The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #161  
Стар 20-01-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Значи заключението е - техника от сайта на Али Баба и баклава от сайта на Али Ръза!
Отговори с цитат
  #162  
Стар 20-01-2021
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,041
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Никой не е казал че ТРЯБВА да пазаруваш от алиекспрес, който пък изобщо не е алибаба. Цените в Алибаба са на вратата на завода, докато цените в алиекспрес са на твоята врата. Разликата е огромна. Стоката също - харесваме и кутия за фттх, поръчваме 500 кутии и договаряме размери пластмаси и незнам си какво. Китаеца прави 1000 , другите 500 ги продава в алиекпсрес. Така и така е настроил машините, какво му пречи ?!?
Имам контакт с една китайка, която ми продава андроид боксове на 25 долара цената, с транспорт и ддс ми излизат към 70 лв боксовете, в алиекспрес са по 30 долара, китаеца хем е сложил 2-3 долара печалба, хем е договорил по-добра цена, хем си ги взима от вратата на завода, що да не ги дава на 30 долара ?
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
111111 (20-01-2021)
  #163  
Стар 20-01-2021
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,247
Благодари: 122
Получил благодарност:
606 пъти в 319 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Значи заключението е - техника от сайта на Али Баба и баклава от сайта на Али Ръза!
Умник .
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на mistor за този полезен пост
Neo64 (20-01-2021), polomski (21-01-2021)
  #164  
Стар 20-01-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Отговори с цитат
  #165  
Стар 20-01-2021
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

туистъре, скачаш като ощипана ученичка ми се струва
изобщо не ме интересуват кварталните ти магазинчета и вериги и кой как те е излъгал там
няма такъв завод в китай, който да "произвежда 1000 , другите 500 ги продава в алиекпсрес. Така и така е настроил машините"
явно нямаш идея как функционира китайската промишленост
там никой няма да остави никого да работи на празен ход
от китай излизат основно два вида стоки - на международни корпорации и на китайски фирми
съответно качественият контрол на международните корпорации е на международно ниво, на китайските - кой както намери за добре
никакъв брак не се ПРИЕМА от западняка, той остава щета за производителя
съответно ако стока на международна корпорация се продава в алиекспрес тя Е БРАК
или е фалшификат, копие на оригинала, с "нехарактерни" материали и занижен контрол на качеството
всичко това не значи, че стоката се разпада и е пълен боклук!
просто не отговаря на спецификациите
което за една автомобилна част означава по-кофти външен вид, по кратък живот, за една дреха може да е крив шев, кофти цип, други копчета, за обувка може да е крив калъп, несиметричност, а за любимата ви електроника - четете в темата за андроид боксовете
китаецът си гледа печалбата, ние също - не ми пречи да купувам читав брак
но ключовете за осветлението те съветвам да ги изхвърлиш, колкото и да не ти се иска
__________________
ред сълзи
ред сополи
ред дафинов лист
Отговори с цитат
  #166  
Стар 21-01-2021
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,041
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не скачам като ощипана мома, наклон да ми дава някой, който не е видял какво поръчвам и какво ми е пристигнало не приемам. Контактите и ключовете в кварталните ти електричарски магазини да не са произведени в Германия ? ? Последните 3 ключа за осветление които съм купувал от БГ бяха просто ОТВРАТИТЕЛНИ . Аз не ти казвам ти от къде да купуваш, и тоя брак дето ми го говориш го ползвам вече с години ЕЖЕДНЕВНО... Интересно какво прави един ключ за лампа ? Тъпо и просто - затваря един шибан контакт... Слагай си шнайдерите и си гледай кефа
А за китайската индустрия... Боксовете с къстъм модификации са ми с минимална поръчка от 500 броя, това какво е ? Кутиите които искам да променя са ми с минимална поръчка 500 броя... Сигурно чакам още 10 човека да поръчат същите модификации като мен , та и моето лого да си поръчат отгоре... Простотии да ми говориш , ощипана мома... И ако не знаеш, че китайската индустрия се разви точно по тази схема с дублираните поръчки(1 за поръчалия, 1 за производителя)... Просто си плякаш ей така по форумите

