The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 30-11-2013
Аватара на Cavalry
Cavalry Cavalry не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 816
Благодари: 99
Получил благодарност:
313 пъти в 171 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз за подарък, не за мен. Действително HTC Desire изглежда качествено за цената си, а тези еднобуквени Сонита ми е трудно да ги различа, затова питах кое изпъква. Мерси.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 01-12-2013
Аватара на kkrkk
kkrkk kkrkk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 318
Благодари: 22
Получил благодарност:
247 пъти в 110 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Това определено беше поста на вечерта Нерде Ямбол, нерде Стамбул.... Човека пита са телефон около 500лв, някой ми го хвърля на дърво за над 1000лв.... Ти мислиш ли изобщо? И между другото кога последно си работил с HTC или Sony, за да правиш тези генерални заключения?
Ямбол, Стамбул... то така се почва.
Първо 500 лева, после си казваш "аре още 200, че тоя е с по-хубав фотоапарат", следващия пък бил с по-добър процесор и така докато се усетиш отиваш на същите пари.
Спестявам му мъките на човека.

Иначе за последно НТС ползвах допреди 2 години.
Беше с уиндоус мобайл 6.5. Супер телефон между другото.
Не си купих ново НТС, заради това, че държах да е с хардуерна клавиатура, а единствения такъв модел беше Desire Z, но той нещо не ми допадна.

За сони имам не-преки наблюдения, тъй-като за последно като си купих телефон сони, беше преди 10-на години като излезе онова симбианско дърво-P 910.
Но, на мой колега съпругата му беше някакъв директор в Сони, та излезеше ли нов модел на Сони, моя колега беше един от първите хора в България с него. И понеже сме всеки ден заедно, съм си играл доста. Нито един модел не ме впечатли с нещо особено през последните 4 години. Особено пък като се има предвид, че ценово са в класа на Епъл.

Иначе в момента съм с един двусимов Самсунг - Young duos- GT-6312 и служебен iPhone 5...
Сега през февруари като дойде време за преподписването на служебния договор, смятам да ги издоя за един служебен 5s...

За последните 10-на години съм минал през всякакви марки и операционни системи, включително и Палм ОС, та общо взето съм наясно като му казах да се ориентира към iPhone
Отговори с цитат
  #13  
Стар 01-12-2013
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,736
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kkrkk Вижте мненията
Сега през февруари като дойде време за преподписването на служебния договор, смятам да ги издоя за един служебен 5s...
Голяма стъпка ще направиш. От iPhone5 на iPhone5(Same) Определено си за завиждане

Цитирай:
Първоначално написано от kkrkk Вижте мненията
За последните 10-на години съм минал през всякакви марки и операционни системи, включително и Палм ОС, та общо взето съм наясно като му казах да се ориентира към iPhone
Чудесно, няма лошо. И аз за почти 14 години съм преминал през всяка една ОС, която е излизала на пазара... И въпреки, че съм върл анти фен на iOS преди няколко седмици взех една 5-ца, която ползвах известно време. Извинявай, но по ограничен и затворен в нещата, които можех да правя с този апарат никога не съм е чувствал. Не го издържах. А в момента като втори апарат ползвам една Lumia 925. Дори тя ми е като манна небесна пред прехваления айфон
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Цец0 за този полезен пост :
hajduk (03-12-2013)
  #14  
Стар 01-12-2013
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,236
Благодари: 394
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

HTC са си все още актуални имат и добри модели за около500-600лв
Примерно HTC Desire 601 не е лош вариант, малко ми се втръснаха Самсунг,затова не ги коментирам !
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 01-12-2013
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,959
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Ееее Цецо, не са чак такива нещата каквито ги изкарваш, ios е по user friendly за масовият потребител отколкото андроид, вече кой за какво го ползва е друг въпрос 95% им трябва да си отворят фейсбук и да прочетат някоя новина в нета, останалите сме ръчкачите ;-)


Sent from my HTC One using Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на bu12tras за този полезен пост :
hajduk (03-12-2013)
  #16  
Стар 01-12-2013
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,736
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Ееее Цецо, не са чак такива нещата каквито ги изкарваш, ios е по user friendly за масовият потребител отколкото андроид, вече кой за какво го ползва е друг въпрос 95% им трябва да си отворят фейсбук и да прочетат някоя новина в нета, останалите сме ръчкачите ;-)
Слави, не желая да спорим отново по този въпрос. Няма начин да ме убедиш, че iOS е по юзър френдли, пък било то и за масовия потребител. Особено като се има впредвид, че Андроид може да го персонализираш по хиляди начини. И рядко ще видиш двама ползватели на такива апарати с еднакъв интерфейс. Докато при iOS е точно обратно
Сега чакаме Sailfish и Tizen. Дано успеят да се наложат донякъде, защото в момента монопола на Андроид става страшен...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 01-12-2013
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,959
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Прочети ми поста пак...
Масовия потребител не го интересува как да си персонализира ос а с едно натискане да е там където иска ;-)
Нормално е да става страшен монопола на андроид, всяко второ у-во е с тази ос дали е от100лв или от 1000лв, навсякъде са го наблъскали друг е въпроса как работи на различните у-ва

Sent from my HTC One using Tapatalk
Отговори с цитат
  #18  
Стар 01-12-2013
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,736
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Прочети ми поста пак...
Масовия потребител не го интересува как да си персонализира ос а с едно натискане да е там където иска ;-)
Не на масовия потребител. На масовото парвеню, по-скоро. Защото масово хората не купуват телефон за над 1000 лева, за да цъкат във фейса
Отговори с цитат
  #19  
Стар 01-12-2013
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,959
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Ааа не така друго си е да изкараш от джоба айфон :-D
Вчера ми се обажда един приятел и ми вика намери ми iPhone 5, а цял живот е с нокия с фенерче, питам го за какво му е, ами да си гледам фейса и лайвскора, предложих му да си вземе като моето хтц, вика много сложно, гледах един iPhone повече ми харесва :-D

Sent from my HTC One using Tapatalk
Отговори с цитат
  #20  
Стар 01-12-2013
Аватара на AGT
AGT AGT е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,891
Благодари: 1,011
Получил благодарност:
700 пъти в 457 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Що кво му е трудното да приемем , че има хора дето харесват Apple по една или друга причина ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Всеки ден се ражда по един будала ...... важното е да го намериш !
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ми, мобилен, препоръчайте, телефон


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
VIVACOM пуска декодер за цифрова телевизия през мобилен телефон Паоло Гети ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 1 12-08-2013 21:58
Blizoo телефон sonaki ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 1 20-03-2013 19:41
Помощ за избор на мобилен телефон vassilp GSM мобилни комуникации 1 20-04-2012 11:39
TV7 вече може да бъде гледана и през мобилен телефон ТИНТИН GSM мобилни комуникации 1 19-07-2011 00:59
Стрийм от бокса към мобилен телефон vassilp DREAMBOX 1 09-04-2010 08:59


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:38.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.