The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България

Кабелни [DVB-C] оператори в България Оператори на кабелна цифрова телевизия в България

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #21  
Стар 26-10-2012
headshotbg headshotbg не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 11
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

При мен са добре, излизат си 16:9 автоматично
Отговори с цитат
  #22  
Стар 27-10-2012
Аватара на Радо1948
Радо1948 Радо1948 е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: София
Мнения: 627
Благодари: 63
Получил благодарност:
138 пъти в 85 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от headshotbg Вижте мненията
При мен са добре, излизат си 16:9 автоматично
Говорим за SD каналите на БТВ нали ?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 29-10-2012
headshotbg headshotbg не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 11
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Опс, моя грешка... Понеже преди това се споменаваха HD каналите и помислих, че става въпрос за тях. Сега пробвах и SD си седят 4:3... Толкова ги и гледам
Отговори с цитат
  #24  
Стар 30-10-2012
TV1000 TV1000 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 75
Благодари: 4
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пак ми се появи същия проблем, та рекох да попитам - като вкл. телевизора и той е като "забил", аналогови си има, ма цифровите са на 000 - програмите не са запазени... и край... единствения начин е да се пресканира, за да излезнат... и после - час подреждане... Някой друг има ли такъв проблем?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 30-10-2012
Аватара на Радо1948
Радо1948 Радо1948 е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: София
Мнения: 627
Благодари: 63
Получил благодарност:
138 пъти в 85 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TV1000 Вижте мненията
Пак ми се появи същия проблем, та рекох да попитам - като вкл. телевизора и той е като "забил", аналогови си има, ма цифровите са на 000 - програмите не са запазени... и край... единствения начин е да се пресканира, за да излезнат... и после - час подреждане... Някой друг има ли такъв проблем?
При мен в събота беше така.

Доста е дразнещо, но явно няма какво да се направи .
Отговори с цитат
  #26  
Стар 31-10-2012
TV1000 TV1000 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 75
Благодари: 4
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

От вчера вечерта нямам субтитри на НВО Комеди... сега точно върви озвучен филм, та не виждам оправили ли са ги, ма при вас проблем има ли?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 31-10-2012
TV1000 TV1000 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 75
Благодари: 4
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TV1000 Вижте мненията
От вчера вечерта нямам субтитри на НВО Комеди... сега точно върви озвучен филм, та не виждам оправили ли са ги, ма при вас проблем има ли?
Едит - оказа се, че проблема е в ТВ НЕТ и го отсраняват - "ще има субтитри съвсем скоро", край на цитата.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 02-11-2012
koko koko не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 28
Благодари: 4
Получил благодарност:
5 пъти в 5 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Днес ходих да ги видя, все още съм пред дилема дали да сменя Булсата. Направи ми впечатление невзрачния офис и сега ме гложди мисълта да ли не са "квартална" фирмичка и как в бъдеще ще се развиват...
Другото е качеството на нета, от месец гледам че ту го има ту го нема, щом един сайт не могат да поддържат какъв нет ще ми предлагат.
Иначе както и при повечето фирми, в офиса са слоили малко(32 инча) и не чак толкова ново LCD. Как човек да си направи сметка каква ще е картината на 46 инча? Изглежда че качеството ХД и цифровите канали е добро? Бих помолил някой който е вече абонат да сподели, pls благодаря предварително!

Друго което ми направи впечатление е че дори да сключиш договор пак трябва да си платиш за CA модул или външен приемник + 10 лв на тв за за гледаш HBO. Т.е. имам два тв-та и в най добрия случай ми трябват два CA модула = 2*50=100лв + 2*10 общо 120лв (Дано нещо бъркам)

Дайте съвети струва ли си човек да рискува
Отговори с цитат
  #29  
Стар 03-11-2012
TV1000 TV1000 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 75
Благодари: 4
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сега, трудно е човек да ти даде съвет при условие, че искаш от нас да ти кажем дали на теб ще ти хареса нещо по твоите критерии... Това, което аз лично мога да ти кажа е какво ми харесва по моите критерии...
1. БУЛСАТ са рязко надолу, защото всичките пари , които плащаш за ТВ отиват за разработване на новата им GSM мрежа - ерго - пари, които да се влагат в разработването на услугата "телевизия" няма и скоро няма да се отделят - само виж колко време се чака за приемници и колко добри са те...
2 За нета - аз лично ползвам тяхна пакетна услуга , още когато бяха СКК, от много години (нет + тв), още от времето, когато никой не беше чувал що е това цифрова тв, до днес нета ми е прекъсвал 2 пъти (това сериозно го казвам).
3 За качеството на каналите - тук съм пълен лаик - причината е, че за мен е по-важно какво гледам , а не толкова в какъв стадарт го гледам - като пуснаха бтв ХД да не би да ти стана по-хубаво гледането на Ферухнде в праймтайма? За мен по-важно е какво излъчват като брой канали, КОИ канали и на каква цена...
4 Не знам сега как седят нещата, но когато аз сключвах договор за нов обект при тях преди година ми дадоха CA mod. фрий и ми взеха някакви си тридесетина лева за ЦЯЛА година НВО и Синемакс... Не знам промоция ли беше някаква тогава, но ми се върза НВО МАКС ПАК-а някъде към 3 лв на месец...

Е, от мен толкова, дано и други ти кажат мнението си....

Последно редактирано от TV1000 : 03-11-2012 на 11:03
Отговори с цитат
  #30  
Стар 03-11-2012
koko koko не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 28
Благодари: 4
Получил благодарност:
5 пъти в 5 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TV1000 Вижте мненията
Мерси за мнението
Тук си много прав, Булсата имат няколко техни канала в които дават малко повече спорт, но нямат нова спорт хд, ring hd и action hd. Най важното е че не се знае кога ще ги пуснат(първата изобщо не-могат а за другите сателита който ползват издиша и трябва голяма инвестиция). Догодина ще навлязат и други ХД канали и те ще имат огромни проблеми. С оглед на това понякога снижават качеството на картината. Така че качеството на броя на каналите е 50 на 50 за мен. /Един мач Барса-Реал и формула която в повечето случаи е с лошо качество(записите са винаги с лошо качество) и съответно виша лига хд и шампионска лига хд/.

Цитирай:
Първоначално написано от TV1000 Вижте мненията
като пуснаха бтв ХД да не би да ти стана по-хубаво гледането на Ферухнде в праймтайма?
Не но при положение че другите то предлагат ХД защо аз да го гледам СД. Не гледам чак толкова много тв но искам като седна пред тв-то да не ми накъсва картината, приемника да не ми забива и образа да е качествен.

За точните цени пак ще трябва да питам...
Един нов въпрос. Как седи въпроса с гледане на картина в картина при tvnet?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
net, tv, на, Тв, Цифровата, Честоти


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Честоти и параметри на цифровата телевизия на СКК полплам Кабелни [DVB-C] оператори в България 437 10-10-2012 17:35
Проблем с цифровата телевизия-засича яската ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 50 15-04-2012 20:50
Проблем с цифровата на BBC Cable Казанлък soulbound ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - 2 09-02-2012 09:48
Проблем с цифровата на Евроком! Kofraja Кабелни [DVB-C] оператори в България 3 20-11-2009 18:56
Честоти и параметри на цифровата телевизия на СКК AphexTwin Кабелни [DVB-C] оператори в България 2 07-07-2009 12:35


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:24.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.