The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > ДРУГИ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 16-10-2010
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране Тази събота в „Горещо“: Сашо Диков: „За Алексей Петров аз мога да говоря всичко!“

Тази събота, 16 октомври, от 22:30 часа специален гост в студиото на телевизионния таблоид „Горещо” е Сашо Диков, който коментира какво се случва в държавата по начин, по който само той може да направи. „Аз за или против Алексей Петров мога всичко да говоря! Защото тогава, когато за всички той беше лоялният гражданин, при мен – от нашето студио – жената на Николай Колев – застреляният прокурор – каза: „Алексей Петров е един от организаторите на убийството на мъжа ми!… Затова смятам, че аз за Алексей Петров – както мога да говоря, че може да е наистина убиец, така мога да говоря, че в случая е човек, подложен на уникална репресия…
Освен за Алексей Петров, Сашо Диков говори за Бойко Борисов и за смяната на министрите, за Цветан Цветанов, полицейските акции и знаковите дела, за „Октопода” и „Наглите”, за Симеон Дянков и останалите министри, за Борис Велчев, за журналистите, захаросаните медии и властта.
„Ако тези неща, които ти ги наговорих, на които съм пряк свидетел – ако някой друг ми ги разправяше, нямаше да повярвам естествено!”

„Горещо”, събота, 16 октомври 2010г., 22:30 часа, Нова телевизия
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
аз, алексей, всичко“, говоря, Да, диков, Мога, петров, сашо, Събота, Тази, „Горещо“, „За


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Тази събота - ски спускането в Кицбюел Стоян СПОРТ 19 25-01-2022 22:02
Тази събота - ски спускането в Гармиш Стоян СПОРТ 3 13-02-2011 11:52
"КОСОПАД" с Алексей Петров и Сашо Диков Джак ДРУГИ 5 23-10-2010 12:13
Професор Вучков се завръща – Сашо Диков му дава ефир!! ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 2 20-07-2010 19:48
Стилиян Петров срещу Димитър Бербатов – тази неделя по PRO.BG! ТИНТИН СПОРТ 0 26-02-2010 10:41


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:55.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.