The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 20-08-2014
БатеГойко БатеГойко не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Индианските степи
Мнения: 1,563
Благодари: 327
Получил благодарност:
513 пъти в 301 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране За Булсат или хвалби или нищо

Не знам кой е админа на форума на Булсат,но да сложи едно лого отгоре "За Булсат или само хубави неща или нищо ! " - като за мъртвец.
Влязох във форума им да споделя нещо и с учудване и недоумение видях,че " Вие сте перманентно изгонен от този форум."
Никога не съм бил циничен,арогантен или каквото и да е подобно отношение,но може би съм бил критичен с някой мой пост.Не помня,защото много рядко влизам там.Но бих препоръчал на ръководството на Булсат да изчисти екипа си, отговарящ за този форум,от разни влечуги и други елементи с ниска интелектуална култура,защото това вреди на имиджа им!
Следните потребители (3) благодарят на БатеГойко за този полезен пост
ivo (21-08-2014), sa6o91 (04-09-2014), Хоризонт (20-08-2014)
  #2  
Стар 20-08-2014
Стоян Стоян е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Уелкъм ту дъ клъб
  #3  
Стар 20-08-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,150
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,134 пъти в 2,552 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БатеГойко Вижте мненията
Не знам кой е админа на форума на Булсат,но да сложи едно лого отгоре "За Булсат или само хубави неща или нищо ! " - като за мъртвец.
Влязох във форума им да споделя нещо и с учудване и недоумение видях,че " Вие сте перманентно изгонен от този форум."
Никога не съм бил циничен,арогантен или каквото и да е подобно отношение,но може би съм бил критичен с някой мой пост.Не помня,защото много рядко влизам там.Но бих препоръчал на ръководството на Булсат да изчисти екипа си, отговарящ за този форум,от разни влечуги и други елементи с ниска интелектуална култура,защото това вреди на имиджа им!
То ръководството им точно такива търси, ти искаш да ги маха.
За това са там, за яка цензура и избирателна пропускливост.
Това доста пъти сме го разисквали, явно, че политиката им е такава, затова си ги храним тук
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


  #4  
Стар 20-08-2014
Аватара на Дезео
Дезео Дезео не е на линия
In Trance we trust
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Бургас
Мнения: 299
Благодари: 424
Получил благодарност:
97 пъти в 52 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тъй като спомена "хранене", всеки момент очаквам включване от главния готвач dtvbguser, който стабилно ще подложи на унищожителна критика ръководство, качество на картина, брой и селекция на канали, обслужване на клиенти, оборудване и т.н
__________________
Xtrend 4000, Dreambox 500s, ZDH 100, WISI OR97, Multifeed 13E, 19.2E, 23.5E, 39E
  #5  
Стар 20-08-2014
dtvbguser dtvbguser не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Местоположение: Пловдив
Мнения: 108
Благодари: 11
Получил благодарност:
89 пъти в 37 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дезео Вижте мненията
Тъй като спомена "хранене", всеки момент очаквам включване от главния готвач dtvbguser, който стабилно ще подложи на унищожителна критика ръководство, качество на картина, брой и селекция на канали, обслужване на клиенти, оборудване и т.н
Аз каквото имам да кажа съм го казал. Мога само да потвърдя, че промяна от моя гледна точка към момента няма.

Иначе правилно е забелязал човека пускащ темата. За Булсат или хубаво или нищо, а.к.а представяй си го все едно говориш за мъртвец в момента и влез в положението на хората Говори или хубаво или нищо, а ако покажат признаци на живот, тогава може евентуално да се пробваш с някаква критика

От години насам хората се опитват да изкарат от кома въпросния оператор. Критики за мъртвеца са забранени във всички форуми Може да се опиташ да вкараш малко химия в системата, като публикуваш отново едногодишните заготовки на сим карти, както и да споменаваш по няколко пъти в месеца за ЛТЕ антените на Булсат, които могат да се забележат тук таме в 2-3 града Може и да споменаваш през 2-3 месеца, че на Булсат им е одобрен "новия" заем и превключват на 6-та скорост, от което направо ще им се завие свят на клиентите и ще усетят удоволствие за каквото никой на планетата не е мечтал ..

Ако трябва да съм честен и на мен малко ми писна да "храня мъртвеца", тъй като вече от няколко месеца съм му "бил камбаната" и минах на дишащ организъм.
  #6  
Стар 20-08-2014
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Ами да ви се чуди човек чий го търсите там? Аз имам там 3 мнения, от които ми изтриха 2 и повече дори не си и правя труда да влизам там, та камо ли да пиша.
  #7  
Стар 20-08-2014
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,396
Благодари: 190
Получил благодарност:
349 пъти в 243 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз да вметна няколко слова от високата трибуна: Цяло лято покрай световното гледах само ефирна цифрова телевизия и сега реших да си пусна бтв екшъна и ринга заради мачовете. Направо съм разочарован от картинката. И за тая боза хората плащат да гледат мачовете? Че на 46 инча има моменти когата топката не се вижда
Другия месец ще платя 2.50 като втори абонат на вивата и поне екшъна ще е HD.
__________________
  #8  
Стар 21-08-2014
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Уауу, аз съм един от първите потребители на форума им. Не съм влизал отдавна. Той още съществува ли? Форума им биваше, допреди да сложат разни змии, кобри, змейове и други подобни влечуги. От тогава край.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ivo за този полезен пост :
БатеГойко (21-08-2014)
  #9  
Стар 21-08-2014
БатеГойко БатеГойко не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Индианските степи
Мнения: 1,563
Благодари: 327
Получил благодарност:
513 пъти в 301 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivo Вижте мненията
Уауу, аз съм един от първите потребители на форума им. Не съм влизал отдавна. Той още съществува ли? Форума им биваше, допреди да сложат разни змии, кобри, змейове и други подобни влечуги. От тогава край.
А аз съм един от първите им абонати - от времето,когато нямаше офиси и се плащаше по банков път.Картата (Ирдето) я купих от небезизвестният Leethi от Илиянци.Затова ми е обидно от подобно отношение.Иначе и аз рядко влизам (пардон,влизах)там.И май са ме отстранили,защото 2 пъти питах на какво се дължи изчезването на ХД транспондера вечер - основателна причина да те баннат,нали?
  #10  
Стар 21-08-2014
Вито Вито е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: На селото с ГолеМата пАница
Мнения: 652
Благодари: 40
Получил благодарност:
973 пъти в 222 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Поне опита ли се да влезеш тук,да попиташ аджеба що ти спира хд транспондера.И защо ти изчезва HD транспондера вечер?Как един път пък на мен не ми изчезна,изключвам черните облаци на небето когато са.
__________________
Uclan 4K pro
Следните потребители (2) благодарят на Вито за този полезен пост
Joe (21-08-2014), Leon (21-08-2014)
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
булсат, За, ИЛИ, нищо, хвалби


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Нищо ново под слънцето! Стефо Кошче 12 09-03-2014 14:17
Здравейте помогне те ми нищо не разбирам сергеймитков Въпроси и отговори 14 06-02-2014 08:43
Дримбокс 500 не реагира на нищо!!! basti DREAMBOX 12 10-07-2010 10:37


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:10.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.