The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > САТЕЛИТНИ АНТЕНИ

САТЕЛИТНИ АНТЕНИ Дискусии за сателитните антени. Параболични, офсетови, тороидални. Монтаж, настройки, направи си сам.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #111  
Стар 15-06-2010
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,818
Благодари: 1,288
Получил благодарност:
4,818 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Въйко Вижте мненията
Mного красив вид антени.Просто самия им изглед те респектира и в това им е чара.
От този тип,от мрежестия Орбитрон или перфорирания Параклипс,руската 210 с перфорирания борд,секторните параболи...това са просто антени които да те завладеят с визия и хай-тек излъчване.
не знам какъв хай-тек излъчване ще имаш, ама шумово излъчване колкото си пожелаеш, не се упивайти от собствените си приказки, не забравяйте , че основно се работи в ku-банда, а не в с-банда ( на който паразитното излъчване от земната повърхност не му влияе ).
не трябва да забравяме, че мрежовата антена не е най-добрия избор за Ku-обхвата. Шумове от земната повърхност могат да преминат през мрежовите сегменти и да достигнат до конвертора.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavor1 за този полезен пост :
sarivano (16-06-2010)
  #112  
Стар 15-06-2010
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Е кой говори за качество бе Явка,просто са готини на външен вид.Черни такива някакви странни на дупки,как да не ти хванат окото
Ма ако изпадне нещо такова на аванта или на далавера за стотина лева па няма да го метнем на вторични я

Последно редактирано от Въйко : 15-06-2010 на 21:42
Отговори с цитат
  #113  
Стар 15-06-2010
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,818
Благодари: 1,288
Получил благодарност:
4,818 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Въйко Вижте мненията
Е кой говори за качество бе Явка,просто са готини на външен вид.Черни такива някакви странни на дупки,как да не ти хванат окото
Ма ако изпадне нещо такова на аванта или на далавера за стотина лева па няма да го метнем на вторични я
че са готини на вид две мнения няма, ама до там
Отговори с цитат
  #114  
Стар 17-06-2010
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Стана преди няколко дена дума за антената на колегата Жоркин,един Ботеч 120.Е няма такъв х#й братя честно.Бах тая кирлива ламарина.Нещо объркано има в нея но не е ясно кое точно.Като оставим на страна че беше крива и усукана дори и след изправянето пак нищо.Слагал съм Ботеч 120 и си работи като нормално менте 110 на Стронг.Обаче тази не само че не работи като 110 ами и като 90 да не кажа като антена на ИТВ.
И не е от сега,от самата й покупка е такава...
Нещо фокуса й не е в час.Имам едни съмнения за държача на конвертора но ще видим...
Много ме заинтригува,това е чара на тези боклуци че ти дават повод за размисъл

Последно редактирано от Въйко : 18-06-2010 на 00:16
Отговори с цитат
  #115  
Стар 18-06-2010
nordligvind nordligvind не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Мнения: 120
Благодари: 0
Получил благодарност:
16 пъти в 13 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Въйко Вижте мненията
Стана преди няколко дена дума за антената на колегата Жоркин,един Ботеч 120.Е няма такъв х#й братя честно.Бах тая кирлива ламарина.Нещо объркано има в нея но не е ясно кое точно.Като оставим на страна че беше крива и усукана дори и след изправянето пак нищо.Слагал съм Ботеч 120 и си работи като нормално менте 110 на Стронг.Обаче тази не само че не работи като 110 ами и като 90 да не кажа като антена на ИТВ.
И не е от сега,от самата й покупка е такава...
Нещо фокуса й не е в час.Имам едни съмнения за държача на конвертора но ще видим...
Много ме заинтригува,това е чара на тези боклуци че ти дават повод за размисъл
Докато на теб ти дава повод за размисъл, на клиента трябва да му дава повод за заключения, че получаваш това, за което плащаш.

Иначе казано - хубава работа ама като го няма качествения контрол... Те за това се пишат стандартите - за да отговарят изделията на тях.

Та аз си извадих едно единствено заключение от цялата работа, което трябва и автора на темата да си е извадил вече - купувайте оригинална стока освен ако не искате да си че после - гаранция - Франция А Франция е далече.

А другото в червеното по-горе - Въйко сам го каза.
Отговори с цитат
  #116  
Стар 18-06-2010
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nordligvind Вижте мненията
...А другото в червеното по-горе - Въйко сам го каза.
Е аз де аз,то и никога не съм го крил.Предполагам се е схванало и от предните ми постове.
Ами боклуци са.Не случайно им викам дори на мойте антени "ментарляци" и "ръждилници"
Но си има ментета и ментета.Както има китайски DM500/800 имa и китайски DM500/800.И двата са клони ама единия е по-клон а другия е повече пръчка
Въпроса е да се вземе по-качествено менте.
На Жоркин антената ме хвърли в дълбок размисъл.Вече не е крива и усукана а работи като нещо средно между 90см и на ИТВ антена.Даже след малко ще мина до магазина им да видя за какво става дума,ще пробвам да си изпрося една такава за без пари за да я тествам как се държи и да й търся слабото място къде е.

Последно редактирано от Въйко : 18-06-2010 на 10:19
Отговори с цитат
  #117  
Стар 18-06-2010
nordligvind nordligvind не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Мнения: 120
Благодари: 0
Получил благодарност:
16 пъти в 13 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Време е да поискаш и заплащане за качествения контрол и тестването на оборудване с цел подобрения по него
Отговори с цитат
  #118  
Стар 18-06-2010
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Е то както се казва кеф цена няма.По някога е добре човек да си размърда хлебарките в главата просто заради идеята.Това води до усъвършенстване в професионален и личен план.Малко допълнителни знания никога не вредят.А и все пак по това се отличаваме от животните-че можем да мислим.Е не че има и животни по-умни от много хора но това е друг въпрос
Отговори с цитат
  #119  
Стар 18-06-2010
nordligvind nordligvind не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Мнения: 120
Благодари: 0
Получил благодарност:
16 пъти в 13 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Един момент ще ти писне да е само за чест и слава И аз преди си мислих, че мога да инсталирам Linux-и само за мерси на всеки След това започна да ми втръсва и ...
Отговори с цитат
  #120  
Стар 18-06-2010
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,818
Благодари: 1,288
Получил благодарност:
4,818 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nordligvind Вижте мненията
Един момент ще ти писне да е само за чест и слава И аз преди си мислих, че мога да инсталирам Linux-и само за мерси на всеки След това започна да ми втръсва и ...
много си се комерсиализирал, да не е последствие от франкофонията
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Антени, сателитни, турски


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 7 (0 членове и 7 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
как да си свържа 2 сателитни антени към булсатком приемник ааааааа Въпроси и отговори 13 03-03-2011 11:33
Стойки за сателитни антени! koko313 САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 5 19-07-2010 10:49
Новите турски сериали! :D макс+ Дъра-Бъра 4 21-06-2010 10:00
САТЕЛИТНИ АНТЕНИ Рувас САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 9 04-06-2010 14:54
Блокбастъри и турски сериали по bTV Cinema ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 09-12-2009 10:04


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:29.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.