The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > GOLDEN MEDIA

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 19-09-2013
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Приемника GOLDEN MEDIA UNIBOX2 наистина е разкошен. В тази обява http://dtv-bg.com/showthread.php?p=276971#post276971 е посочено, че софта на приемника може да се актуализира. Но не е посочено от кой сайт може да се тегли актуален софт на DRAGON DEV TEAM с който се продава приемника. Тук www.golden-media.net ( www.cynetra.com ) в официалния сайт на GOLDEN MEDIA няма "свеж" софт. В нета намерих много софт на EDIS0N (gisclub), където последния им софт е 1.5.80. А на приемника заредения софт на DRAGON DEV TEAM е 1.5.69. Не зная какви са разликите, не съм зареждал софт.
Хубаво е ******* да посочат от къде може да се сваля софт.
__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20-09-2013
Аватара на 4oker
4oker 4oker не е на линия
GM OpenPli
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 550
Благодари: 191
Получил благодарност:
72 пъти в 65 поста
Сваляния: 261
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Ако много го ръчкаш си свали тази програма erom_upgrade_8Mflash_128MDDR за въстановяване ако го "убиеш",за въстановяване през компа в този сайт я има www.gisclub.tv ,ими и описания за инсталиране и други неща.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на 4oker за този полезен пост :
Dalavera (20-09-2013)
  #13  
Стар 20-09-2013
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не мисля да го ръчкам, т.е. нямам такова желание. Все пак не е линукс приемник да си експериментирам с него всевъзможни програми и софтове.
Направи ми впечатление вчера като сканирах 16Е за свободните програми, че не ми отвори някои от тях. Примерно Taraf tv, Etno, Vacanta - на румънците, Folklor+, Smile, Kanali7 на албанците, Face на сърбите. На Xtrend-a въпросните програми вървят без проблем със същия кабел от антената/конвертора. Golden-a не съм го пробвал много на сат. тунер, т.е. да се набирам много спътници. Пуснах му само малко за експеримента локална линия по WI-FI и там някакъв сървър на Hellas. Работеше добре с линиите, основно се ползва за ефирна тв.
__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21-09-2013
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тук http://gisclub.tv/index.php?topic=8491.0 намерих програмките за възкръсване на приемника. Дано никои не стига до тях.
Продължавам да търся софта на DRAGON DEV TEAM .
Ето малко линкове за софт на EDIS0N.

http://www.sat4fun.co.uk/showthread....9e052c8f75c91f

http://2sat.net/forum/golden-interst...box-2-a-5.html

http://gisclub.tv/index.php?topic=10020.0

http://sat-univers.info/drugie-hd-re...box-2-a-3.html
__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;

Последно редактирано от Dalavera : 21-09-2013 на 22:18
Отговори с цитат
  #15  
Стар 23-09-2013
Sat PLUS Sat PLUS не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Местоположение: Бургас
Мнения: 470
Благодари: 218
Получил благодарност:
121 пъти в 86 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
Smile

Здравейте колеги,
Софтуера, който е на Dragon Dev Team 1.5.69 е официалния последен софтуер за приемника GOLDEN MEDIA UNI-BOX 2. Всички останали софтуери, които сте намерили в интернет не са официални затова и нашето предложение е да не експериментирате с тях. А относно от къде го взимаме GOLDEN MEDIA, Германия ни ги изпращат, когато има актуализация на софтуера. На нашата страница http://************* има раздел "Софтуер" където обявяваме новите актуализации на софтуера за приемници GOLDEN MEDIA и BigSAT, скоро ще бъде актуализиран раздела тъй като има излязли нови софтуери за приемниците.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Sat PLUS за този полезен пост :
Dalavera (23-09-2013)
  #16  
Стар 04-10-2013
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

С натискане два пъти на бутон INFO и после пак с бързо натискане два пъти на бутон AUDIO /червения бутон долу в ляво на дистанционното/ се отваря нещо като емулатор. Пиша нещо защото там така и не видях кл@чове, имаше само нули! Не съм вкарвал/сменял кл@чове в ЕМУ-то, защото Була /13програми на Ирдето/ си работят и така. С другите провайдери които се гледат на ЕМУ не ми е оставало време да погледна как седят нещата. А да SIC international на 16Е се отваря, защото този спътник го бях сканирал след Хеласа.
__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10-10-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Някой реална снимка на това нещо ?
В сайта им има снимка , вътре в мануала има друго . На снимката е с три тунера отзад ..нещо реално като поглед ? отпред отзад и със свален капак, капак на предния панел за се видят бутоните имам предвид

