The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 10-09-2010
stefan_os stefan_os не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 40
Благодари: 11
Получил благодарност:
9 пъти в 5 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз като прочетох бях във възторг - Вижте ся ще си взема сателитче и няма да се пускам на няква кабеларка и ще си ловя хем телевизия хем интернетче ... то не било както си мисля. Просто разширяват дейността си ... ако почнат и банички да продават булсаткома грешка няма да имат. Новата услуга абонамент интернет, телевизия и по една баничка пред вратата всяка сутрин. От време на време за нови клиенти бонус и по една боза първите 3 месеца
Общо взето пак ни цакат по български.

Интересно ми е тази опция:
*Възможност за временно спиране на достъпа до услугата.
Защото се предлага при много оператори - 1.Такса спиране, 2. Такса пускане и 3. Такса месечна различна (по-висока) защото вече пакета не пакет.
А пък и с останалите опции направо ме грабнаха - пощенска кутия и то с 60 Мб пространство ... уау
Сладури!
Е все пак ще си пусна само телевизията, защото са по-добре от конкуренциите (да не говоря за тях)
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Интернет


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Интернет на Булсатком hamelolna ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 93 01-07-2012 13:44
модул с интернет biser Модули 0 16-10-2010 11:21
Пускане на ТВ по интернет fena81 ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 6 21-07-2010 02:15
БТК - интернет пакети Ланселот ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 27-05-2009 11:21
USB интернет batiradi77 DREAMBOX 3 05-04-2009 17:06


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:51.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.