The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия

ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия Мястото, където може да обсъждате всичко, за което няма обособен форум.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #51  
Стар 10-07-2012
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d3v1c3nv11 Вижте мненията
МТВ е огромна индустрия. Това е начин на живот. Начин на консумиране. Няма как някой да им извие ръцете освен за да им целуват задниците от по удобна позиция.
Ти обръщаш нещата на обратно по абсолютно всяка тема и пишеш само лоши работи.
Доста извратено е според мен по музикална телевизия (беше де, това и е била и идеята, с която е създадена) да ти дават по цял ден бременни тийнейджърки и всякакви други подобни извращения, показващи колко са ниско повечето хора.

Такива помияри като мтв, ьтв и дискавъри съществуват само защото такива като тебе им се кланят. Ако светът беше едно по-добро място, въобще нямаше да стават и да се допускат гадостите от подобни компании- нищожества.

Тъжно, но факт.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на GeorgiD за този полезен пост :
Никола67 (13-07-2012)
  #52  
Стар 10-07-2012
Аватара на ТКЗС
ТКЗС ТКЗС не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: Русе , парабола 180 см.
Мнения: 1,061
Благодари: 710
Получил благодарност:
514 пъти в 278 поста
Сваляния: 40
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
беше!

като се сетя какво направиха с една от най-добрите музикални телевизии излъчвана някога -холандския TMF и не искам да чувам за тоя болкуци!до който канал се докопаха му е.аха майката!помияри!
Абсолютно вярно ! ТMF беше един от първите музикални тв които си спомням че хванах, когато си взех цифров тунер . Беше свободен , и беше на 16 градуса изток, сам на 1 честота в това съм сигурен . Имаше една румънска музикална мисля на Амос - Атоmic . Това бяха двете телевизии които помня с хубава музика . Сега е друго от mtv-тата може би единственното което става е Румънското - наистина все още поне е музикален канал .
Отговори с цитат
  #53  
Стар 10-07-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ТКЗС Вижте мненията
Абсолютно вярно ! ТMF беше един от първите музикални тв които си спомням че хванах, когато си взех цифров тунер . Беше свободен , и беше на 16 градуса изток, сам на 1 честота в това съм сигурен . Имаше една румънска музикална мисля на Амос - Атоmic . Това бяха двете телевизии които помня с хубава музика . Сега е друго от mtv-тата може би единственното което става е Румънското - наистина все още поне е музикален канал .
на 16Е беше белгийското,на 19.2 беше холандското на ирдето1 и се гледаше с ключета
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Veskop за този полезен пост :
ТКЗС (10-07-2012)
  #54  
Стар 10-07-2012
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Истината е, че реалити програмите лека полека тихичко завладяват телевизиите. Бях писал в друга тема, че още пазя от Discovery на видеокасети рубриките Wonders of the universe. страхотно направени филми за вселената, сега вечер като пусна Дискавъри единственото което хваща окото е по Science - Вселената с Морган Фрийман. През опстаналото време или някой си поправя колата, или шепа юнаци чукат някакви гайки, или някой разпробива с бормашина. Няма чисто научни предавания.
По Нейшънал Географик същата работа - там пък кой кого заклал в затвора. Там окото хваща Разследване на самолетни катастрофи

За МТВ-тата няма да коментирам, че ми е под нивото. Някаква хванала майка си че ходи с приятеля и, по случая цяло предаване, и подобни извращения.

VH-1 и VH-1 Classic ги държат на ниво, да видим до кога.

Последно редактирано от koko_varna : 10-07-2012 на 17:00
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на за този полезен пост :
ТКЗС (10-07-2012)
  #55  
Стар 10-07-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Истината е, че реалити програмите лека полека тихичко завладяват телевизиите. Бях писал в друга тема, че още пазя от Discovery на видеокасети рубриките Wonders of the universe. страхотно направени филми за вселената, сега вечер като пусна Дискавъри единственото което хваща окото е по Science - Вселената с Морган Фрийман. През опстаналото време или някой си поправя колата, или шепа юнаци чукат някакви гайки, или някой разпробива с бормашина. Няма чисто научни предавания.
По Нейшънал Географик същата работа - там пък кой кого заклал в затвора. Там окото хваща Разследване на самолетни катастрофи

За МТВ-тата няма да коментирам, че ми е под нивото. Някаква хванала майка си че ходи с приятеля и, по случая цяло предаване, и подобни извращения.

а най ме дразни тоя лилипут с помиярите....
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Veskop за този полезен пост :
Rabin (11-07-2012)
  #56  
Стар 10-07-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Точно това имах предвид за сегашното MTV. Не пиша лоши работи тенденциозно, само показвам истината. Това е една манипулативна телевизия, която промива детските мозъчета и им налага модел на консумация.

Коко, врътни на бСкай там по Дискавъри Хистори, Турбо, Сайънс... има достатъчно образователни предавания. Само тук пускат бозици. Даже техния основния е по-добър от нашия.

Последно редактирано от Brian : 10-07-2012 на 17:05
Отговори с цитат
  #57  
Стар 10-07-2012
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Аз техния много отдавна си го гледам, предаванията са много по-стойностни. Абе тука май ни мислят за идиоти.
Като цяло телевизията трябва да е средство за културно и научно обогатяване на човека. Е разбира се и за развлечение, но не просташко, което ни се налага от идиотските чалга канали и тъпотии. В края на краищата сателитната антена е прозорец към света.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 10-07-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Виж сега, секса, хард рока и хейви метъла също са просташки
Отговори с цитат
  #59  
Стар 10-07-2012
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valbg Вижте мненията
Да се върна към темата...

Ако си мислите, че Дискавъри се уливат (макар, че съм сигурен че Близу имат никак малка вина в цялата каша) вижте какво се случва в САЩ в момента - DirecTV и MTV са в спор и каналите от групата на МТВ могат да спрат след полунощ ако двете страни не се договорят до тогава... в същото време от МТВ излизат със следната реклама:

http://vimeo.com/45485605

Така, че въпросните "селски тарикати" виреят навсякъде, не нещо специфично за региона, както някои се опитват да го изкара

Източник: Engadget, Viacom Press, DirecTV
Tе виреят, въпроса е че при нас всеки втори е такъв(селски тарикати). Отделно качеството на предлагания продукт е съвсем друг, а при нас в конкретния случай се опитват с трици маймуни да ловят.
Не че близо и далеко и другите оператори не лъжат с броя на абонатите. Така едни други се надлъгват и прецакват и накрая потърпевш е крайния потребител.
__________________
"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity." -- Dennis M. Ritchie</pre>
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на ТИНТИН за този полезен пост
haha (10-07-2012), slaitt (10-07-2012), valbg (10-07-2012)
  #60  
Стар 10-07-2012
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

И мен адски ме дразнят страшно многото реклами и най-вече анонси по коментираните канали, но въпреки това аз продължавам да ги гледам и наистина биха ми липсвали, ако бъдат махнати. Гадното е, че тенденцията в телевизиите е да копират американските - реклами, реклами и пак реклами. Ако не искаш реклами - плащаш цифра и гледаш не повече от пет канала, щото цифрата е сериозна.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
channel, discovery, Близу, кампания, хитра, „притиска“


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
TV7 започва националната кампания „TV7 в България” ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 25-03-2011 16:03
MTG започна кампания за каналите на Viasat в България ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 28-05-2010 09:00
Discovery Networks Europe начинает вещание болгарской версии Discovery Channel dsc Български програми на останалите спътници 0 14-05-2010 11:59
През май, Astra Германия започва голяма кампания за цифровата телевизия berks Новини 0 25-04-2009 18:25


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:25.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.