The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > Новини

Notices

Новини Новини за нови програми честоти спътници и др.

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 05-09-2013
Аватара на Хигс бозон
Хигс бозон Хигс бозон не е на линия
Божествена частица
 

Дата на присъединяване: May 2013
Мнения: 1,436
Благодари: 215
Получил благодарност:
470 пъти в 277 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Тия HD-та ги има на другите сателити, а Травъла го има даже с българско аудио на 23.5Е.
От пуснатите тази вечер нови канали ми трябваше само МУЗ и го имам - на 36B.

Все си мисля, че са ценни чисто-руските канали, а не западните с руски дублаж. Поне за мен.

МУЗ е най-гледаният музикален канал в Русия и след промените миналата година (когато се раздели на Ю-тв и МУЗ), върна старата си слава. Вече по МУЗ няма тъпите американски шоу-програми, а само музика и музикални предавания.

Добра новина е, че на 1-ви октомври стартира още един музикален канал - MTV Россия HD (виж следващият пост). Което значи, че до 1 година и МУЗ ще преминат на HD-резолюция, за да запазят имиджа си на номер 1.
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
За, НОВИНИ, НОВОСТИ, нтвплюс, от


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Булсатком ще излъчва ли канала Нова плюс? петър05 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 25 16-09-2012 17:15
Купувам Азбокс Премиум ХД плюс експреса Приключили продажби 17 20-02-2012 14:34
виваком тв сат плюс дайсек ключ и мултифийд ? uscxeu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 2 07-05-2011 13:21
36 изток НТВ-Плюс - Verimatrix coolpazo ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 5 15-04-2011 17:41
помощ за филм плюс kanzas ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 54 21-03-2010 20:47


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:55.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.