The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #2461  
Стар 21-11-2016
сарандов сарандов не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 304
Благодари: 4
Получил благодарност:
22 пъти в 18 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от георгиеф Вижте мненията
а от 087123 ми казаха който е на старите пакети за да преминеш към новите дължало се неустоики плащаш ги и го пускат или ако остава 3месеца до края на договора може без проблем да се премине към новите пакети
Аз бях на стария пакет EXTRA и минах на новия пакет L преди 2 месеца без неустойки и преподписване на договор.
Отговори с цитат
  #2462  
Стар 21-11-2016
Аватара на георгиеф
георгиеф георгиеф не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2014
Мнения: 100
Благодари: 49
Получил благодарност:
27 пъти в 17 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от сарандов Вижте мненията
Аз бях на стария пакет EXTRA и минах на новия пакет L преди 2 месеца без неустойки и преподписване на договор.
и аз съм на екстра пакета но имам повече от година да изтече договора и отговорът им беше това
Отговори с цитат
  #2463  
Стар 21-11-2016
Владо89 Владо89 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2016
Мнения: 4
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от георгиеф Вижте мненията
и аз съм на екстра пакета но имам повече от година да изтече договора и отговорът им беше това
И при мен е така...в офиса говорят едно,а операторите друго...но като цяло и при мен достигнаха до този извод(само да уточня,че при мен става въпрос за иптв в комбинирай и спести с Интернет и моб.план)-мога да премина на някой от новите пакети l или xl,но и не на промо цена в комбинирай и спести и автоматично обаче ти се увеличава срока с 2 години.За прекратяване е ясно с неустойките...варианта е като останат 3 месеца до края на договора. След цялото това словоизлеяние,просто ми беше интересно това,което са ти казали да изчакаш и ще ги пуснат всичките,к какво са имали предвид,но явно и те самите не знаят,както винаги
Отговори с цитат
  #2464  
Стар 21-11-2016
Аватара на Мишка
Мишка Мишка не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 359
Благодари: 113
Получил благодарност:
67 пъти в 51 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Явно и те не са на ясно аз съм на IPTV три пъти питах в три различни офиса да мина на новите планове и съответно получих три различни цени.
Отговори с цитат
  #2465  
Стар 21-11-2016
Аватара на ceco7
ceco7 ceco7 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Местоположение: София
Мнения: 53
Благодари: 2
Получил благодарност:
7 пъти в 7 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте, аз още в първите дни на октомври преподписах и минах на новите пакети. Единственият възможен начин бе анулиране на стария договор чрез комбиниране на услуга с достигане на минимален праг на услугата за да няма неустойка. Да, ама не. Получих неустойка от 165 лева . Бързо, с доста изхабени нерви оправих този проблем. Оправих и несправедливото лишаване от HBO Go въпреки максималния тв. пакет. От HBO доста помогнаха за казуса и накараха Виваком, не само да ми възстанови достъпа до HBO Go, но и гледам черно на бяло са написали в сайта за достъпа при макс пакет. Смятам , че ни направиха на маймуни с тези изисквания за новите пакети. Можеше, ако са коректен доставчик просто да пуснат каналите според парите, които плащаме до този момент. Аз плащах 47 лева и би трябвало без излишен шум да пуснат XXL+ 100MB. Сега ми взимат около 55 лева. Явно целта е парата , не да са доволни хората.
Отговори с цитат
  #2466  
Стар 22-11-2016
евросат евросат не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 242
Благодари: 50
Получил благодарност:
70 пъти в 39 поста
Сваляния: 11
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз си мисля, че тия от Виваком също не са нясно с милионите им тарифни планове. Целта им е да набутват клиентите със сложни условия.
За да разбере човек тарифите им, ще му трябват часове. Допълнително трябва да се четат и Общите условия, които обикновено не фигурират в договора.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на евросат за този полезен пост :
георгиеф (22-11-2016)
  #2467  
Стар 22-11-2016
Аватара на георгиеф
георгиеф георгиеф не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2014
Мнения: 100
Благодари: 49
Получил благодарност:
27 пъти в 17 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от евросат Вижте мненията
Аз си мисля, че тия от Виваком също не са нясно с милионите им тарифни планове. Целта им е да набутват клиентите със сложни условия.
За да разбере човек тарифите им, ще му трябват часове. Допълнително трябва да се четат и Общите условия, които обикновено не фигурират в договора.
така мен прецакаха с хд лайт пакет за 3,80лв на месец без да разбера а сега неможело да мина на новите планове за сат.телевизия-това никаде го няма в другите опеатори
Отговори с цитат
  #2468  
Стар 22-11-2016
dwes dwes не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: Пирдоп
Мнения: 21
Благодари: 3
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 62
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Днес си реших проблема понеже имам още 1 година към тези палячовци на бившия Екстра пакет + HD Lite а в офиса ми заявиха, че за да гледам "новите" канали трябва да преподпиша нов договор за 24 месеца директно пуснах молба за предсрочно прекратяване
В понеделник ще ви информирам колко ми е струвал "развода"
Отговори с цитат
  #2469  
Стар 22-11-2016
Дато Дато не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 2,049
Благодари: 345
Получил благодарност:
474 пъти в 252 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dwes Вижте мненията
Днес си реших проблема понеже имам още 1 година към тези палячовци на бившия Екстра пакет + HD Lite а в офиса ми заявиха, че за да гледам "новите" канали трябва да преподпиша нов договор за 24 месеца директно пуснах молба за предсрочно прекратяване
В понеделник ще ви информирам колко ми е струвал "развода"
Е да. Дори и да остават 3месеца до края на договора или вече е изтекъл, трябва да се преподпише за 2 години, за да се ползва намалението. Все пак е нормално да се заплаща малко по-висока такса за канали като MOVIESTAR, FLN, Da Vinci, AMS + това, че вече HD каналите от HD light са вече в по-ниските пакети. Друг е въпроса, че качеството на картината и звука на никой канал вече не е добро
Отговори с цитат
  #2470  
Стар 22-11-2016
satuser satuser не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2008
Мнения: 178
Благодари: 68
Получил благодарност:
41 пъти в 24 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А ако бъде спрян канал, който е описан в договора, може ли този договор да се прекрати от страна на клиента безусловно ?

