The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 22-08-2015
мхм мхм не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2014
Мнения: 26
Благодари: 1
Получил благодарност:
15 пъти в 14 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
... Но реално на GPON няма какво толкова да му се случи. Едно влакно, минаващо през няколко муфи от централата до клиента.
Най-често пречупен кабел от абонатната ниша до абоната или калпаво термнирана аб. оптика
Отговори с цитат
  #12  
Стар 22-08-2015
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,840
Благодари: 1,722
Получил благодарност:
5,144 пъти в 2,320 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от controller Вижте мненията
Рядко пиша и си позволявам квалификации,но това няма как да им го спестя.
От малките часове на 21.08 нямам интернет.Разбира се,че се обадих на поддъжката.Даже два пъти.И във форума писах...
Познайте кога ще пратят екип да види какъв е проблема- след четири дни!!!
Става въпрос за София,ж.к.Изток,2015 година.
Проклет да съм,че им се вързах на промоцията! И сега две години сигурно това ме чака,както е написано в рекламата на интернета на сайта им-поддръжка 24/7...ама само дръжка!
Та така,ако някой мисли да си пуска техен нет,да има едно на ум.
Нещо ,което е коментирано и повечето хора си го знаем: за два лева свирка-свири,като за два лева...
Иначе съм им абонат от над десет години на мобилните услуги,но тази гавра ме замисли сериозно.

Абе колега,ти какво искаш?петък нощес ти е спрял все пак!Ти в събота и неделя бачкаш ли?При всички е така,48,72,не знам си колко часа....И ако си мислиш,че само в БГ е така,иди на запад,тия 4 дена ще ти се сторят приказка!Лично аз,във Франция съм стоял 7 дена без нет...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 22-08-2015
controller controller не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 31
Благодари: 24
Получил благодарност:
10 пъти в 7 поста
Сваляния: 30
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колеги,още веднъж нлагодаря за мненията.Всъщност малко се успокоих,като разбрах,че повечето нямате проблеми.Надявам се това при мен да е изключение.
Продължавам да твърдя ,че 4 дена е несериозен срок и 24/7 е лъжа.
За мен темата е приключена,ще си изчакам понеделник и ако пак се повтори ще си пусна друг нет ,а този ще го пусна free до края на договора,като името на мрежата ще е "mentelsapidali".
@Veskop
Нета спря в петък 1.30 сутринта,демек почти четвъртък.И да,сега съм на работа до 23.00 а утре съм нощна
Отговори с цитат
  #14  
Стар 22-08-2015
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,840
Благодари: 1,722
Получил благодарност:
5,144 пъти в 2,320 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Дори и така да е!При тия дъждове и наводнения,не може да се оплакваш,хората са заринати от повреди....Да не мислиш,че си само ти?Прояви разбиране,природа е....
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Veskop за този полезен пост :
controller (22-08-2015)
  #15  
Стар 22-08-2015
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Откакто се вързах на нета на Мтел /Мегалан/ забравих за проблеми, плащам за 50Мбит, а през повечето време получавам 80 БГ пиир.
Кофти за колегата, ама явно е мал шанс/съдба
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #16  
Стар 22-08-2015
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,408
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,360 пъти в 657 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Има оператори, които отстраняват до 24 часа:
Извадка от общите условия на Кулбокс:"2.2. При предоставянето на услугите по т. 2.1. АЙ ТИ ДИ е длъжно да осигурява качество на обслужване, определено от следните стойности на показателите:
2.2.1. време за отстраняване на повреди – до 24 (двадесет и четири) часа;"

На мен са ми прекарвали ново влакно вечерта в 22ч., защото един комшия решил да си подреже асмата, та влакното му се видяло като част от нея... Разбрах го в 21ч., когато се прибрах. В 22ч. бяха долу, всичко мина за 30мин. Изключително коректни и бързи. Можеше спокойно да ме отсвирят за следващия ден сутринта, но дойдоха веднага.
За мен 4 дни за отстраняване на повреда е подигравка.
Помня навремето, когато Близу беше още Eurocom Plovdiv, как след една още по-сериозна буря /хората от Пловдив няма как да не помня лятото на 2005, началото на август/ нета спря с наводняването на шахтите. Екипите работиха до 2 посред нощ и ги виждах от терасата ми. Пуснаха телевизията в 2:30 и нета в 3 часа през нощта. За 6-7 часа възстановиха целия град. Така че такива номера с природа и т.н., не вървят. Ако клиентът го уволнят от работа и няма пари, ще го изчакат ли до първия възможен момент да плати?! Не, нали, ще му резнат услугата и толкова.

Ако искат, досега да са го възстановили. Горчивият вкус у клиента остава и ако бях аз - едностранно си прекратявам договора, да си търсят после парите. От мен ще ги получат толкова, колкото Близу ще получат едни 117лв., които се опитват да вземат от почти 3 години.

Ми те със същия успех могат да кажат 10 дни... Да не говорим, че ако са подвели клиента, че е оптика, а му пускат LAN /което е почти недоказуемо, ама може да се пробва/.
Мен ако ме оставят 4 дни без нет, директно да си обират кабелите и да се махат, бал съм го в доставчика, ако ще който ще да е.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22-08-2015
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,727
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,642 пъти в 2,333 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Златанов, за мен винаги е било леко несериозно да се сравнява оператор, който покрива 2-3 квартала в който и да е град, било то и областен с такъв, покриващ голяма част от най-големите градове в страната и с стотици хиляди абонати. Разбираш какво искам да кажа, нали?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22-08-2015
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,408
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,360 пъти в 657 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Разбирам, но 4 дни е абсолютно несериозно, ама тотална излагация. Каквато и да е повредата, се отстранява в рамките на няколко часа. Още повече, че вероятно е някакъв суич или захранване.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 22-08-2015
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Разбирам, но 4 дни е абсолютно несериозно, ама тотална излагация. Каквато и да е повредата, се отстранява в рамките на няколко часа. Още повече, че вероятно е някакъв суич или захранване.
Абсолютно сериозно е, особено когато се случва веднъж на една, две години и особено, когато проблема се решава доста по-бързо, а 4 дни е срок сложен за да могат да си вържат гащите, случайно ако се падне някой дето само дебне да еб$е
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #20  
Стар 22-08-2015
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,381
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,106 пъти в 2,898 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За да сте наясно със ситуацията!
1.Безбожно ниски цени на интернет и телевизия!Конкуренцията още повече навежда цените!
2.Следствието е,че няма пари за заплати,които се намаляват,работниците бягат,има съкращения,половината са отпуска,2 човека обслужват по 5 квартала и е нормално ,да се запише от петък за понеделник!Някои фирми,нямат нощна смяна,даже и колцентър събота и неделя!Положението е критично с тези ниски цени!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
Никола67 (23-08-2015)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Бога, добре, домашен, За, Интернет, Мтел, помислете, си


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 11 (0 членове и 11 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Домашен арест Хигс бозон ФИЛМИ 3 20-09-2013 20:59
Доспехите на Бога 3 - 20 години след 2 серия :) tchefo Забавно 1 07-12-2012 15:03
Мтел оставиха цяла България без интернет! d.ivanov Дъра-Бъра 19 22-05-2012 00:54
Домашен арест по bTV ТИНТИН ДРУГИ 0 27-10-2011 11:48
Нов раздел: ДОМАШЕН МАЙСТОР АДМИН Новини и мнения 0 05-10-2010 20:04


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:15.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.