The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 08-05-2011
Аватара на Хишникът
Хишникът Хишникът не е на линия
Стара пушка
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: 3-тата планета от Слънчевата система
Мнения: 285
Благодари: 513
Получил благодарност:
69 пъти в 46 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цецо, тя ракията му е свършила на човека, та е минал на керосин
Отговори с цитат
  #12  
Стар 08-05-2011
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ex-Irdeto2 Вижте мненията
Дал съм 2300 лева за приемник с 3 тунера + още 3х850 лева за другите стаи, 600 лева за мултифид, 200 лева за мултиключ и съответното окабеляване. Няма да говоря за телевизори въобще.

От четвъртък съм абонат на Сателайт БГ и само да Ви кажа, купете си тяхна карта за да видите какво е HD!!!
Еееее, а де, точно затова говорих, ма всичко живо зобаше...
Човек не могат да го спрат 50 кинта, 50 кинта спират човек...
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Хиена за този полезен пост
BOBIKAT (08-05-2011), kabel (08-05-2011), painkillerbg (08-05-2011)
  #13  
Стар 08-05-2011
БатеГойко БатеГойко не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Индианските степи
Мнения: 1,563
Благодари: 327
Получил благодарност:
513 пъти в 301 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ex-Irdeto2 Вижте мненията
Пък и тия приемници ми костваха един развод.
Цитирай:
Първоначално написано от ex-Irdeto2 Вижте мненията
Иначе имам още една карта (заради жена ми) N3.
Пич,ти май си решил да натрупаш повече жени,отколкото приемници
Отговори с цитат
  #14  
Стар 08-05-2011
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ex-Irdeto2 Вижте мненията
Отварям тази тема, защото след 5 години вярност се почуствах предаден от най-големия оператор на България - БУЛСАТКОМ.Спирането на Irdeto и постоянния тормоз от колцентъра им направо ме разби!....Дал съм 2300 лева за приемник с 3 тунера + още 3х850 лева за другите стаи, 600 лева за мултифид, 200 лева за мултиключ и съответното окабеляване. Няма да говоря за телевизори въобще.
Юнак, дреме ми на шлифера за Булсат,но..ако си прочетеш общите условия на договора( с който са те "предали"), навярно ще забележиш интересната подробност , че картата ти е предназначена за ЕДИН приемник!Тъй че "още 3х850 лева за другите стаи, 600 лева за мултифид, 200 лева за мултиключ" си е твой каприз нямащ отношение към прословутата Ирдето карта. Плащал си ,метафорично казано гледане на един Дисплей, получаваш същото при смяна на системата за кодиране. Признаваш ,че явно си крал ( или нарушавал условията на договора ), но нагловато се изживяваш като жертва.В Близкият Югоизток ,това се нарича Тепегьозлък))))Щеше да си "жертва" в някаква степен, ако поддържаше ТРИ карти ирдето.А не една торта да я папката на 4 места.Сега си просто не много умен наивник, който реве, че са му спрели авантата.Гледкай си N3 и не се коси.
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 08-05-2011 на 08:56
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на sarivano за този полезен пост
heracle (08-05-2011), корсар (08-05-2011), Хишникът (08-05-2011)
  #15  
Стар 08-05-2011
Аватара на yavoor
yavoor yavoor не е на линия
пълен полуидиот
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Плевен
Мнения: 865
Благодари: 73
Получил благодарност:
309 пъти в 182 поста
Сваляния: 210
Ъплоуди: 0
По подразбиране 4D

Някой от модераторите на този форум ли спря Ирдето, та всички се оплакват тук? Ако да - веднага да го пусне!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavoor за този полезен пост :
kabel (08-05-2011)
  #16  
Стар 08-05-2011
Бопа Бопа не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: София, Младост 4
Мнения: 111
Благодари: 30
Получил благодарност:
20 пъти в 11 поста
Сваляния: 50
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Леле как го захапахте човека, някаква завист ми се вижда (де за жени, де за оборудване,....)
Бизнес модела на БУЛСАТ е пълен боклук, и не ми пасва.
Отношение към клиенти, едностранна промяна в договорни отношения, липса на прозрачност. Убедих се че клиента за тях е ОВЦА - доене, стригане и блееене това са нещата, които са позволени.
За мен БУЛСАТ не съществуват, даже всички други възможности да умрат няма да им бъда клиент никога повече.
__________________
DREAM 800 china, enigma2 BlackHole 1.6, HH Motor, DISEqC Opticum NDS 70-14 4x1, Triax110, offset 65
Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на Бопа за този полезен пост
dodo_pv (08-05-2011), komar1 (08-05-2011), painkillerbg (08-05-2011), любоянев (08-05-2011), Онджичек (08-05-2011)
  #17  
Стар 08-05-2011
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Бопи ,прав си по отношение на търговските политики и не особено коректното поведение на Оператора ,но Смешният Плач на "жертвата" звучи доста комично.Докато е папкал не е проявявал солидарност(да делне линийка),но като му дръпнали копанката грухти, жалва се и търси солидарност.В какво, неясно.На к'во да му завиждаш, на ДВД-то за 2 бона във времената на Блу рей или на кабелизацията на апартамента?Или за съпругата ,дето гледа N3? Пропуснал е да продължи семейната хроника с какво гледа тъщата.Както би отбелязъл колегата Цветан, "искрено и Лично" пасти да яде.
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 08-05-2011 на 11:33
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на sarivano за този полезен пост
hajduk (08-05-2011), БАЙ ИВАН (08-05-2011)
  #18  
Стар 08-05-2011
angelboy33 angelboy33 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране отговор

Цитирай:
Първоначално написано от ex-Irdeto2 Вижте мненията
Отварям тази тема, защото след 5 години вярност се почуствах предаден от най-големия оператор на България - БУЛСАТКОМ.