Цитирай:
ЗАКОН ЗА ЕЛЕКТРОННИТЕ СЪОБЩЕНИЯ

Чл. 231. (Отм. - ДВ, бр. 105 от 2011 г., в сила от 29.12.2011 г., нов - ДВ, бр. 27 от 2013 г.) (1) При доставка на телевизионни програми от предприятията, предоставящи обществени електронни съобщителни мрежи и/или услуги, към договора се прилага списък с наименованията на телевизионните програми, включени в ценовия пакет.
(2) Предприятията по ал. 1 поддържат на хартиен и на електронен носител регистър на постъпилите от потребителите жалби, сигнали и предложения.
(3) При отпадане на телевизионна програма от списъка по ал. 1 потребителят има право да прекрати договора, без да дължи обезщетение и/или неустойка, като отправи едномесечно писмено предизвестие.
(4) Нищожни са всички уговорки, които противоречат на ал. 1 - 3. г.)

Спирането на каналите е основание за прекратяване на договора.

Последно редактирано от satuser : 22-11-2016 на 19:35
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
vivacom, Канали, на, Нови


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 26 (0 членове и 26 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Смяна позиция на канали във Vivacom IPTV СветлинСтаев ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 6 02-01-2014 11:12
VIVACOM TV с нови функции за повече контрол ТИНТИН ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 23 05-06-2012 01:16
Нови пакети VIVACOM DUO с фиксиран телефон ТИНТИН ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 0 16-05-2012 15:46
Нови VIVACOM DUO пакети пестят от месечните такси ТИНТИН GSM мобилни комуникации 2 14-06-2011 14:45
Нови допълнителни пакети от VIVACOM за по-изгодни мобилни разговори в ЕС ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 02-03-2011 18:22


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:34.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.