The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 04-09-2013
наско87 наско87 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 103
Благодари: 1
Получил благодарност:
7 пъти в 6 поста
Сваляния: 70
Ъплоуди: 0
По подразбиране :)

Аз само да кажа, че или тази линия не работи или дрийма още не цъка, боклука!
Отговори с цитат
  #62  
Стар 04-09-2013
Аватара на vassilp
vassilp vassilp не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 456
Благодари: 168
Получил благодарност:
143 пъти в 71 поста
Сваляния: 100
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Longines Вижте мненията
Я поговори малко ти за NDS,да се посмееме малко ние!
При рашко как е?
Дзумба, някъде около полунощ пробвах на сървъра Sky It - спортните канали. Не съм си играл много - 10-ина минути, но нямаше фризвания. Вярно, по това време (беше пълна футболна скука) едва ли е имало много маймуни на клона...
Отговори с цитат
  #63  
Стар 04-09-2013
teolink teolink не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 1,623
Благодари: 467
Получил благодарност:
406 пъти в 257 поста
Сваляния: 364
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Цитирай:
просто не може хора не спали и наляли сума средства и време да бъдат ощетени от такива със сървър на 500s.
Ох горкичките, дай да им плащаме по 30 евро, че да не стигат до просяшка тояга и белким се успокоят и не пищят тук като ощипани госпожици.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на teolink за този полезен пост :
rico82 (04-09-2013)
  #64  
Стар 04-09-2013
Аватара на rico82
rico82 rico82 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Местоположение: София, Плевен
Мнения: 122
Благодари: 34
Получил благодарност:
25 пъти в 14 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ламерът Вижте мненията
обяд без пари няма! обаче всеки чете както му отърва. никой не е против фрее сървърите просто те са фрее 3 дена и след това със записи това е проблема ама тая подробност тука се пропуска от 82ките. ок пуснал рашо фрее ама да остане фрее и след това. и какво като този не е негов като спре след няколко дена и му пишат на лично и оп рашко с оферта и с чужда пита помен за зарибявка. Не съм шейх и не ми бъркате в интереса просто не може хора не спали и наляли сума средства и време да бъдат ощетени от такива със сървър на 500s.
Безплатен обяд не искам, искам само да пробвам тия прословути стабилни сървари да видя поне заслужават ли си парите. Не мога да платя за нещо, което не знам как работи.
И нищо не пропускам, и да иска пари, и да не иска това си е негова грижа. Аз не видях до сега да е искал някъде по форума. Ти видял ли си? Пък нали се сещаш, че тоя сървър на 500с не е като онези, които са вкарали пари за скъпа техника и т.н. А какво означава ощетени? Сателитните оператори не са ли ощетени? Те пари за техника и поддръжка не дават, така ли? Който е вкарал тея пари да си е правил сметката. Риск печели, риск губи. Ако на Рашо линията не струва, или сървъра не издържи, "клиентите" му ще идат пак при другите шейхове със скъпата техника, нали? Или какво, тоя форум е само за избрани шейхове ли? Конкуренция не може да има? Ако е така да кажат, да знаем ние от простолюдието.
Отговори с цитат
  #65  
Стар 04-09-2013
Аватара на Пакостник
Пакостник Пакостник не е на линия
גם זה יעבור
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 1,072
Благодари: 296
Получил благодарност:
215 пъти в 142 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teolink Вижте мненията
Ох горкичките, дай да им плащаме по 30 евро, че да не стигат до просяшка тояга и белким се успокоят и не пищят тук като ощипани госпожици.
По 30 евро се плаща на хора дето имат разни скайове локални и си плащат пълни пакети. Но това пак зависи колко потребителя имат. За мен 30 евро си е лудост да ги даваш за телевизия, освен ако нямаш хотел с чужди гости, тогава едва ли ще ти пука особено за парите
__________________
DVB Receiver: VU+Ultimo® / Image: VTi v6 / Interface: My Metrix / Dish: Triax TD-110 + Optibox DM-2400 (75E<=>30W)
Own Web:Krav Maga: http://kravmagasofia.com
Отговори с цитат
  #66  
Стар 04-09-2013
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът не е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,312
Благодари: 139
Получил благодарност:
464 пъти в 289 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rico82 Вижте мненията
Безплатен обяд не искам, искам само да пробвам тия прословути стабилни сървари да видя поне заслужават ли си парите. Не мога да платя за нещо, което не знам как работи.