Последно редактирано от Йовчо Димов : 10-10-2013 на 17:27
Отговори с цитат
  #18  
Стар 11-10-2013
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Йовчо Димов Вижте мненията
Някой реална снимка на това нещо ?
В сайта им има снимка , вътре в мануала има друго . На снимката е с три тунера отзад ..нещо реално като поглед ? отпред отзад и със свален капак, капак на предния панел за се видят бутоните имам предвид
Колега @Йовчо Димов в темата http://dtv-bg.com/showthread.php?t=26949&page=60 бях те помолил като не са ти ясни нещата относно въпросния приемник да не пишеш глупости за да не се излагаш, ама ти хич не ме послуша и продължи да ръсиш бисери и в тази тема! Чудя се само до кога ще ти траят нерабираемите, пълни със стилистични и правописни грешки кухи постове модераторите. Ето, прочети си сам последния пост, че той е абсурден, неразбираем, ненужен, объркващ и без главна буква започващо изречение, с една дума - УЖАС! Да ти се чуди човек как можа в два реда да напишеш толкова много простотии. Не знам, но като чета постовете ти много трудно рабирам какво пишеш. Стигам до убеждението, че не си българин. Не знаеш български правописен и книжовен език, пляскаш както ти дойдат думите в изреченията ако последните могат да се нарекат така, а за грешките да не говорим!!!
Да започна по темата:
1. Ти за чичко Гугъл да си чувал? Да беше го "попитал" със сигурност можеше и да не напишеш тази простотия. Там на прима виста поне в 30 теми ти обясняват що е то GOLDEN MEDIA UNIBOX2 и какво предствлява, неговите качества и възможности. Ама то за това се изисква поне малко умение, което ти явно го нямаш!
2. От всичките ти драсканици до тук разбирам, че доста тона хардуер са ти минали през ръцете, ама ефект на логика никакъв. Това ме кара да мисля, че си хамалин на някоя гара /морска, жп/ във Варна.
3. Приемника е супер, ако ти е "кисело гроздето" това е друга тема. Недей да даваш дезинформация за него. Само за това трябва да те пратят в БАНята за прочистване. Просто се чудя на спонсорите как още те търпят да им хулиш техниката!? Да не ти резнат "подробностите"!
4. Разбирам, че ти изобщо не си виждал и пипал този приемник, но за това пък пишеш като неграмотен.
И пак ще помоля, най-колегиално и възпитано, не пиши на изуст във форума, за да не се излагаш. Разбираш ли, колкото и да пишеш това всичко е празни , ненужни думи. Няма нужда от тях, в тях нямя никаква ценна информация. Аз примерно не ти чета щуротиите, които иска да го прави.
Айде, като рабереш РЕАЛНО повече за приемника може пак да попишеме, до тогава не пиши щуротии и простотии. МОЛЯ!!!
__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;

Последно редактирано от Dalavera : 11-10-2013 на 22:43
Отговори с цитат
  #19  
Стар 11-10-2013
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Реално снимка не трябва, подпираш я шкаф, я хладилник и не се обаждаш много, че си купил подобен скопен приемник
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Чък Норис за този полезен пост
ivan02121983 (11-10-2013), STUDITOV (21-11-2013), teolink (12-10-2013)
  #20  
Стар 11-10-2013
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Реално снимка не трябва, подпираш я шкаф, я хладилник и не се обаждаш много, че си купил подобен скопен приемник
Добре, щом каваш! Тогава защо го рекламират и продават?! Тук във форума. Аз съм доволен от него, от функциите които има. На този етап не мисля, че има приемник от неговия клас който да го превъзхожда.
__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
golden, media, unibox


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Нов софтуер за Golden media -1.2.60 viktor GOLDEN MEDIA 22 18-12-2012 09:04
Golden Media 990 HD and AV v_88_z GOLDEN MEDIA 5 30-10-2012 23:47
golden media N_1 Кошче 0 26-02-2012 18:38
Купувам HD приемник Golden Media Unibox Динко Приключили продажби 0 03-10-2011 22:25


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:23.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.