The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 23-01-2011
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
От 20 01 2011 Синемакс CNN започна да ми излиза кодирана Двете НВОта са без субтитри вече.Разговарях с Булсаткома и ми казаха че трябва да си върна картата и да ми я подменят с тяхна защото вече нямали да подържат ирдето кодировката,като за тая цел ми дават техен приемник,само че им обясних,че техният приемник не ми върши работа за кемпера защото не е на 12волта и ми е безполезен.Познайте какъв им беше отговора-АМИ ОПРАВЯЙТЕ СЕ КАКТО НАМЕРИТЕ
От други форуми... без коментар. Уж сме в Европа, нали затова все сме гузни?! Човекът "инвестирал" за буса си.

Последно редактирано от Rabin : 23-01-2011 на 20:21
Отговори с цитат
  #12  
Стар 23-01-2011
Шайката Шайката не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: Ямбол
Мнения: 159
Благодари: 306
Получил благодарност:
23 пъти в 19 поста
Сваляния: 51
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Е CNN все още работи както и субовете на HBO единствено Синемакс не върви
Отговори с цитат
  #13  
Стар 23-01-2011
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Младежа с буса освен за Ирдето - инвестирал и в приемник, платил и за система с мотори за автоматично намиране на спътника през приемника. Ся няма да гледа нищо, щото операторските приемници дори не палят на 12V, какво остава за автоматично намиране по небето.
"Гяволи и големи специалисти"!
http://dtv-bg.com/showthread.php?t=1...t=%E2%E8%F2%EE
Като се замисля - горят тези, които са наринали най-много пари за оборудване. И още не са наясно какво става, питат по другите форуми.

Последно редактирано от Rabin : 23-01-2011 на 22:32
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23-01-2011
themaster301 themaster301 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: с. Борино
Мнения: 4,503
Благодари: 474
Получил благодарност:
1,006 пъти в 774 поста
Сваляния: 107
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фолкръм Вижте мненията
Легално и евтино:
Много шум се вдигна тук за спирането на ирдето. Всеки тук има поне 3 ма познати които си плащат пакети на Булсатком , а простата аритметика която всеки сам може да си направи е:
  • пакет СТАНДАРТЕН + пакет ПРЕМИУМ + HBO + HBO Comedy + Cinemax + пакет HD + FILM+HD = 26.80 лв.
  • + 3 допълнителни приемника = 3 . 4,80 = 14,40
Общо стават 41,20лв. На 4 човека идват по 10,30лв на човек.
За 10,30 гледаш пълния им пакет какво толкова? А ако сметнеш че за платени 12месеца получаваш 14 месеца таксата идва и под 10,30лв на месец.И първоначално мисля, че е по 38лв за HD приемника им. С допълнителното оборудване всеки да си гледа каквото иска и може от спътниците.
Ако някой иска на 2тв да гледа в домакинство идва по скъпичко, друг иска да гледа пакета им през своя приемник в който е инввестирал не малко пари в случая угода няма, но който иска просто да гледа вариянта е добър и всеки може би сам си го е сметнал.
Поздрави на всички.
за 10 лева се гледат над 50 ХД канали extra качество
Отговори с цитат
  #15  
Стар 24-01-2011
Аватара на tenev666
tenev666 tenev666 не е на линия
Ferguson Ariva 102
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 340
Благодари: 104
Получил благодарност:
26 пъти в 22 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabin Вижте мненията
Младежа с буса освен за Ирдето - инвестирал и в приемник, платил и за система с мотори за автоматично намиране на спътника през приемника. Ся няма да гледа нищо, щото операторските приемници дори не палят на 12V, какво остава за автоматично намиране по небето.
"Гяволи и големи специалисти"!
http://dtv-bg.com/showthread.php?t=1...t=%E2%E8%F2%EE
Като се замисля - горят тези, които са наринали най-много пари за оборудване. И още не са наясно какво става, питат по другите форуми.
с тоя линк дето си сложил мен ли цитираш нещо.
__________________
SKYPE tenev666
Отговори с цитат
  #16  
Стар 24-01-2011
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tenev666 Вижте мненията
с тоя линк дето си сложил мен ли цитираш нещо.
Не, имам предвид точно което описах. Някой наринал пари за приемник с автоматично следене в небето, да може да си прави кефа в природата. Не знам колко, но ще да е цифра четирицифрена. Като му спрат картата - просто няма да може да гледа дори и да иска. Засега няма да давам линк, да не си помисли някой като тебе, че се заяждам. ПристрАстен съм към него, щото ми е колега по друго хоби. Аз не съм потърпевш, така, че моето мнение не важи!
а, с'я разбрах какво ме питаш... беше за Вито, пък аз в началото го защитавах... Само заради стила - мнения #351 и #352, насочени към клиентите му.
Гяволите и специалистите големи - не казвам, че ги няма... Само се кефят, че не са се набутали, тъй, че измежду тях няма сърдити!

Последно редактирано от Rabin : 24-01-2011 на 01:03
Отговори с цитат
  #17  
Стар 25-01-2011
Аватара на gentu
gentu gentu не е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabin Вижте мненията
Уж сме в Европа, нали затова все сме гузни?!
-ето ти за Европа та:
Цитирай:
ORF - 1,3 милиона жертви на смарт карти


Повече от четири седмици след като счупи кодиране на системата за сателитно излъчване ORF и AustriaSat, представител на ORS е официално потвърдена на проблема.
"Вярно е, че системата за кодиране на ORF е бил нападнат от хакери," - podtvedil представител на ORS Михаел Вебер в четвъртък. Поради сух система Cryptworks на сателитни платформи, ORF и AustriaSat се заменя 1,3 милиона смарт карти, - добави той.
За да се заменят всички карти за достъп ORF Cryptoworks - 4, 5 и 6 поколения поредица номерирани № № 0004294xxxxx, 0004295xxxxx, 0004296xxxxx, издадени и продадени в периода 2003-2006. Смарт карти от следващо поколение (от 2007 г.) - около 1,8 милиона броя - не е нападение и не трябва да бъдат заменени.
Вебер заяви, че местата, където разпределени емулатори за Linux приемници Едисон, Octagon и Dream Multimedia за незаконни програми декриптиране - ще се подава на съдебни дела и че тези сайтове ще бъдат затворени "за 100 процента."
Към настоящия момент, и ORS, и Irdeto партньори търсят начини за ограничаване на проблема - като ключ за достъп до програмата ще се различават на седмична база.
"Жертвите" 1,3 милиона карти се считат за опасни и трябва да бъде заменен в следващите две до три години на части - каза Вебер.
Въпросът за възстановяването все още не е решен - през следващите седмици планирани разговори с Irdeto за своето решение.
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
евтино, Легално


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:55.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.