И нищо не пропускам, и да иска пари, и да не иска това си е негова грижа. Аз не видях до сега да е искал някъде по форума. Ти видял ли си? Пък нали се сещаш, че тоя сървър на 500с не е като онези, които са вкарали пари за скъпа техника и т.н. А какво означава ощетени? Сателитните оператори не са ли ощетени? Те пари за техника и поддръжка не дават, така ли? Който е вкарал тея пари да си е правил сметката. Риск печели, риск губи. Ако на Рашо линията не струва, или сървъра не издържи, "клиентите" му ще идат пак при другите шейхове със скъпата техника, нали? Или какво, тоя форум е само за избрани шейхове ли? Конкуренция не може да има? Ако е така да кажат, да знаем ние от простолюдието.
rico82 много пишеме и малко четеме и следиме форума. Ако беше чел предините теми с безплатните обяди после платени на рашката мн от въпросите ти нямаше да ги има. Колеги от форума не един си казаха че рашката иска записи по пощата по техни думи около 10так и линията работи
отново и да предишните линии на рашката бяха от неговия сървър. Ощетени наистина са операторите, не че и де не лъжат в брой абонати Тия с платените качествени сървъри не се правят на луди с уж безплатни и после като налапат хора на платени. при такса 10 лева какъв мислиш че е сървъра мн ясно че е пълна пръдня. аз съм пробвал руските сървъри към 5-6 и мога да те уверя че за тия 5-7 долара гледаш дедовия виснал. Пробвал съм и линии за 20 долара и бирата да ти кажа е една друга не е като бозата за 7 долара. Не искам да правя реклами на никой като искате пишете на рашката праща ви линия тествате ама да защитавате нещо което не струва без вие самите да се опитали е не сериозно. Нямам нищо против рашо можеше да е някой друг.
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
Отговори с цитат
  #67  
Стар 04-09-2013
Аватара на Longines
Longines Longines не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2012
Мнения: 936
Благодари: 42
Получил благодарност:
289 пъти в 187 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rico82 Вижте мненията
Безплатен обяд не искам,
Риск печели, риск губи. Ако на Рашо линията не струва, или сървъра не издържи, "клиентите" му ще идат пак при другите шейхове със скъпата техника, нали? Или какво, тоя форум е само за избрани шейхове ли? Конкуренция не може да има? Ако е така да кажат, да знаем ние от простолюдието.
Клиентите на Рашо са глупаци, пари за сървъри не дават и никъде няма да ходят,ще чакат някой рашковец да пусне за 3 дни и пак отново!Този форум не е за избрани шейхове и не съм видял,поне от тези дето предлагат да го правят в някой от БГ форумите!Конкуренция изобщо не може да има между Рашко,който през живота си не е виждал локална карта и някой който плаща минимум по 10000 лв на година с 5 качествени локални карти!А има и шейхове с по 20-30 локални и никой не е обелил дума за реклама!
Затова е редно да има някакъв самоконтрол и разни 82-ки ,на които им е през оная работа за хобито,да не вземат отношение по неща ,които не разбират!
На мене ми писна да чета за сървъра на Рашко,който бил на дм500,ама имал и друг по сериозен,който е сигурно на друг порт на същия дм500,ама е по 10лв!
И какъв сървър имаш,като не знаеш какво е локална?Ако вденва, Рашо да отговори!
Отговори с цитат
Стар 04-09-2013
rasho81
Това съобщение е изтрито от rasho81.
  #68  
Стар 04-09-2013
Аватара на rico82
rico82 rico82 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Местоположение: София, Плевен
Мнения: 122
Благодари: 34
Получил благодарност:
25 пъти в 14 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вие двамата ако прочетете и по-важното разберете първият ми пост ще разберете за какво говоря.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 04-09-2013
Стелт Стелт не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2013
Мнения: 151
Благодари: 61
Получил благодарност:
11 пъти в 9 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ади бе,ощипаните, плюйте.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 04-09-2013
Аватара на риваи
риваи риваи не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 25
Благодари: 60
Получил благодарност:
11 пъти в 5 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ко? Не!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
сервер, фрее, фулл, ццkам, Цццам


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Гледай Полсат фулл dj_azam IPTV (Internet Protocol Television) 25 07-10-2013 23:08
фрее сервер rasho81 Безплатен шеринг 105 29-07-2013 15:12
Фрее сервер 2 roro91 Дъра-Бъра 25 10-07-2013 18:46
ФРЕЕ Цццам сервер rasho81 Безплатен шеринг 213 04-05-2013 12:31
Kabel kiosq фулл карта JonnS Смарт карти 3 12-04-2011 14:58


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:56.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.