
  #246  
Стар 08-08-2010
alex78 alex78 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 879
Благодари: 312
Получил благодарност:
179 пъти в 126 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цецо Вижте мненията
Тея двамата са реални собственици, колкото онова прасе Ирена Кръстева е собственик на Нова българска медийна група! Хайде замисли се и си отговори сам дали 2-ма световно неизвестни асеновградчани биха си позволили толкова явно и безцеремонно пиратстване на програми, собственост на Булсат и в същото време Булсат да не прави нищо явно срещу това, ако нямаха силен и непоклатим гръб!

P.S. Абсолютно ме боли оная работа кой на кого е собственик! Но просто говориш глупости...а и пак избегна да ми отговориш за лицензите на Хоби ТВ и ТВ+
Цецо, не са само те и ENTRY, излъчват ТВ+,под името ПОПКОР
Отговори с цитат
  #247  
Стар 09-08-2010
harko77 harko77 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 44
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Добре хайде сега ми обяснете следната случка днес бях на гости и гледам телевизора СОНИ хапнахме пинахме и ги питах на каква телевизия са ДСС ми отговориха аз веднага реших да пробвам дали хващат ХД каналите те си гледаха през устройството дадено им от ДСС навих ги пъхнах кабела в тв-то пуснах настройката иииии ОООООО ЧЧЧУУУДДДООООООО хващаше ХД каналите ( модела на тв-то е 46W4000 ) хайде сега някои ако може да ми даде разумно обяснение
Отговори с цитат
  #248  
Стар 09-08-2010
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Слаб ти е сигнала. Затова на места се хваща, а на други не.
Отговори с цитат
  #249  
Стар 09-08-2010
emopandov emopandov не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 4
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Въпрос към Lazarus

А как да разбере човек колко му е силен или слаб сигнала.
На Сонито на информацията дава, че нивото на сигнала е "високо".
Ако това не е силен сигнал, то кой е силен сигнал?
Благодаря
Отговори с цитат
  #250  
Стар 09-08-2010
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Преалено силния сигнал също може да е проблем.
Викни си техници, те имат с какво реално да го измерят.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dccПловдив, Канали, на, Параметри, Цифровите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите кабеларки в Пловдив. uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 27 23-11-2021 22:38
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46
Цифровите канали изчезнаха?! Уейнгро ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 21 21-06-2010 15:55
Параметри на цифровата платформа на Кейбълтел Пловдив uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 3 24-03-2009 16:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:31.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.