The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > СПОРТ

СПОРТ Айнцу цвайнцу дрън!!!

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 01-07-2012
Аватара на gentu
gentu gentu е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Ето това е истината , а тебе знаем защо те боли!




Погребението на Гунди и Котков и до днес остава като ден на всенароден траур. По неофициални данни над 500 хил. души се сбогуват завинаги с гениалните футболисти. Гробовете на Гунди и Котков месеци наред представляват грандиозни пирамиди от цветя и изписани листове с моливи, поеми, некролози, снимки. Цяла България скърби в тези кошмарни дни. Мир на праха им...
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!

Последно редактирано от gentu : 01-07-2012 на 01:13
Отговори с цитат
  #12  
Стар 01-07-2012
Аватара на busa
busa busa не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Sofia, Bulgaria
Мнения: 40
Благодари: 4
Получил благодарност:
5 пъти в 4 поста
Сваляния: 21
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nicks1 Вижте мненията
Бог да ги прости, но Гунди си е изкуствено създадена медийна "звезда". Както и всички "големи" сини футболисти.
Е не мога да повярвам , че някой ще напише такова нещо за Гунди !
Отговори с цитат
  #13  
Стар 01-07-2012
4799inpl64 4799inpl64 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: софия-кв. левски
Мнения: 192
Благодари: 18
Получил благодарност:
25 пъти в 22 поста
Сваляния: 642
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nicks1 Вижте мненията
Бог да ги прости, но Гунди си е изкуствено създадена медийна "звезда". Както и всички "големи" сини футболисти.
приятел-ти май не си от София.а и не си гледал на живо мач на Гунди.За билет на Герена носеха агнета от провицията.Гледай войната на таралежите и не говори глупости.И на мачовете на цска имаше много публика-не ме разбирай погрешно-ама не се изказвай неподготвен
Отговори с цитат
  #14  
Стар 01-07-2012
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Опппааа, ама те що са били майори от МВР?
__________________
In the beginning was dark, and then bang...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 01-07-2012
Аватара на pgi
pgi pgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: гр. Камено
Мнения: 736
Благодари: 92
Получил благодарност:
210 пъти в 119 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Срамота и грехота е да се пишат такива неща. Това само някой проста, ама наистина много прост комплексиран цесекар би го написал.
__________________
Параболи: 90см, 180 см; Офсети: 2хTriax 110, 60см, 90см; Vu+Solo2; Octagon SF8008, DM500S; Golden Media Uni-Box 9060 CRCI HD PVR; DiSEQ 8/1
Отговори с цитат
  #16  
Стар 01-07-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,853
Благодари: 1,722
Получил благодарност:
5,164 пъти в 2,326 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pgi Вижте мненията
Срамота и грехота е да се пишат такива неща. Това само някой проста, ама наистина много прост комплексиран цесекар би го написал.
както виждате,аз си мълча!но за протокола,не съм виждал левскар,който да уважава успехите на някой излязъл от ЦСКА,а те са доста повече и са по-успели тоя бил кюрд,оня бил балерина и търкал пейката...Айде да се уважаване взаимно а?
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Veskop за този полезен пост :
пилатус (01-07-2012)
  #17  
Стар 01-07-2012
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
както виждате,аз си мълча!но за протокола,не съм виждал левскар,който да уважава успехите на някой излязъл от ЦСКА,а те са доста повече и са по-успели тоя бил кюрд,оня бил балерина и търкал пейката...Айде да се уважаване взаимно а?
Аз по темите с двата отбора съм неутрален. Впечатленията ми и от други места са,че и двата отбора имат нормални фенове,с които можеш да обсъждаш футболисти и игра. Има,обаче и болни мозъци,които не могат да приемат,че те не са единствените на планетата и като се почнат едни глупости..........
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Зелен за този полезен пост :
Veskop (01-07-2012)
  #18  
Стар 01-07-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
както виждате,аз си мълча!но за протокола,не съм виждал левскар,който да уважава успехите на някой излязъл от ЦСКА,а те са доста повече и са по-успели тоя бил кюрд,оня бил балерина и търкал пейката...Айде да се уважаване взаимно а?
Веско, не е така. Лично аз познавам много левскари, които ги уважават и ценят това, което правят. И двамата, особено Стоичков, ако имаха поне малко акъл щяха да са много по-обичани. Стоичков "спечели" любовта на сините ултраси с подигравката към Левски и излизанено с фланелка с номер 4 след като ни вкара 4 гола. Да си чувал Гунди или Котков да са правили това? А със сигурност са имали възможност да го направят Това беше мега просташко от негова страна. А Бербатката си ни е любимец, особено след онзи мач, в който той ни направи шампиони с безумните си пропуски и след който буквално го разревахте Само след това леко се издъни пред левскарите с леката подигравка, заедно с онзи малоумник Джизъса, когато подкараха машината за косене на трева на една тренировка на национала след загубата ни от Бате Борисов. Неща, които Гунди и Котков едва ли някога биха направили.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 01-07-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,853
Благодари: 1,722
Получил благодарност:
5,164 пъти в 2,326 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Веско, не е така. Лично аз познавам много левскари, които ги уважават и ценят това, което правят. И двамата, особено Стоичков, ако имаха поне малко акъл щяха да са много по-обичани. Стоичков "спечели" любовта на сините ултраси с подигравката към Левски и излизанено с фланелка с номер 4 след като ни вкара 4 гола. Да си чувал Гунди или Котков да са правили това? А със сигурност са имали възможност да го направят Това беше мега просташко от негова страна. А Бербатката си ни е любимец, особено след онзи мач, в който той ни направи шампиони с безумните си пропуски и след който буквално го разревахте Само след това леко се издъни пред левскарите с леката подигравка, заедно с онзи малоумник Джизъса, когато подкараха машината за косене на трева на една тренировка на национала след загубата ни от Бате Борисов. Неща, които Гунди и Котков едва ли някога биха направили.

не са го направили,щото са щели да ядат як пердах в милицията ако бяха наши съвременници,съм сигурен че щяха да са същите лекета!особенно след като се говори защо са катастрофирали! ()
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 01-07-2012
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз съм потомствено чорбе, какво да направя - станах такъв като малко детенце, гледайки баща ми да подскача като малко дете и да крещи "Бихме Аякс! Бихме Аякс, бе - европейските шампиони!". И осъзнах, че щом този иначе строг човек може да се въодушеви така, значи тази игра и този отбор са хубаво нещо... Той за Гунди и Котков ми е говорил много, но никога нищо лошо не е казвал. Аз например го питах, защо са карали Алфа Ромео, а ние имаме още 7 години да чакаме за Лада, а той ми отговаряше - защото аз не мога да вкарам гол на Англия на Уембли...
Какви привилегии са имали и какви хора са били - това е друга тема, но като футболисти трябва да ги уважаваме. И не само тях. Все нещо ни разделя, това ни е проблемът, а трябва да преглъщаме различията и да се фокусираме върху това, което ни обединява, да не спорим за глупости, а да уважаваме успехите на талантливите, без да се тровим от завист и злоба, че ние не сме като тях.
п.с. Баща ми, да е жив и здрав, не е военен, ами обикновен лекар (уточнение).
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.

Последно редактирано от ВалчоП : 01-07-2012 на 14:59
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на ВалчоП за този полезен пост
pgi (01-07-2012), д.е.м.т (01-07-2012), иво колев (02-07-2012), пилатус (01-07-2012)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Да, За, си, спомним, тях


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:37.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.