The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 29-03-2011
Lenor Lenor не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 3
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране Постоянно засичане на Виваком тв

Здравейте, имам следният проблем. .. постоянно сече и прекъсва на цяло от време на време телевизият им. Сега гледах на 8 ДБ е. Какво мога да направя? Няма смисъл да звъня на операторите им, защото те разбират толкова, колкото аз от ядрена физика
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29-03-2011
асгард асгард не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 21
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тук спря..Напълно сега се пусна но сече..
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29-03-2011
Аватара на амиго
амиго амиго е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Мнения: 441
Благодари: 118
Получил благодарност:
144 пъти в 80 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Не е настроена антената, 8дб е на границата.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29-03-2011
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Ами взимаш едно ключе, попрочиташ някоя друга тема и си настройваш антената сам.
Мога да си представя какво са натворили от Виваком, щом като онзи ден мой познат ме вика да му оправя антената, защото на петата минута след като "монтажниците" си тръгнали и нашия човек решил да разгледа какви канали има, видял, че половината насичат. Като го питах как са настройвали, той ми обясни, че единия гледал в телевизора, другия въртял и момента в който излезнала картина, другия му казал:"Стягай и да тръгваме"... Защо му е донастройване - нали нещо е излезнало... Конвертора си беше на 6 часа и изобщо...въобще.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29-03-2011
Аватара на жоркин29
жоркин29 жоркин29 е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,051
Благодари: 995
Получил благодарност:
2,958 пъти в 1,271 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Ами взимаш едно ключе, попрочиташ някоя друга тема и си настройваш антената сам.
Мога да си представя какво са натворили от Виваком, щом като онзи ден мой познат ме вика да му оправя антената, защото на петата минута след като "монтажниците" си тръгнали и нашия човек решил да разгледа какви канали има, видял, че половината насичат. Като го питах как са настройвали, той ми обясни, че единия гледал в телевизора, другия въртял и момента в който излезнала картина, другия му казал:"Стягай и да тръгваме"... Защо му е донастройване - нали нещо е излезнало... Конвертора си беше на 6 часа и изобщо...въобще.
Вивакома може да ги бива в нещо,но това определено не е цифрова телевизия.За няколко месеца сътвориха доста смешни пакети от програми,а пък монтажниците в настройката на антените хич ги няма.Най-добре да си останат само мобилен оператор и да не се занимават с неща,в които хич ги няма.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29-03-2011
Lenor Lenor не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 3
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоркин29 Вижте мненията
Вивакома може да ги бива в нещо,но това определено не е цифрова телевизия.За няколко месеца сътвориха доста смешни пакети от програми,а пък монтажниците в настройката на антените хич ги няма.Най-добре да си останат само мобилен оператор и да не се занимават с неща,в които хич ги няма.
И аз така казвам " .. като неможеш да плуваш, защо се събличаш .."

Как може да си плащаш и сега да сядам да чета теми и да си губя времето 2-3 дни да си настройвам аз!?, но е нормално в БГ щом големите фирми го правят това, какво ли се учудвам за малките фирми, че за нищо не стават ..
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29-03-2011
кокото кокото не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 47
Благодари: 30
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране Релейки

Цитирай:
Първоначално написано от жоркин29 Вижте мненията
Вивакома може да ги бива в нещо,но това определено не е цифрова телевизия.За няколко месеца сътвориха доста смешни пакети от програми,а пък монтажниците в настройката на антените хич ги няма.Най-добре да си останат само мобилен оператор и да не се занимават с неща,в които хич ги няма.


Хехе и това май им е много - да си върнат кабелите да си ги сменят - да запояват съпротивления и тн.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29-03-2011
Аватара на Боксер
Боксер Боксер не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 579
Благодари: 40
Получил благодарност:
99 пъти в 74 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Ами взимаш едно ключе, попрочиташ някоя друга тема и си настройваш антената сам.
Мога да си представя какво са натворили от Виваком, щом като онзи ден мой познат ме вика да му оправя антената, защото на петата минута след като "монтажниците" си тръгнали и нашия човек решил да разгледа какви канали има, видял, че половината насичат. Като го питах как са настройвали, той ми обясни, че единия гледал в телевизора, другия въртял и момента в който излезнала картина, другия му казал:"Стягай и да тръгваме"... Защо му е донастройване - нали нещо е излезнало... Конвертора си беше на 6 часа и изобщо...въобще.
Такъв монтаж видях в петък и аз. 40 минути по часовник.Единия вика от стаята, другия настройва.По едно време извадиха телевизора на терасата, но мисля, че човека сега в тоя дъжд има проблеми и споменава майките на монтажниците!!!
__________________
Dreambox DM 500-S, Opticum MultiRoom Satellite, TRIAX TD-110 OFF SET,Invacom NF 0.3 db., TRIMAX SM-2500, Ariva 100E, NEXT YE-18500 HD, ZHD-100(няма по-смотан приемник от този)
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29-03-2011
кокото кокото не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 47
Благодари: 30
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране това не е нищо

Цитирай:
Първоначално написано от Боксер Вижте мненията
Такъв монтаж видях в петък и аз. 40 минути по часовник.Единия вика от стаята, другия настройва.По едно време извадиха телевизора на терасата, но мисля, че човека сега в тоя дъжд има проблеми и споменава майките на монтажниците!!!
Хе хе имах подобен случай - ама ти си имал нерви да ги гледаш 40 мин. аз издържах 15 и отидох да я настоя антената.Останаха между другото доста учудени
Отговори с цитат
  #10  
Стар 29-03-2011
Аватара на Боксер
Боксер Боксер не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 579
Благодари: 40
Получил благодарност:
99 пъти в 74 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кокото Вижте мненията
Хе хе имах подобен случай - ама ти си имал нерви да ги гледаш 40 мин. аз издържах 15 и отидох да я настоя антената.Останаха между другото доста учудени
Нали трябва да си заработят заплатите...., а и кафето ми беше по-приятно с това шоу на балкона!
__________________
Dreambox DM 500-S, Opticum MultiRoom Satellite, TRIAX TD-110 OFF SET,Invacom NF 0.3 db., TRIMAX SM-2500, Ariva 100E, NEXT YE-18500 HD, ZHD-100(няма по-смотан приемник от този)
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
виваком, засичане, на, постоянно, Тв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
внимание виваком тв набутвация и автогол за виваком uscxeu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 57 08-03-2012 22:36
Виваком в Русия? фабиус ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 4 08-02-2011 14:20
Виваком ТВ канали lubo781 Въпроси и отговори 15 10-11-2010 22:27
DM800 и Виваком Sharp987 DREAMBOX 0 04-09-2010 15:18
ВиваКом ТВ vivacom bg Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 264 29-08-2010 21:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:45.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.