Спирането на Irdeto и постоянния тормоз от колцентъра им направо ме разби!

НЯМА да си взема Ваш приемник с карта Bulcrypt!!!

Дал съм 2300 лева за приемник с 3 тунера + още 3х850 лева за другите стаи, 600 лева за мултифид, 200 лева за мултиключ и съответното окабеляване. Няма да говоря за телевизори въобще. Е за какво ми се обаждате?!?!?! Щели да ми дадът два месеца безплатно. А няма нужда!

От четвъртък съм абонат на Сателайт БГ и само да Ви кажа, купете си тяхна карта за да видите какво е HD!!! Ако се окажат и те българска партенка ще му мисля тогава. Поне не ме обвързват с договори и задължения в бъдеще време.

Ако има и други пострадали като мен, моля да ме подкрепят в тази тема.
Какво нападате човека бе. Той си е прав в случая. Да ви светна малко по отношение на качеството на получения сигнал на булсатските приемници. Качеството на звука - много слаб, особено на Канал 1. На някои телевизори се чува даже брум. Качеството на картината - посредствено, на бързи движения се вижда картината на квадрати. Само при някои програми вероятно при нисък битрейт. С по-скъп приемник това не се забелязва, вероятно от схемите му за интерполация при бързи движения. И освен това пал енкодерите им са по-качествени. Нищо не ги бърка от Булсат да си направят СА-модули на булкрипт и да ги пуснат с карти, тъкмо няма да губят клиенти.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 08-05-2011
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от angelboy33 Вижте мненията
Какво нападате човека бе. Той си е прав в случая. Да ви светна малко по отношение на качеството на получения сигнал на булсатските приемници. Качеството на звука - много слаб, особено на Канал 1. На някои телевизори се чува даже брум. Качеството на картината - посредствено, на бързи движения се вижда картината на квадрати. Само при някои програми вероятно при нисък битрейт. С по-скъп приемник това не се забелязва, вероятно от схемите му за интерполация при бързи движения. И освен това пал енкодерите им са по-качествени. Нищо не ги бърка от Булсат да си направят СА-модули на булкрипт и да ги пуснат с карти, тъкмо няма да губят клиенти.
честит 1ви пост!я ни светни ти с какъв скъп и хубав приемник си,та толкова ти е добра картината?
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Veskop за този полезен пост
sarivano (08-05-2011), Хишникът (08-05-2011)
  #20  
Стар 08-05-2011
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от angelboy33 Вижте мненията
Какво нападате човека бе. Той си е прав в случая. Да ви светна малко по отношение на качеството на получения сигнал на булсатските приемници. Качеството на звука - много слаб, особено на Канал 1. На някои телевизори се чува даже брум. Качеството на картината - посредствено, на бързи движения се вижда картината на квадрати. Само при някои програми вероятно при нисък битрейт. С по-скъп приемник това не се забелязва, вероятно от схемите му за интерполация при бързи движения. И освен това пал енкодерите им са по-качествени. Нищо не ги бърка от Булсат да си направят СА-модули на булкрипт и да ги пуснат с карти, тъкмо няма да губят клиенти.
Никой никого не напада.Просто констатираме фактите.Или си много Невнимателен или много Наивен( и без "БЕ" , "БЕ"-ка се при овцете).Никъде не се обсъждат КАЧЕСТВАТА на оборудването.ЖЕРТВАТА се жалва ,че до момента :

1.Делил e( крал e ) услугата между(на) 4-5 приемника, благодарения възможностите на ирдето -картата.А е плащал за ЕДИН!

2.Давал манги за удовлетворяване на личните си капризи - не са част от договорът му.

3.Предоставящият услугата собственик е взел мерки, всеки да получава това, за което плаща - в случая услуга на един приемник.

С други думи затворeно е кранчето на Хитреца,който се изживява като ЖЕРТВА и търси съчуствие и солидарност.Ех, Андрешко, Андрешко)))
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 08-05-2011 на 12:17
Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на sarivano за този полезен пост
hajduk (08-05-2011), rumen (08-05-2011), wilchelm (08-05-2011), Георги Банков (08-05-2011), Хишникът (08-05-2011)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
irdeto, абонати, картите, на, от, пострадали, спирането


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Спират ирдето картите basti ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 8 08-05-2012 13:40
Дискусия за спирането на IRDETO картите stilo72 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 398 23-01-2011 00:08
Sky+ HD с 1 млн. абонати berks Новини 0 02-05-2009 15:06
картите на булсатком - irdeto dinko Въпроси и отговори 1 16-01-2009 12:17
Относно Griffin картите ... netman ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 3 15-04-2008 09:17


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:06.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.