Последно редактирано от TUISTERa : 21-01-2021 на 08:04
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на TUISTERa за този полезен пост
111111 (21-01-2021), gogyto (21-01-2021), mistor (21-01-2021), polomski (21-01-2021)
  #167  
Стар 21-01-2021
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,041
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Между другото, не става ясно ти за какво говориш, платитен член, ама така и не каза какво си поръчал. Аз ти изброих някои от скъпите неща които съм поръчал, и разликите с местна поръчка НА СЪЩАТА СТОКА. Дори не съм сравнявал подобни неща, ами говорим за един и същ продукт.
Кажи какво си взел дето е брак? Или наклон да даваме, всички са маскари ?!?
Щях да ти пусна снимка на диамантен член, ама бг пощи ме отказаха да пазарувам от алиекспрес евтини работи, и сега купувам от там само скъп брак и не мога да поддържам високо ниво на точките

Последно редактирано от TUISTERa : 21-01-2021 на 09:38
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
polomski (21-01-2021)
  #168  
Стар 21-01-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вчера поръчах, днес дойде един ключ от Феникс Лайт, който взех за тест, преди да сменя всички ключове и контакти

Ами не съм впечатлен. Или съм свикнал със старите. На снимка е много по-убав. Чудя се дали е оригинален, защото на картинките имаше бял надпис LILOVO, който седи много елегантено в долния ляв ъгъл на предния панел, а на моя няма. Не че съм умрял за надписа, но се чудя дали не е някое небрандирано менте от сайта на Али Баба (за което стана дума по-нагоре в темата). Иначе опаковката е премиум - като на скъп часовник от Илиенци. Дойде в две кутийки - една за “кристалния” панел и една за основното тяло.

Скобите за фиксиране ги поръчах отделно - не бяха в премиум кутийка, а в найлоново пликче!

Не съм поръчвал светлинен адаптор за товар под 15W, да видим дали крушките в кухнята ще светнат, че двете общо са 8W (LED на OSRAM). Ако не, ще слагам халогенни.

Може па като го монтирам и светне кръгчето в синьо, да ми ареса!

Отговори с цитат
  #169  
Стар 21-01-2021
spaice spaice е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 1,159
Благодари: 78
Получил благодарност:
353 пъти в 236 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Още не си го монтирал, пък не си впечатлен?
Надписа Livolo го има на по-старите. Аз съм купил до сега 3 единични, един сериен и два девиаторни. Всички са без надпис. Всички са само сензорни, без дистанционно и пр.
Първия работи вече година и половина. Никакви проблеми.
Няма проблем със LED крушките, всички в къщи са такива (различни марки).
Сензора работи добре, без значение дали са сухи или мокри ръцете, дали са студени или топли. Даже задейства през тънка материя, хартия например.
Като свикнеш са много удобни, може с обратната част на ръката, може със нос или с каквото искаш да ги задействаш (ако ти са заети ръцете).

Светодиода става червен, когато е включена лампата- полезно за банята или мокрото помещение.
Скоби за фиксиране не са необходими ако конзолните кутии са от подходящия вид, завиват се направо с болчетата за кутията.
П.П. Единствения проблем беше при монтажа на девиаторните. Оказа се схемата на свързване е малко по-различна (което не бях прочел), след това трябва да се синхоринизират помежду си, но не се налага промяна в инсталацията.

Последно редактирано от spaice : 21-01-2021 на 10:36 Причина: П.П.
Отговори с цитат
  #170  
Стар 21-01-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

От визията не съм впечатлен, както се подразбира.
Бялото можеше да е по-топъл нюанс. Да бие към слонова кост. Сега малко ми сивее и студее.

Ама като съм почнал, ще поръчам и един черен и един сив, да видим от към красота може повече да ми аресат. Пък ако не ми аресат - да го духат.

Довечера ще го монтирам. Но ми е интересно още от сега, синята светлина забелязва ли се денем, че с това кръгче по средата, ако не свети през деня, седи като нещо друго, но не и като ключ за осветление.

И друго ми направи впечатление - в рекламите пишеше 8mm закалено стъкло, а реално дебелината на стъклото е само 4mm (с подложката под него са общо 8). Ама къде са 4, къде са 8 mm? Балкански номера, от китайски производители!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
китайски, Магазини, НЕ, от, Пазаруване, самоонлайн


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 15 (0 членове и 15 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Пазаруване от Китайски сайт Jovanoty Дъра-Бъра 251 19-06-2018 14:06
Пазаруване от Teanydeal pantsiani GSM мобилни комуникации 7 01-12-2015 20:58
Магазини за DVB-T MPEG-4 set top box в град Варна Дато ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 8 06-05-2012 22:36
питане за магазини за сателитна техника Кирчо Иванов Въпроси и отговори 30 13-02-2012 16:36
DM 500 S (не китайски) BOBIKAT Приключили продажби 2 19-05-2011 18:45


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:33.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.