The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 03-10-2012
tonivet tonivet не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 708
Благодари: 336
Получил благодарност:
277 пъти в 158 поста
Сваляния: 39
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
Вероятно е DA VINCI LEARNING.
Те ако имат желание да го пуснат може да го пуснат симулткрипт от долчето, ама явно нямат.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 03-10-2012
аспух аспух не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 597
Благодари: 49
Получил благодарност:
106 пъти в 70 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
не съм,слушал съм го!като искам да гледам новини,ама наистина си пускам ббс нюз,скай нюз и т.н.
Няма лошо, можеш да си гледаш каквото си искаш, ама не давай много акъл кое да отпада и кое - не!
Отговори с цитат
  #73  
Стар 03-10-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от аспух Вижте мненията
Няма лошо, можеш да си гледаш каквото си искаш, ама не давай много акъл кое да отпада и кое - не!
той сам ще си отпадне!едва ли го гледат повече от 100 човека+ роднините на говорителите аман от смешни "икономически и новинарски" канали!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #74  
Стар 03-10-2012
tonivet tonivet не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 708
Благодари: 336
Получил благодарност:
277 пъти в 158 поста
Сваляния: 39
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
той сам ще си отпадне!едва ли го гледат повече от 100 човека+ роднините на говорителите аман от смешни "икономически и новинарски" канали!
Едва ли ще отпадне при условие,че има лиценз за цифрово ефирно излъчване.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 03-10-2012
аспух аспух не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 597
Благодари: 49
Получил благодарност:
106 пъти в 70 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
той сам ще си отпадне!едва ли го гледат повече от 100 човека+ роднините на говорителите аман от смешни "икономически и новинарски" канали!
ХахахаЕдва ли, много повече го гледат, плюс това има ефирно покритие в доста населени места, погледни рейтингите и после пак ще си говорим. А нали се сещаш, че като направят грешката да махнат моя любима телевизия, въпреки, че мога да си я гледам с антенка, директно ме губят като абонат, без това кабелната телевизия с шер от комшията ще излезне и по - евтино!
Отговори с цитат
  #76  
Стар 03-10-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от аспух Вижте мненията
ХахахаЕдва ли, много повече го гледат, плюс това има ефирно покритие в доста населени места, погледни рейтингите и после пак ще си говорим. А нали се сещаш, че като направят грешката да махнат моя любима телевизия, въпреки, че мога да си я гледам с антенка, директно ме губят като абонат, без това кабелната телевизия с шер от комшията ще излезне и по - евтино!

дреме им за теб!заради тия помии,за който взимат жълти стотинки за ъплинк,губят много настоящи абонати+потециални такива!с тоя ограничен капацитет нови канали няма да има,докато не си преосмислят приоритетите,и разкарат пълнежа,щото вече даже и рибаком ги напънаха!за близу и салатата не говорим...от 1ви,вече са 4ти..И когато решат,че за тях е по-важно да не губят и да печелят нови клиенти с атрактивни канали,пълнежите ще си заминат от пакетите им
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #77  
Стар 03-10-2012
Аватара на Комбина
Комбина Комбина не е на линия
Некъв странен...
 

Дата на присъединяване: May 2012
Местоположение: София
Мнения: 141
Благодари: 36
Получил благодарност:
86 пъти в 34 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
Според мен всичко от пакет HBO+Cinemax трябва да изчезне като SD сигнал!Едва ли некой мухльо със кинескоп плаща 10лв да ги гледа!
Не смяташ ли, че се изхвърляш като... Не всички абонати на Булсатком разполагат със средства за LED, LCD, HD, 3D телевизори. Аз все още имам един голям телевизор с кинескоп и плащам за HBO, това мухльо ли ме прави?

Човек като чете мненията тук, добива впечатлението, че всеки има 50" 3D...

Нищо лично, просто мразя генерализациите, дори като лично мнение.
Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на Комбина за този полезен пост
hammerstrikebg (03-10-2012), Rabin (05-10-2012), register (03-10-2012), дидобу (03-10-2012), Хишникът (03-10-2012)
  #78  
Стар 03-10-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Комбина Вижте мненията
Не смяташ ли, че се изхвърляш като... Не всички абонати на Булсатком разполагат със средства за LED, LCD, HD, 3D телевизори.
не всички,тези дето плащат отделно по 10 кинта за HBO!А които е с кинескоп и иска да гледа,да иде в магазина за нов тв.Аз съм дал да кажем 3 бона за телевизори съм платил 600лв ддс и не искам да гледам мазньоч,щото някой си видиш ли,гледа на 20 годишен телевизор То по същата логика да си бяхме останали на аналога,щото приемника е струвал 1000 марки и си работи още?
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Veskop за този полезен пост :
Комбина (03-10-2012)
  #79  
Стар 03-10-2012
Михаил Добрев Михаил Добрев не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Раднево
Мнения: 157
Благодари: 45
Получил благодарност:
19 пъти в 13 поста
Сваляния: 72
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
не всички,тези дето плащат отделно по 10 кинта за HBO!А които е с кинескоп и иска да гледа,да иде в магазина за нов тв.Аз съм дал да кажем 3 бона за телевизори съм платил 600лв ддс и не искам да гледам мазньоч,щото някой си видиш ли,гледа на 20 годишен телевизор То по същата логика да си бяхме останали на аналога,щото приемника е струвал 1000 марки и си работи още?
До колегата Veskop.Колега не се изхвьрляи толкова много че си дал 3 бона за телевизори,имал си дал,но не всеки може да си го позволи.Помисли че има хора с 250 лв.заплата ,тенямат ли право да гледат тв. Друг е вьпроса че сме много назад от останалия европеиски свят.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Михаил Добрев за този полезен пост :
register (03-10-2012)
  #80  
Стар 03-10-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Михаил Добрев Вижте мненията
До колегата Veskop.Колега не се изхвьрляи толкова много че си дал 3 бона за телевизори,имал си дал,но не всеки може да си го позволи.Помисли че има хора с 250 лв.заплата ,тенямат ли право да гледат тв. Друг е вьпроса че сме много назад от останалия европеиски свят.
и като са с 250лв,дали ще дадат 10лв за ХБО?Точно това ми беше идеята!И без това,тия с кинескопите или нямат пари,или са скръндзи и не плащат за тия канали,за какво другите да гледат мазньоч?Да си ме чул да кажа да оставят примерно само бтв ХД и да махнат сд канала?Не ,нали?
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Бизнес, Булсатком, големия, на, прага


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
"Макс Телеком", "Булсатком" и "4Джи Ком" получиха ефир за мобилни услуги ТИНТИН GSM мобилни комуникации 23 27-04-2015 21:06
"Хюлет-Пакард" България ще продава директно през "Технополис" и "Техномаркет" ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 4 01-01-2014 17:01
Колеги,имам "Ехо"991,който върти "Triax 110" чрез мотор "Optikum 2800". ventsiguy ECHOSMART 5 06-09-2010 11:44
EQT V купува "Евроком Кабел" и "КейбълТел" и създава най-големия кабелен оператор ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 29-10-2009 16:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:20.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.